ÖZEL HABER

Seven Ne Yapmaz Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde?

Yusuf Çim ve Seren Şirince'li Seven Ne Yapmaz nerede çekiliyor? Dizinin çekimleri hangi şehirde yapılıyor?


Haber Tarihi : 27 Aug 2017 12:39

ATV'de yayınlanan yeni dizi Seven Ne Yapmaz nerede çekiliyor? Seven Ne Yapmaz'ın çekimleri hangi şehirde, ilçede yapılıyor? Dizideki tarihi evler nerede?

seven ne yapmaz nerede çekiliyor hangi şehirde geçiyor

Ekranların MF Yapım imzalı yeni dizisi Seven Ne Yapmaz eğlenceli hikayesi ile dikkat çekiyor. Yusuf Çim ile Seren Şirince'nin başrolde olduğu, oyuncu kadrosunda Şeyla Halis, Sertan Erkaçan, Serhat Parıl, Ecem Çalık, Ferzan Hekimoğlu gibi isimlerin bulunduğu, yönetmen koltuğunda ise Metin Balekoğlu'nun oturduğu Seven Ne Yapmaz dizisi çekim yerleri ile de dikkat çekiyor. Dizinin hikayesi farklı bir şehirde başlıyor ve oradan İstanbul'a doğru dönüyor. 

Seven Ne Yapmaz Dizisi Nerede Geçiyor?

Çapkın ve yakışıklı Ozani ülkenin en büyük ve varlıklı holdinglerinden birinin veliahtı olarak yaşar. Ama Orhan öyle bir hata yapar ki babası onu köye göndermekle cezalandırır. Ozan köye gittiğinde dünyalar güzeli Nazlı ile karşılaşır ve olaylar gelişir. Dizinin hikayesi Ozan'ın memleketine gitmesiyle başlar ve daha sonra hikaye İstanbul'da devam eder. 

Seven Ne Yapmaz dizisinin ilk bölümleri Karabük şehrinde yer alan dünya tarih mirası Safranbolu ilçesinde geçiyor. Tarihi evleri, doğal güzellikleri ve huzur verici yapısıyla Türkiye'nin en güzel mekanlarından biri olan Safranbolu, Seven Ne Yapmaz ekibine ev sahipliği yaptı. Birkaç ay önce Arka Sokaklar dizisinin bazı bölümlerinin de çekildiği Safranbolu'da başlayan Seven Ne Yapmaz dizisinin çekimleri ilerleyen bölümlerde İstanbul'a taşınacak. seven ne yapmaz çekimleri hangi şehirde yapıldı seven ne yapmaz nerede çekildi seven ne yapmaz dizisi nerede çekiliyor
ÖZEL HABER
Tutsak Reytingleri

Kanal D'de ekrana gelen Tutsak reytingleri nasıl? Tutsak dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı iyi mi? Tutsak reyting sonuçları sıralaması.

Açık ve Net'in Sunucusu Kim Oldu?

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de ekrana gelecek olan Açık ve Net programının sunucusu kim oldu?

Best FM'den Yeni Program

Dünya Adem Duysun, Best FM'de başlıyor.

Rolling Stone Dergisi Satılıyor

Medya dünyasında yeni bir satış haberi daha gündeme geldi.

11-17 Eylül 2017 Tiraj Sonuçları

Medya dünyasını yakından ilgilendiren haftalık tiraj sonuçlarında 11-17 Eylül döneminin raporu yayınlandı.

7YÜZ Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

BluTV'nin yeni dizisi 7YÜZ'ün yayın tarihi belli oldu. 7 Yüz ne zaman başlıyor?

Uygur Kardeşlerden Yeşilçam Gösterisi

Uygur Kardeşler'in Uğur Babürhan, Dilan Çıtak ve Ömer Yılmaz’la aynı sahneyi paylaştığı 'Yeşilçam Sahnede' kabaresi büyük ilgi gördü.

18 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

18.09.2017 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. Kayıtdışı, İsimsizler, Söz ve Kırgın Çiçekler reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Tutsak Kim Kimi Canlandırıyor? Karakterlerin Gerçek İsmi

Tutsak dizisinde kim kimdir? Tutsak Elif Kenan Bahadır Sevim Enver Leman Murat Derin Elmas Okan Bennu Sadullah Mehmet gerçek ismi nedir?

17 Eylül 2017 Pazar Reyting Sonuçları

17.09.2017 Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu. Çocuklar Duymasın, Savaşçı, Rüya ve İlk Buluşma reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Kayıtdışı Reytingleri

Erkan Petekkaya'nın başrol olduğu Kayıtdışı reytingleri. Kayıtdışı ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Kayıtdışı reyting sonuçları nasıl?

Zaman Yazarları Hakim Karşısında

Çoğunluğu Zaman gazetesinin eski çalışanı veya yazarı olan 30 kişinin yargılandığı davanın ilk duruşması bugün görülecek.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!