ÖZEL HABER

Babam Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Babam filminin oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Babam'ın başrol oyuncuları kimler? Babam'ın vizyon tarihi belli oldu mu?


Haber Tarihi : 20 Ağu 2017 13:25

Çekimlerine Temmuz 2017'de başlanan, yönetmen koltuğunda Nihat Durak'ın yer aldığı Babam filminin çekimleri tamamlandı. İsmi ilk başta "Sardalya Kokusu" olarak belirlenen ve çekimlerin başlamasının ardından "Babam" olarak isim değişikliğine giden filmde engelli bir çocuğa sahip olan babanın, genç bir kızla tanışmasının ardından yaşamının nasıl değiştiği anlatılıyor.

Babam Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Nail Pehlivan tarafından senaryosu yazılan ve Durak Film tarafından çekilen Babam filminin vizyon tarihi 6 Ekim 2017 olarak açıklandı.

Babam Filminin Oyuncu Kadrosu

Çetin Tekindor ile Melisa Şenolsun'un başrolde olduğu Babam filminin oyuncu kadrosunda Berker Güven, Cezmi Baskın, Erkan Kolçak Köstendil, Ali İhsan Varol, Ali Düşenkalkar, Cansu Fırıncı, Sezgin Uzunbekiroğlu, Berk Mete gibi isimler yer alıyor. Filmin başrolünde yer alan Çetin Tekindor "Babam ve Oğlum" filmiyle Türk sinemasının efsane sahnelerinden birine imza atmış ve son olarak İçerde dizisinde Kebapçı Celal Baba rolüne hayat vererek unutulmaz performanslar sergilemişti. 

Melisa Şenolsun ise 1996 doğumlu olmasına rağmen Tatlı Küçük Yalancılar ve Kiralık Aşk gibi ses getiren dizilerde rol almış ve son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz'da boy göstermişti.

babam filmi oyuncu kadrosu melisa şenolsun

Dizi ve sinema dünyasının usta isimlerinden biri olan 72 yaşındaki Çetin Tekindor'un daha önce rol aldığı sinema filmleri arasında Babam ve Oğlum, Dersimiz Atatürk, Av Mevsimi, Dedemin İnsanları, Ayla gibi yapımlar bulunuyor. Usta oyuncu Babam filminde önce Karadayı, İçerde, Bir Çocuk Sevdim, Deli Saraylı, Asi, Anadolu Kaplanı gibi dizilerder rol almıştı.

babam filmi oyuncuları çetin tekindorbabam filmi çetin tekindor erkan kolçak köstendil cezmi baskın berker güven melisa şenolsun ali ihsan varol babam oyuncu kadrosu babam gösterim tarihi babam filmi ne zaman vizyona girecek babam filmi başrol oyuncuları babam filmi ne anlatıyor
Faruk Bildirici Haber Sitelerini Eleştirdi

Hürriyet'in okur temsilcisi Faruk Bildirici, dijital medyadaki haber siteleri hakkında eleştirilerde bulundu.

This is Us Uyarlaması Türk Dizisi Geliyor

This is Us uyarlaması Türk dizisinin oyuncu kadrosu ortaya çıkmaya başladı. Yerli dizinin hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu.

Asla Vazgeçmem Hangi Ülkelere Satıldı Kaç Ülkede Yayınlanıyor?

Tolgahan Sayışman ile Amine Gülşe'nin başrol olduğu Asla Vazgeçmem hangi ülkelere satıldı, kaç ülkede yayınlanıyor?

Comcast'tan 21st Century Fox'a Yeni Teklif

Comcast, 21st Century Fox için 65 milyar dolarlık teklifte bulundu.

Ramazan Kurnaz Kanal D'den Neden Ayrıldı?

Kanal D Haber'in şefi Ramazan Kurnaz neden ayrıldı? Show TV'den transfer edilen Ramazan Kurnaz Kanal D'den kovuldu mu?

CHP, TRT Yayınına Katılmayacak

Meral Akşener'in ardından CHP yönetimi de TRT yayınına katılmama kararı aldı.

Meral Akşener TRT'ye Çıkmayacak

Meral Akşener'den TRT kararı...

Periscope Davasında Karar Açıklandı

Canlı yayın uygulaması Periscope hakkında karar verildi.

RTÜK Başkanı: Her Adaya Eşit Süre Verilmesini Bekleyemeyiz

24 Haziran seçimleri için yapılan televizyon yayınları hakkında konuşan Yerlikaya "Her adaya eşit süre verilmesini bekleyemeyiz" dedi.

Özel Kanallar Hangi Partiye Ne Kadar Zaman Ayırdı?

24 Haziran 2018 seçimlerine giderken NTV, CNN Türk, Habertürk gibi kanallar AK Parti, CHP, İyi Parti, MHP ve HDP'ye ne kadar yer ayırdı?

TRT CHP'nin Reklam Filmini Neden Yayınlamadı?

Kemal Kılıçdaroğlu TRT'nin CHP'nin reklam filmini neden yayınlamadığını açıkladı.

Facebook Sahte Haber Okuyacak Editör Arıyor

Sosyal medya devi Facebook, sahte haberlerle mücadele edebilmek için haber okuyacak editör arıyor.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!