Hangimiz Sevmedik Neden Final Yapıyor, Dizi Niye Bitiyor?

TRT 1'in Yeşilçam tadındaki dizisi Hangimiz Sevmedik final yapıyor. Dizi neden bitiyor, niye final yapıyor? Kaçıncı bölümde sona erecek?


Haber Tarihi : 17 May 2017 13:48 Son Düzenlenme Tarihi : 22 May 2017 23:53

TRT 1'de pazartesi günleri yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisinden final haberi geldi. Hangimiz Sevmedik neden final yapıyor, dizi niye bitiyor? Yapım yayından kaldırıldı mı, dizi kaçıncı bölümde final yapacak?

hangimiz sevmedik neden final yapıyor niye bitiyor dizi yayından kalktı mıTRT 1'de ilk bölümü 15 Temmuz darbe girişimi gecesine denk geldiği için ekran macerasına talihsiz bir şekilde başlayan Hangimiz Sevmedik dizisinden seyircisine kötü haber var. Her pazartesi günü yeni bölümü yayınlanan dizi final kararı aldı. Güçlü ve geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Hangimiz Sevmedik 22 Mayıs 2017 tarihinde yayınlanacak olan 40. bölümüyle seyircisine veda edecek.

Hangimiz Sevmedik Neden Final Yapıyor?

hangimiz sevmedi dizisi neden bitti niye final yaptı

Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt, Bülent Şakrak, Deniz Oral, Veysel Diker, Şerif Erol, Erdem Baş gibi deneyimli oyuncuların kadroda yer aldığı Hangimiz Sevmedik yayın macerasına başrole Can Yaman ve Selen Soyder'i koyarak başlamıştı. Bölümler ilerledikçe iki genç başrol oyuncusu arasında gerginlik artmış ve sette kavga çıkmıştı. Bunun üzerine yapım Selen Soyder ile yolları ayırıp ana karakterlerden Itır'ı canlandırması için Yeliz Kuvancı'yla anlaşmıştı. Bu gerginlik ile set içi yıpranma yaşanmıştı.

Bunun yanı sıra Hangimiz Sevmedik dizisi uzun zamandır reytinglerde başarılı sonuçlar alamıyordu. Başka kanalda olsa çok daha erken yayından kaldırılacak olan dizi, çok fazla reyting kaygısı gütmeyen TRT 1'de yayınlandığı için 40. bölüme kadar gelebilme başarısı gösterdi.

Dizinin final bölümünde aşıklar birbirine kavuşuyor ve mahalle çifte düğün ile şenleniyor. 

Hangimiz Sevmedik 40. Bölüm Fragmanı

Dizinin ana konusu şu şekildeydi:

'Bir Yeşilçam Hatırası'
36 yıl önce… 
Adile ve Münir aynı mahallede doğmuş, beraber büyümüş iki gençti. Çocukluklarından beri birbirlerine aşıktılar... Fakat iki ortak olan babaları, incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden tartışıp, yollarını ayırınca, Adile ve Münir’in gönül yollarını da birbirlerine sonsuza dek kapatmışlardı. Ailelerini bir araya getirmek, onları ikna etmek için her şeyi deneyen iki genç, başarılı olamayınca, kaçıp, evlenmeye karar verdiler. Sabaha karşı mahalle meydanındaki çınarın altında buluşmak için sözleşen Adile ve Münir, Muğla’ya, Münir’in asker arkadaşının yanına kaçacaklardı. Kaçmak için herşeyi planlayan iki gencin hesaba katmadıkları önemli bir detay vardı. Kaçmaya karar verdikleri gece, tarihler 12 Eylül 1980’i gösteriyordu ve asker yönetime el koymuştu.

Anlaştıkları gibi, aileler uyuduktan sonra mahalle meydanındaki çınarın altına giden ve Adile’yi beklemeye başlayan Münir, büyük bir sürprizle karşılaşır. Yönetime el koyan askerler, elinde valizle gecenin o saatinde tek başına meydanda gördükleri Münir’i sorgusuz sualsiz gözaltına alırlar. Her şeyden habersiz, çınarın altına gelen Adile, sabaha kadar beklemesine karşın Münir’in gelmediğini görünce, sevdiği gencin onunla kaçmaya cesaret edemediğini, kendisinden, aşklarından vazgeçtiğini düşünerek büyük bir yıkım yaşar. Münir 2 ay suçsuz yere gözaltında tutulduktan sonra, serbest kalır. Fakat, mahalleye geri döndüğünde, iki genç aşğın tekrar bir araya gelme ihtimali kalmamıştır. Münir’e çok öfkelenen Adile, uzun zamandır kendisini isteyen adamla evlenir. Adile’nin kendisinden vazgeçtiğine emin olan Münir de kısa süre sonra başka biriyle evlenir. Kaderleri bir gece de değişen ikili için, artık 35 yıl boyunca değişmeyecek tek şey vardır. Birbirlerine olan öfke ve nefretleri… Bu öfkeyle yıllarca hiç konuşmayan, bir araya gelmeyen Münir ve Adile’nin inadını kırmak için tüm sevdikleri ellerinden geleni yaparlar. Ama ne -birbirlerine yıllardır tıpkı onlar gibi aşık olan- Münir’in kardeşi Şener ve Adile’nin kardeşi Ayşen, ne çocukluk arkadaşları, dostları, komşuları, ne de çocukluklarından beri birbirlerine aşık olan Adile’nin oğlu Tarık ve Münir’in kızı Itır onları bu inattan vazgeçirebilirler.

Münir ve Adile inat ve öfkeyle kaderden ve aşktan kaçabileceklerini düşünerek hayatlarının en büyük yanlışına düşerler. Tarık ve Itır’ın mahalleye döndükleri gün, mahallede şenlik havası yaratırken, büyük bir sırrı da beraberinde getirir. Okullarını bitiren, Itır ve Tarık, ailelerinin düşmanlığına karşın, birbirlerine deli gibi aşıktırlar ve anne-babalarının evlenmelerine müsaade etmeyeceklerini bildiklerinden, mahalleye dönmeden önce gizlice nikahlanırlar. Bu nikahın şahitleri ise; mahallenin bir türlü kavuşamayan aşıkları Şener ve Ayşen’dir…

Herşeyden habersiz çocuklarını gelişinin mutluluğunu yaşayan Adile ve Münir geleceğe dair planlarını yapmışlardır. Adile Diş Hekimi çıkan oğluna mahallede bir muayenehane, Münir ise Avukat kızına bir büro açacaktır. Bu defa kader değil, Münir’in uslanmaz kardeşi, mahallenin tescilli batağı ve sahtekarı Şener oynar oyunu. Ve Münir’le Adile dünür olduklarından bile habersizken, kendilerini aynı evin %50 hissedarı olarak bulurlar.

Büyük nefretlerinin altında, ölümsüz bir aşkı da besleyen Münir ve Adile, artık hem dünür, hem de ortaktırlar. Tarık ve Itır evliliklerini nasıl açıklayacaklarının yollarını ararken, ikilinin çekişmeleri her seferinde engel olur bu gerçeğin ortaya çıkmasına. Üstelik Şener’in dolapları, mahallelinin barıştırma çabaları işleri iyiden iyiye karıştırır.
İstanbul’un sevgiyi, dostluğu, bağlılığı asla kaybetmemiş, bir mahalle gibi değil, bir aile gibi yaşayan bu küçük mahallesinde yaşananlar, her geçen gün yeni bir sürprize gebedir artık.hangimiz sevmedik bitti mi hangimiz sevmedik yayından kalktı mı hangimiz sevmedik trt 1 bitirdi mi hangimiz sevmedik neden sona erdi hangimiz sevmedik kaç bölüm sürdü hangimiz sevmedik ne zaman final yapıyor hangimiz sevmedik neden bitiyor hangimiz sevmedik niye sona eriyor
Tinder'da Yeni Dönem

Sosyalleşme ve flört uygulaması olan Tinder'da yeni bir döneme giriliyor.

Emin Çapa CNN Türk'ten Neden Ayrıldı?

Doğan Medya Grubu bünyesindeki CNN Türk niye Emin Çapa'nın görevine son verdi? Çapa kanaldan neden ayrıldı, kovuldu mu?

Ekşi Sözlük 19 Yaşında

Ekşi Sözlük yeni yaşının sevincini yaşıyor.

Fatih Halis Eroğuz: "Yerli" Konusunda Anlamadıklarımız

Bu meseleyi siyasi tartışmalardan uzak tutarak uzun vadeli bir devlet politikası olarak benimsemeli ve geçmişten ders çıkarmalıyız.

ÖZEL HABER
Sinema Komedi Yayına Başladı

Oflaz Medya Grubu'na bağlı olarak yayın yapan Dizi TV neden kapandı? Sinema Komedi yayına başladı.

Spotify, Türkiye Ofisini Kapatma Kararı Aldı

Çevrimiçi müzik mecrası Spotify, Türkiye ofisini kapatma kararı aldı.

İrfan Değirmenci, BirGün İçin Yazacak

Doğan Medya'dan tartışmalı bir şekilde kovulan İrfan Değirmenci'nin yeni adresi belli oldu.

Mediha Olgun, Sözcü'den Ayrıldı

Sözcü gazetesinde önemli bir ayrılık yaşandı.

Los Angeles Times 500 Milyon Dolara Satıldı

ABD'nn önemli medya kuruluşlarından Los Angeles Times satıldı.

Confirm.io Facebook Tarafından Satın Alındı

Facebook tarafından satın alınan kimlik doğrulama girişimi Confirm.io nedir, ne işe yarar?

Seçmenlerin Gazete Tercihleri Araştırıldı

Hangi parti tabanı hangi gazeteyi okumayı tercih ediyor? Seçmenlerin gazete tercihleri araştırıldı.

RTÜK İnternet Yayınlarına Müdahale Edebilir

Yeni yasa tasarısı kabul edilirse RTÜK'ün dijital medya organlarına müdahale etme yetkisi doğabilir.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!