VİDEO HABER

19 Final Yapıyor. 19 Yarışması Neden Bitti?

Kanal D'nin bilgi yarışması 19 final yapıyor. 19 programı neden bitiyor, niye sona erdi, yayından kalktı mı? Yeni sezonda devam edecek mi?


Haber Tarihi : 27 Aug 2017 12:56 Son Düzenlenme Tarihi : 27 Aug 2017 13:00

Kanal D ekranlarında yaz sezonu boyunca seyirciyle buluşan bilgi yarışması 19 final yapıyor. 19 neden bitiyor, niye sona erdi?

19 neden final yapıyor niye bitti yayından kalktı mı bilgi yarışması

Kanal D'de sevilen oyuncu Barış Kılıç'ın sunumuyla yaz dönemi boyunca seyirci karşısına çıkan ve gerek yarışmacıları gerek yüklü miktardaki ödülleri ile büyük ses getiren bilgi yarışması 19'dan kötü haber geldi. Verdiği para ödülleri ile dikkatleri üstüne çeken 19 yarışması bu akşam (27 Ağustos 2017) saat 23:45'te yayınlanacak olan 34. bölümü ile final yaparak ekrana veda edecek.

19 Yarışması Neden Final Yapıyor?

Yaz sezonuna rağmen reytinglerde istenen sonuçları alamayan 19 yarışmasının yeni sezonda reytinglerde daha kötü sonuçlar alacağı düşünüldüğü için programın devam etmemesi yönünde karar alındı. Barış Kılıç'ın sunduğu 19 isimli bilgi yarışması 34. bölümüyle final yaparak ekran macerasını noktalayacak.  

19'un 34. bölümünde yani final bölümünde Volkan Uğurlu, 1 milyon 400 bin Türk Lirası değerinde ödülü kazanabilmek için yarışacak. 

İşte 19'un final fragmanı19 neden final yapıyor 19 yarışması bitti mi 19 bilgi yarışması neden yayından kalktı barış kılıç kanal d'den ayrıldı mı
ÖZEL HABER
Tutsak Reytingleri

Kanal D'de ekrana gelen Tutsak reytingleri nasıl? Tutsak dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı iyi mi? Tutsak reyting sonuçları sıralaması.

Açık ve Net'in Sunucusu Kim Oldu?

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de ekrana gelecek olan Açık ve Net programının sunucusu kim oldu?

Best FM'den Yeni Program

Dünya Adem Duysun, Best FM'de başlıyor.

Rolling Stone Dergisi Satılıyor

Medya dünyasında yeni bir satış haberi daha gündeme geldi.

11-17 Eylül 2017 Tiraj Sonuçları

Medya dünyasını yakından ilgilendiren haftalık tiraj sonuçlarında 11-17 Eylül döneminin raporu yayınlandı.

7YÜZ Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

BluTV'nin yeni dizisi 7YÜZ'ün yayın tarihi belli oldu. 7 Yüz ne zaman başlıyor?

Uygur Kardeşlerden Yeşilçam Gösterisi

Uygur Kardeşler'in Uğur Babürhan, Dilan Çıtak ve Ömer Yılmaz’la aynı sahneyi paylaştığı 'Yeşilçam Sahnede' kabaresi büyük ilgi gördü.

18 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

18.09.2017 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. Kayıtdışı, İsimsizler, Söz ve Kırgın Çiçekler reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Tutsak Kim Kimi Canlandırıyor? Karakterlerin Gerçek İsmi

Tutsak dizisinde kim kimdir? Tutsak Elif Kenan Bahadır Sevim Enver Leman Murat Derin Elmas Okan Bennu Sadullah Mehmet gerçek ismi nedir?

17 Eylül 2017 Pazar Reyting Sonuçları

17.09.2017 Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu. Çocuklar Duymasın, Savaşçı, Rüya ve İlk Buluşma reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Kayıtdışı Reytingleri

Erkan Petekkaya'nın başrol olduğu Kayıtdışı reytingleri. Kayıtdışı ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Kayıtdışı reyting sonuçları nasıl?

Zaman Yazarları Hakim Karşısında

Çoğunluğu Zaman gazetesinin eski çalışanı veya yazarı olan 30 kişinin yargılandığı davanın ilk duruşması bugün görülecek.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!