ÖZEL HABER

Babam Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Babam filminin oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Babam'ın başrol oyuncuları kimler? Babam'ın vizyon tarihi belli oldu mu?


Haber Tarihi : 20 Aug 2017 13:25

Çekimlerine Temmuz 2017'de başlanan, yönetmen koltuğunda Nihat Durak'ın yer aldığı Babam filminin çekimleri tamamlandı. İsmi ilk başta "Sardalya Kokusu" olarak belirlenen ve çekimlerin başlamasının ardından "Babam" olarak isim değişikliğine giden filmde engelli bir çocuğa sahip olan babanın, genç bir kızla tanışmasının ardından yaşamının nasıl değiştiği anlatılıyor.

Babam Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Nail Pehlivan tarafından senaryosu yazılan ve Durak Film tarafından çekilen Babam filminin vizyon tarihi 6 Ekim 2017 olarak açıklandı.

Babam Filminin Oyuncu Kadrosu

Çetin Tekindor ile Melisa Şenolsun'un başrolde olduğu Babam filminin oyuncu kadrosunda Berker Güven, Cezmi Baskın, Erkan Kolçak Köstendil, Ali İhsan Varol, Ali Düşenkalkar, Cansu Fırıncı, Sezgin Uzunbekiroğlu, Berk Mete gibi isimler yer alıyor. Filmin başrolünde yer alan Çetin Tekindor "Babam ve Oğlum" filmiyle Türk sinemasının efsane sahnelerinden birine imza atmış ve son olarak İçerde dizisinde Kebapçı Celal Baba rolüne hayat vererek unutulmaz performanslar sergilemişti. 

Melisa Şenolsun ise 1996 doğumlu olmasına rağmen Tatlı Küçük Yalancılar ve Kiralık Aşk gibi ses getiren dizilerde rol almış ve son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz'da boy göstermişti.

babam filmi oyuncu kadrosu melisa şenolsun

Dizi ve sinema dünyasının usta isimlerinden biri olan 72 yaşındaki Çetin Tekindor'un daha önce rol aldığı sinema filmleri arasında Babam ve Oğlum, Dersimiz Atatürk, Av Mevsimi, Dedemin İnsanları, Ayla gibi yapımlar bulunuyor. Usta oyuncu Babam filminde önce Karadayı, İçerde, Bir Çocuk Sevdim, Deli Saraylı, Asi, Anadolu Kaplanı gibi dizilerder rol almıştı.

babam filmi oyuncuları çetin tekindorbabam filmi çetin tekindor erkan kolçak köstendil cezmi baskın berker güven melisa şenolsun ali ihsan varol babam oyuncu kadrosu babam gösterim tarihi babam filmi ne zaman vizyona girecek babam filmi başrol oyuncuları babam filmi ne anlatıyor
Altan Kardeşler ve Nazlı Ilıcak İçin Karar Açıklandı

FETÖ'nün medya yapılanması davasının bugünkü duruşmasında 6 sanık hakkında karar verildi.

ÖZEL HABER
Tutsak Reytingleri

Kanal D'de ekrana gelen Tutsak reytingleri nasıl? Tutsak dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı iyi mi? Tutsak reyting sonuçları sıralaması.

Açık ve Net'in Sunucusu Kim Oldu?

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de ekrana gelecek olan Açık ve Net programının sunucusu kim oldu?

Best FM'den Yeni Program

Dünya Adem Duysun, Best FM'de başlıyor.

Rolling Stone Dergisi Satılıyor

Medya dünyasında yeni bir satış haberi daha gündeme geldi.

11-17 Eylül 2017 Tiraj Sonuçları

Medya dünyasını yakından ilgilendiren haftalık tiraj sonuçlarında 11-17 Eylül döneminin raporu yayınlandı.

7YÜZ Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

BluTV'nin yeni dizisi 7YÜZ'ün yayın tarihi belli oldu. 7 Yüz ne zaman başlıyor?

Uygur Kardeşlerden Yeşilçam Gösterisi

Uygur Kardeşler'in Uğur Babürhan, Dilan Çıtak ve Ömer Yılmaz’la aynı sahneyi paylaştığı 'Yeşilçam Sahnede' kabaresi büyük ilgi gördü.

18 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

18.09.2017 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. Kayıtdışı, İsimsizler, Söz ve Kırgın Çiçekler reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Tutsak Kim Kimi Canlandırıyor? Karakterlerin Gerçek İsmi

Tutsak dizisinde kim kimdir? Tutsak Elif Kenan Bahadır Sevim Enver Leman Murat Derin Elmas Okan Bennu Sadullah Mehmet gerçek ismi nedir?

17 Eylül 2017 Pazar Reyting Sonuçları

17.09.2017 Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu. Çocuklar Duymasın, Savaşçı, Rüya ve İlk Buluşma reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Kayıtdışı Reytingleri

Erkan Petekkaya'nın başrol olduğu Kayıtdışı reytingleri. Kayıtdışı ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Kayıtdışı reyting sonuçları nasıl?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!