Çocuklar Duymasın Mary Kimdir? Marie Hanım Gerçek İsmi

2017'de Kanal D'de tekrar başlayan Çocuklar Duymasın'da Marie Hanım'ın gerçek ismi nedir? Çocuklar Duymasın Mary kimdir, hangi oyuncu?


Haber Tarihi : 27 Aug 2017 11:13

Bir isim daha efsane diziye geri dönüyor. Çocuklar Duymasın Mary kimdir? Çocuklar Duymasın Marie Hanım gerçek ismi, asıl adı nedir, hangi oyuncu canlandırıyor?

çocuklar duymasın mary kimdir marie hanım gerçek ismi

Ekranların efsane dizilerinden biri haline gelen ve Kanal D'de yayın hayatını sürdüren Çocuklar Duymasın'a bir deneyimli oyuncu daha katılıyor. Dizinin önceki versiyonlarında da rol alan kadın oyuncu Mary Hanım'ı canlandırmak üzere Çocuklar Duymasın dizisine geri dönüyor. Eskiden Haluk ve Selami'nin çalıştığı ofisin patronu olan ve İngilizce konuşması ile tanınan turuncu saçlı Marie Hanım 27 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanacak olan dizinin yeni bölümüyle birlikte yeniden seyirciyle buluşacak.  Selçuk Bey'in yeni hayat tarzını ve kendisinden genç sevgilisini görmek adına sürpriz bir kararla Türkiye'ye dönen Mary Hanım, 14 senelik bir aranın ardından yeniden aynı dizide boy gösterecek. 

Çocuklar Duymasın'da Mary Hanım Kimdir, Nereli, Türk mü?

14 sene önceki Çocuklar Duymasın'da dikkatleri üzerine çeken Marie Hanım karakterinin nereli olduğu da çok merak ediliyor ve bu karakteri canlandıran oyuncunun Türk olduğunu duyan herkes şaşırıyordu. Dizide Mary'yi deneyimli oyuncu Demet Tuncer canlandırıyor. 1975 senesinde doğan Demet Tuncer hem Türkiye'de hem de Amerika'da önemli seviyede müzikal tiyatro deneyimi elde etmişti. 2002 senesinde Çocuklar Duymasın'da rol alan başarılı oyuncu daha sonra Arapsaçı, Kadın Terzisi, Yahşi Batı gibi filmlerde de oynadı. Tuncer bir zamanlar Star TV'de yayınlanan Benzemez Kimse Sana adlı programda yarışmacı olarak yer almıştı.çocuklar duymasın mary hanım gerçek ismi çocuklar duymasın marie kimdir çocuklar duymasın mary rolünü kim oynuyuor
ÖZEL HABER
Tutsak Reytingleri

Kanal D'de ekrana gelen Tutsak reytingleri nasıl? Tutsak dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı iyi mi? Tutsak reyting sonuçları sıralaması.

Açık ve Net'in Sunucusu Kim Oldu?

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de ekrana gelecek olan Açık ve Net programının sunucusu kim oldu?

Best FM'den Yeni Program

Dünya Adem Duysun, Best FM'de başlıyor.

Rolling Stone Dergisi Satılıyor

Medya dünyasında yeni bir satış haberi daha gündeme geldi.

11-17 Eylül 2017 Tiraj Sonuçları

Medya dünyasını yakından ilgilendiren haftalık tiraj sonuçlarında 11-17 Eylül döneminin raporu yayınlandı.

7YÜZ Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

BluTV'nin yeni dizisi 7YÜZ'ün yayın tarihi belli oldu. 7 Yüz ne zaman başlıyor?

Uygur Kardeşlerden Yeşilçam Gösterisi

Uygur Kardeşler'in Uğur Babürhan, Dilan Çıtak ve Ömer Yılmaz’la aynı sahneyi paylaştığı 'Yeşilçam Sahnede' kabaresi büyük ilgi gördü.

18 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

18.09.2017 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. Kayıtdışı, İsimsizler, Söz ve Kırgın Çiçekler reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Tutsak Kim Kimi Canlandırıyor? Karakterlerin Gerçek İsmi

Tutsak dizisinde kim kimdir? Tutsak Elif Kenan Bahadır Sevim Enver Leman Murat Derin Elmas Okan Bennu Sadullah Mehmet gerçek ismi nedir?

17 Eylül 2017 Pazar Reyting Sonuçları

17.09.2017 Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu. Çocuklar Duymasın, Savaşçı, Rüya ve İlk Buluşma reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Kayıtdışı Reytingleri

Erkan Petekkaya'nın başrol olduğu Kayıtdışı reytingleri. Kayıtdışı ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Kayıtdışı reyting sonuçları nasıl?

Zaman Yazarları Hakim Karşısında

Çoğunluğu Zaman gazetesinin eski çalışanı veya yazarı olan 30 kişinin yargılandığı davanın ilk duruşması bugün görülecek.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!