ÖZEL HABER

Babam Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Babam filminin oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Babam'ın başrol oyuncuları kimler? Babam'ın vizyon tarihi belli oldu mu?


Haber Tarihi : 20 Ağu 2017 13:25

Çekimlerine Temmuz 2017'de başlanan, yönetmen koltuğunda Nihat Durak'ın yer aldığı Babam filminin çekimleri tamamlandı. İsmi ilk başta "Sardalya Kokusu" olarak belirlenen ve çekimlerin başlamasının ardından "Babam" olarak isim değişikliğine giden filmde engelli bir çocuğa sahip olan babanın, genç bir kızla tanışmasının ardından yaşamının nasıl değiştiği anlatılıyor.

Babam Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Nail Pehlivan tarafından senaryosu yazılan ve Durak Film tarafından çekilen Babam filminin vizyon tarihi 6 Ekim 2017 olarak açıklandı.

Babam Filminin Oyuncu Kadrosu

Çetin Tekindor ile Melisa Şenolsun'un başrolde olduğu Babam filminin oyuncu kadrosunda Berker Güven, Cezmi Baskın, Erkan Kolçak Köstendil, Ali İhsan Varol, Ali Düşenkalkar, Cansu Fırıncı, Sezgin Uzunbekiroğlu, Berk Mete gibi isimler yer alıyor. Filmin başrolünde yer alan Çetin Tekindor "Babam ve Oğlum" filmiyle Türk sinemasının efsane sahnelerinden birine imza atmış ve son olarak İçerde dizisinde Kebapçı Celal Baba rolüne hayat vererek unutulmaz performanslar sergilemişti. 

Melisa Şenolsun ise 1996 doğumlu olmasına rağmen Tatlı Küçük Yalancılar ve Kiralık Aşk gibi ses getiren dizilerde rol almış ve son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz'da boy göstermişti.

babam filmi oyuncu kadrosu melisa şenolsun

Dizi ve sinema dünyasının usta isimlerinden biri olan 72 yaşındaki Çetin Tekindor'un daha önce rol aldığı sinema filmleri arasında Babam ve Oğlum, Dersimiz Atatürk, Av Mevsimi, Dedemin İnsanları, Ayla gibi yapımlar bulunuyor. Usta oyuncu Babam filminde önce Karadayı, İçerde, Bir Çocuk Sevdim, Deli Saraylı, Asi, Anadolu Kaplanı gibi dizilerder rol almıştı.

babam filmi oyuncuları çetin tekindorbabam filmi çetin tekindor erkan kolçak köstendil cezmi baskın berker güven melisa şenolsun ali ihsan varol babam oyuncu kadrosu babam gösterim tarihi babam filmi ne zaman vizyona girecek babam filmi başrol oyuncuları babam filmi ne anlatıyor
Tugay Kerimoğlu Tivibu Spor'a Yorumcu Oldu

Spor medyasındaki rekabet devam ediyor. Tivibu Spor bir döneme damga vurmuş Tugay Kerimoğlu'nu kadrosuna kattı.

Snapchat Hisselerine Kylie Jenner Etkisi

Sosyal medya uygulaması Snapchat'in hisseleri Kylie Jenner'in etkisiyle büyük bir düşüş yaşadı.

Facebook, Reklam Ölçümlemelerinde Yeniliğe Gitti

Sosyal medya ağı Facebook, reklam ölçümlemelerinde yeniliğe gittiğini duyurdu.

KÖŞE YAZISI
Yapay Zeka Terapistlerin İşini Elinden Alır mı? Fatih Halis Eroğuz Yazdı

Fatih Halis Eroğuz yapay zeka alanındaki son gelişmelere değinerek bu durumun psikoterapistlerin işini tehdit edip etmediğini yorumladı.

Wikipedia Zero Kapanıyor

Geçtiğimiz yıllarda Wikipedia Zero’nun erişimini daha fazla arttırmak isteyen Wikimedia beklenmedik bir karar aldı.

Facebook Reklamverenin Kimliğini Posta Yoluyla Doğrulayacak

Sosyal medya devi Facebook, seçimlerde manipülasyon olmaması için posta yoluyla doğrulama sistemini kullanmaya başlayacaklarını açıkladı.

Influencer Marketing Yatırımları Artmaya Devam Edecek

Medya ve pazarlama sektörünün yakından takip ettiği influencer marketing alanındaki yatırımların 2018'de artarak devam etmesi bekleniyor.

Ocak 2018 Radyo Reyting Sonuçları

Ocak 2018 dönemine ait radyo reyting sonuçları açıklandı. Medya sektörünü yakından ilgilendiren sıralamada birinci hangi kanal oldu?

TRT'nin Engelli Sporlarına Desteği Sürecek

Türk medyasının önemli kurumlarından TRT, engelli sporlarına destek vermeyi sürdürecek.

Ulusal Kanal'da Üst Düzey Atama

Ulusal Kanal'ın Ankara Haber Müdürü kim oldu?

Tinder'da Yeni Dönem

Sosyalleşme ve flört uygulaması olan Tinder'da yeni bir döneme giriliyor.

Emin Çapa CNN Türk'ten Neden Ayrıldı?

Doğan Medya Grubu bünyesindeki CNN Türk niye Emin Çapa'nın görevine son verdi? Çapa kanaldan neden ayrıldı, kovuldu mu?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!