Hangimiz Sevmedik Neden Final Yapıyor, Dizi Niye Bitiyor?

TRT 1'in Yeşilçam tadındaki dizisi Hangimiz Sevmedik final yapıyor. Dizi neden bitiyor, niye final yapıyor? Kaçıncı bölümde sona erecek?


Haber Tarihi : 17 May 2017 13:48 Son Düzenlenme Tarihi : 22 May 2017 23:53

TRT 1'de pazartesi günleri yayınlanan Hangimiz Sevmedik dizisinden final haberi geldi. Hangimiz Sevmedik neden final yapıyor, dizi niye bitiyor? Yapım yayından kaldırıldı mı, dizi kaçıncı bölümde final yapacak?

hangimiz sevmedik neden final yapıyor niye bitiyor dizi yayından kalktı mıTRT 1'de ilk bölümü 15 Temmuz darbe girişimi gecesine denk geldiği için ekran macerasına talihsiz bir şekilde başlayan Hangimiz Sevmedik dizisinden seyircisine kötü haber var. Her pazartesi günü yeni bölümü yayınlanan dizi final kararı aldı. Güçlü ve geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Hangimiz Sevmedik 22 Mayıs 2017 tarihinde yayınlanacak olan 40. bölümüyle seyircisine veda edecek.

Hangimiz Sevmedik Neden Final Yapıyor?

hangimiz sevmedi dizisi neden bitti niye final yaptı

Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt, Bülent Şakrak, Deniz Oral, Veysel Diker, Şerif Erol, Erdem Baş gibi deneyimli oyuncuların kadroda yer aldığı Hangimiz Sevmedik yayın macerasına başrole Can Yaman ve Selen Soyder'i koyarak başlamıştı. Bölümler ilerledikçe iki genç başrol oyuncusu arasında gerginlik artmış ve sette kavga çıkmıştı. Bunun üzerine yapım Selen Soyder ile yolları ayırıp ana karakterlerden Itır'ı canlandırması için Yeliz Kuvancı'yla anlaşmıştı. Bu gerginlik ile set içi yıpranma yaşanmıştı.

Bunun yanı sıra Hangimiz Sevmedik dizisi uzun zamandır reytinglerde başarılı sonuçlar alamıyordu. Başka kanalda olsa çok daha erken yayından kaldırılacak olan dizi, çok fazla reyting kaygısı gütmeyen TRT 1'de yayınlandığı için 40. bölüme kadar gelebilme başarısı gösterdi.

Dizinin final bölümünde aşıklar birbirine kavuşuyor ve mahalle çifte düğün ile şenleniyor. 

Hangimiz Sevmedik 40. Bölüm Fragmanı

Dizinin ana konusu şu şekildeydi:

'Bir Yeşilçam Hatırası'
36 yıl önce… 
Adile ve Münir aynı mahallede doğmuş, beraber büyümüş iki gençti. Çocukluklarından beri birbirlerine aşıktılar... Fakat iki ortak olan babaları, incir çekirdeğini doldurmayacak bir nedenden tartışıp, yollarını ayırınca, Adile ve Münir’in gönül yollarını da birbirlerine sonsuza dek kapatmışlardı. Ailelerini bir araya getirmek, onları ikna etmek için her şeyi deneyen iki genç, başarılı olamayınca, kaçıp, evlenmeye karar verdiler. Sabaha karşı mahalle meydanındaki çınarın altında buluşmak için sözleşen Adile ve Münir, Muğla’ya, Münir’in asker arkadaşının yanına kaçacaklardı. Kaçmak için herşeyi planlayan iki gencin hesaba katmadıkları önemli bir detay vardı. Kaçmaya karar verdikleri gece, tarihler 12 Eylül 1980’i gösteriyordu ve asker yönetime el koymuştu.

Anlaştıkları gibi, aileler uyuduktan sonra mahalle meydanındaki çınarın altına giden ve Adile’yi beklemeye başlayan Münir, büyük bir sürprizle karşılaşır. Yönetime el koyan askerler, elinde valizle gecenin o saatinde tek başına meydanda gördükleri Münir’i sorgusuz sualsiz gözaltına alırlar. Her şeyden habersiz, çınarın altına gelen Adile, sabaha kadar beklemesine karşın Münir’in gelmediğini görünce, sevdiği gencin onunla kaçmaya cesaret edemediğini, kendisinden, aşklarından vazgeçtiğini düşünerek büyük bir yıkım yaşar. Münir 2 ay suçsuz yere gözaltında tutulduktan sonra, serbest kalır. Fakat, mahalleye geri döndüğünde, iki genç aşğın tekrar bir araya gelme ihtimali kalmamıştır. Münir’e çok öfkelenen Adile, uzun zamandır kendisini isteyen adamla evlenir. Adile’nin kendisinden vazgeçtiğine emin olan Münir de kısa süre sonra başka biriyle evlenir. Kaderleri bir gece de değişen ikili için, artık 35 yıl boyunca değişmeyecek tek şey vardır. Birbirlerine olan öfke ve nefretleri… Bu öfkeyle yıllarca hiç konuşmayan, bir araya gelmeyen Münir ve Adile’nin inadını kırmak için tüm sevdikleri ellerinden geleni yaparlar. Ama ne -birbirlerine yıllardır tıpkı onlar gibi aşık olan- Münir’in kardeşi Şener ve Adile’nin kardeşi Ayşen, ne çocukluk arkadaşları, dostları, komşuları, ne de çocukluklarından beri birbirlerine aşık olan Adile’nin oğlu Tarık ve Münir’in kızı Itır onları bu inattan vazgeçirebilirler.

Münir ve Adile inat ve öfkeyle kaderden ve aşktan kaçabileceklerini düşünerek hayatlarının en büyük yanlışına düşerler. Tarık ve Itır’ın mahalleye döndükleri gün, mahallede şenlik havası yaratırken, büyük bir sırrı da beraberinde getirir. Okullarını bitiren, Itır ve Tarık, ailelerinin düşmanlığına karşın, birbirlerine deli gibi aşıktırlar ve anne-babalarının evlenmelerine müsaade etmeyeceklerini bildiklerinden, mahalleye dönmeden önce gizlice nikahlanırlar. Bu nikahın şahitleri ise; mahallenin bir türlü kavuşamayan aşıkları Şener ve Ayşen’dir…

Herşeyden habersiz çocuklarını gelişinin mutluluğunu yaşayan Adile ve Münir geleceğe dair planlarını yapmışlardır. Adile Diş Hekimi çıkan oğluna mahallede bir muayenehane, Münir ise Avukat kızına bir büro açacaktır. Bu defa kader değil, Münir’in uslanmaz kardeşi, mahallenin tescilli batağı ve sahtekarı Şener oynar oyunu. Ve Münir’le Adile dünür olduklarından bile habersizken, kendilerini aynı evin %50 hissedarı olarak bulurlar.

Büyük nefretlerinin altında, ölümsüz bir aşkı da besleyen Münir ve Adile, artık hem dünür, hem de ortaktırlar. Tarık ve Itır evliliklerini nasıl açıklayacaklarının yollarını ararken, ikilinin çekişmeleri her seferinde engel olur bu gerçeğin ortaya çıkmasına. Üstelik Şener’in dolapları, mahallelinin barıştırma çabaları işleri iyiden iyiye karıştırır.
İstanbul’un sevgiyi, dostluğu, bağlılığı asla kaybetmemiş, bir mahalle gibi değil, bir aile gibi yaşayan bu küçük mahallesinde yaşananlar, her geçen gün yeni bir sürprize gebedir artık.hangimiz sevmedik bitti mi hangimiz sevmedik yayından kalktı mı hangimiz sevmedik trt 1 bitirdi mi hangimiz sevmedik neden sona erdi hangimiz sevmedik kaç bölüm sürdü hangimiz sevmedik ne zaman final yapıyor hangimiz sevmedik neden bitiyor hangimiz sevmedik niye sona eriyor
Seminer: 2020'de Gazetecilik Nasıl Olacak?

Oxford ve Reuters işbirliğiyle medyanın geleceğine yönelik bir seminer düzenlenecek.

ABD 2027'de 1 Trilyon Dolarlık Online Satış Bekliyor

ABD'de internet üzerinden yapılan satışların 10 yıl sonra, 2027'de 1 trilyon dolara ulaşmasının öngörüldüğü bildirildi.

İnternete Erişim, 2 Yaşına Kadar Düştü

İnternete erişim yaşı her geçen gün düşmeye devam ediyor. İstismar içerikli sosyal medya paylaşımlarına karşı dikkat etmek gerekir.

Her 3 Kişiden 2'si Çevrimiçi Alışverişe Sıcak Bakıyor

Araştırma kuruluşu GfK tarafından Türkiye'de alışveriş davranışlarının sorgulandığı "2017 GfK Futurebuy Shopper" araştırması sonuçlandı.

İnternete Değil, Hekimlere Başvurun

Teknolojinin gelişmesi ve medyanın evrilmesiyle beraber "siberkondria" adlı bir psikolojik rahatsızlık kendini göstermeye başladı.

Sosyal Medyada Fenomen Olmak...

Sosyal medyada fenomen olmak isteyenler için Nurhan Demirel tavsiyelerle dolu bir yazı kaleme aldı.

404 Not Found'daki 404'ün Bir Anlamı Var Mı?

404 Not Found'un anlamı nedir?

Cebimdeki Yabancı'dan İlk Detaylar Ortaya Çıktı

Cebimdeki Yabancı filminden ilk bilgiler gelmeye başladı.

Inter Medya Yeni İçeriklerini Tanıtıyor

Mipcom 2017'den eli boş dönmek istemeyen Inter Medya yeni içeriklerini tanıtıyor.

Emlak Avcıları Yayından Kaldırıldı

TV8'in yeni programı Emlak Avcıları yayından kaldırıldı mı, program neden bitti, niye yayınlanmıyor?

Radyo Reyting Sonuçları - Eylül 2017

Eylül 2017 dönemine ait radyo reyting sonuçları açıklandı.

Sefa Karahasan, Milliyet'ten Ayrıldı

Milliyet'te bir ayrılık daha yaşandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!