Ketenpere Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Şafak Sezer'in yeni filmi Ketenpere'nin vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu belli oldu. Ketenpere ne zaman vizyona girecek, konusu nedir?


Haber Tarihi : 25 Aug 2017 11:25

Şafak Sezer'in başrolde olduğu yeni sinema filmi Ketenpere'nin vizyon tarihi belli oldu. Ketenpere ne zaman vizyona girecek, filmin oyuncu kadrosu hangi isimlerden oluşuyor, konusu nedir?

ketenpere vizyon tarihi oyuncu kadrosu konusu

Kamil Çetin'in yönetmen koltuğunda oturduğu, Şafak Sezer'in hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünü üstlendiği Ketenpere filminin vizyon tarihi açıklandı. Çekimlerine İstanbul'da devam edilen Ketenpere filminin başrol oyuncuları arasında Şafak Sezer ile birlikte Hakan Ural, Mehmet Esen, Serkan Şengül ve Elif Erdoğan da bulunuyor. 

Ketenpere Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu

Bir figüran oyuncunun başından geçen talihsiz olayları beyazperdeye taşıyacak olan Ketenpere filminin vizyon tarihi 3 Kasım 2017 olarak duyuruldu. Yapımcılığını İsmail Filiz ve Sefa Tiryaki'nin yaptığı Ketenpere filminin oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Serkan Şengül, Hakan Ural, Elif Erdoğan ve Mehmet Esen'le birlikte Abidin Yerebakan, Turabi Çamkıran, Orhan Aydın, Afrikalı Ali, Uğur Kalabaş, Ali Yerlikaya, Ömer Kurt, Şenol İpek, Ümit Okur, Volkan Başaran gibi isimler bulunuyor. ketenpere vizyon tarihi ketenpere gösterim tarihi ketenpere filmi ne zaman vizyona girecek ketenpere filmi ne zaman çıkacak ketenpere başrol oyuncuları ketenpere hangi oyuncular var şafak sezer turabi çamkıran
Altan Kardeşler ve Nazlı Ilıcak İçin Karar Açıklandı

FETÖ'nün medya yapılanması davasının bugünkü duruşmasında 6 sanık hakkında karar verildi.

ÖZEL HABER
Tutsak Reytingleri

Kanal D'de ekrana gelen Tutsak reytingleri nasıl? Tutsak dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı iyi mi? Tutsak reyting sonuçları sıralaması.

Açık ve Net'in Sunucusu Kim Oldu?

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de ekrana gelecek olan Açık ve Net programının sunucusu kim oldu?

Best FM'den Yeni Program

Dünya Adem Duysun, Best FM'de başlıyor.

Rolling Stone Dergisi Satılıyor

Medya dünyasında yeni bir satış haberi daha gündeme geldi.

11-17 Eylül 2017 Tiraj Sonuçları

Medya dünyasını yakından ilgilendiren haftalık tiraj sonuçlarında 11-17 Eylül döneminin raporu yayınlandı.

7YÜZ Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

BluTV'nin yeni dizisi 7YÜZ'ün yayın tarihi belli oldu. 7 Yüz ne zaman başlıyor?

Uygur Kardeşlerden Yeşilçam Gösterisi

Uygur Kardeşler'in Uğur Babürhan, Dilan Çıtak ve Ömer Yılmaz’la aynı sahneyi paylaştığı 'Yeşilçam Sahnede' kabaresi büyük ilgi gördü.

18 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

18.09.2017 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. Kayıtdışı, İsimsizler, Söz ve Kırgın Çiçekler reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Tutsak Kim Kimi Canlandırıyor? Karakterlerin Gerçek İsmi

Tutsak dizisinde kim kimdir? Tutsak Elif Kenan Bahadır Sevim Enver Leman Murat Derin Elmas Okan Bennu Sadullah Mehmet gerçek ismi nedir?

17 Eylül 2017 Pazar Reyting Sonuçları

17.09.2017 Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu. Çocuklar Duymasın, Savaşçı, Rüya ve İlk Buluşma reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Kayıtdışı Reytingleri

Erkan Petekkaya'nın başrol olduğu Kayıtdışı reytingleri. Kayıtdışı ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Kayıtdışı reyting sonuçları nasıl?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!