Ailecek Şaşkınız'ın Vizyon Tarihi Belli Oldu

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'li Ailecek Şaşkınız'ın vizyon tarihi belli oldu. Ailecek Şaşkınız ne zaman, hangi tarihte vizyona girecek?


Haber Tarihi : 19 Aug 2017 22:22 Son Düzenlenme Tarihi : 19 Aug 2017 22:26

Selçuk Aydemir'in senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda oturduğu komedi filmi Ailecek Şaşkınız'ın vizyon tarihi açıklandı. Başrollerinde son dönemin en sevilen güldürü ikilisi olan Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in yer aldığı Ailecek Şaşkınız ne zaman, hangi tarihte vizyona girecek?

ailecek şaşkınız vizyon tarihi ne zaman hangi tarihte

Çalgı Çengi, Düğün Dernek gibi filmlerde imzası bulunan ve İşler Güçler ile Kardeş Payı ile televizyon tarihine damga vuran Selçuk Aydemir'in yeni sinema filmi Ailecek Şaşkınız'ın başrollerini de Murat Cemcir ile Ahmet Kural paylaşacak. Filmin oyuncu kadrosunda Kural ve Cemcir'e Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Bihter Dinçel, Çağlar Ertuğrul, Mustafa Alabora, Serhat Özcan gibi isimler eşlik edecek. 

Ailecek Şaşkınız filminde Ahmet Kural zengin bir müteahhitin oğlu Ferhat'ı, Murat Cemcir Ferhat'ın beraber çalıştığı çocukluk arkadaşı Gökhan'ı, Saadet Işıl Aksoy ise Ferhat'ın aşık olduğu Elif karakterini canlandıracak.

Film 2 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek.ailecek şaşkınız ne zaman vizyona girecek ailecek şaşkınız filmi selçuk aydemir ahmet kural murat cemcir saadet ışıl aksoy ailecek şaşkınız vizyon tarihi ailecek şaşkınız gösterim tarihi ailecek şaşkınız hangi tarihte sinemalara gelecek
Altan Kardeşler ve Nazlı Ilıcak İçin Karar Açıklandı

FETÖ'nün medya yapılanması davasının bugünkü duruşmasında 6 sanık hakkında karar verildi.

ÖZEL HABER
Tutsak Reytingleri

Kanal D'de ekrana gelen Tutsak reytingleri nasıl? Tutsak dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı iyi mi? Tutsak reyting sonuçları sıralaması.

Açık ve Net'in Sunucusu Kim Oldu?

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de ekrana gelecek olan Açık ve Net programının sunucusu kim oldu?

Best FM'den Yeni Program

Dünya Adem Duysun, Best FM'de başlıyor.

Rolling Stone Dergisi Satılıyor

Medya dünyasında yeni bir satış haberi daha gündeme geldi.

11-17 Eylül 2017 Tiraj Sonuçları

Medya dünyasını yakından ilgilendiren haftalık tiraj sonuçlarında 11-17 Eylül döneminin raporu yayınlandı.

7YÜZ Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

BluTV'nin yeni dizisi 7YÜZ'ün yayın tarihi belli oldu. 7 Yüz ne zaman başlıyor?

Uygur Kardeşlerden Yeşilçam Gösterisi

Uygur Kardeşler'in Uğur Babürhan, Dilan Çıtak ve Ömer Yılmaz’la aynı sahneyi paylaştığı 'Yeşilçam Sahnede' kabaresi büyük ilgi gördü.

18 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

18.09.2017 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. Kayıtdışı, İsimsizler, Söz ve Kırgın Çiçekler reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Tutsak Kim Kimi Canlandırıyor? Karakterlerin Gerçek İsmi

Tutsak dizisinde kim kimdir? Tutsak Elif Kenan Bahadır Sevim Enver Leman Murat Derin Elmas Okan Bennu Sadullah Mehmet gerçek ismi nedir?

17 Eylül 2017 Pazar Reyting Sonuçları

17.09.2017 Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu. Çocuklar Duymasın, Savaşçı, Rüya ve İlk Buluşma reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Kayıtdışı Reytingleri

Erkan Petekkaya'nın başrol olduğu Kayıtdışı reytingleri. Kayıtdışı ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Kayıtdışı reyting sonuçları nasıl?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!