Türkiye Gazetesi, #HürriyeteKayyum Kampanyası Başlattı

İhlas Medya Grubu bünyesindeki yayın organları Hürriyet gazetesine kayyum atanmasını talep ediyor. Sosyal medyada kampanya başlatıldı.


Haber Tarihi : 30 Ağu 2017 11:26

İhlas Haber Ajansı, TGRT Haber, Türkiye Gazetesi gibi yayın organlarını bünyesinde barındıran İhlas Medya Grubu, Doğan Medya Grubu'nun önemli yayın organlarından Hürriyet gazetesine kayyum atanması için kampanya başlattı.

Sosyal medyada başını Türkiye Gazetesi’nin çektiği  TGRT Haber’in de destek verdiği #HürriyeteKayyum hashtagi ile kampanya başlatıldı. Kampanya Türkiye Gazetesinin yazarlarının Aydın Doğan ve Hürriyetti hedef alan yazılarıyla desteklendi.

Türkiye Gazetesi’nin internet sitesinde ‘1990’lı yıllar çoktan geride kaldı Aydın Bey…’ başlığı altında Türkiye Gazetesi yazarlarından Nuri Elibol, Batuhan Yaşar ve Cem Küçük'ün yazıları alt alta dizildi. Yazıların ana konusunu ise  “Hürriyet’e hala kayyum atanmaması” oluşturdu.

Nuri Elibol yazısında ; "28 Şubat’ın aktörleriyle 17-25 Aralık’ı, Gezi kalkışmasını planlayanlar aynı. Bu aktörlerden biri FETÖ elebaşı diğeri Aydın Doğan’dır. Haziran 2013’te açılan 28 Şubat davasında tutuklu sanık yok. Kesinlikle bu dava yeniden görülmeli." derken

Batuhan Yaşar; "Takvim yaprakları 25 Kasım 1997’yi gösteriyordu... FETÖ, Aydın Doğan’ı ziyarete gitti.. Aydın Bey, FETÖ’yü Milliyet gazetesinin kapısında karşıladı ve itinayla ağırladı... Doğan, “Bize düşen bir şey var mı? Bir emriniz var mı?” diyordu.." diye yazdı. 

Küçük'ün yazısında ise; "Devlet karar verdiği an Hürriyet gazetesine kayyum atanması ve Doğan Holding’in ‘Boydak’ların durumuna düşmesi sadece bir dakikalık iştir. Adaletin geciktirilmesi de asla doğru değildir. Çünkü adalet, devlet kavramının temelidir."

#HürriyeteKayyum hashtagi ile başlatılan kampanya ise Türkiye gazetesinin hazırladığı aşağıdaki gibi göresellerle desteklendi.

hürriyete kayyumhürriyet gazetesi aydın doğan ihlas medya grubu türkiye gazetesi tgrt haber iha ihlas haber ajansı
Tugay Kerimoğlu Tivibu Spor'a Yorumcu Oldu

Spor medyasındaki rekabet devam ediyor. Tivibu Spor bir döneme damga vurmuş Tugay Kerimoğlu'nu kadrosuna kattı.

Snapchat Hisselerine Kylie Jenner Etkisi

Sosyal medya uygulaması Snapchat'in hisseleri Kylie Jenner'in etkisiyle büyük bir düşüş yaşadı.

Facebook, Reklam Ölçümlemelerinde Yeniliğe Gitti

Sosyal medya ağı Facebook, reklam ölçümlemelerinde yeniliğe gittiğini duyurdu.

KÖŞE YAZISI
Yapay Zeka Terapistlerin İşini Elinden Alır mı? Fatih Halis Eroğuz Yazdı

Fatih Halis Eroğuz yapay zeka alanındaki son gelişmelere değinerek bu durumun psikoterapistlerin işini tehdit edip etmediğini yorumladı.

Wikipedia Zero Kapanıyor

Geçtiğimiz yıllarda Wikipedia Zero’nun erişimini daha fazla arttırmak isteyen Wikimedia beklenmedik bir karar aldı.

Facebook Reklamverenin Kimliğini Posta Yoluyla Doğrulayacak

Sosyal medya devi Facebook, seçimlerde manipülasyon olmaması için posta yoluyla doğrulama sistemini kullanmaya başlayacaklarını açıkladı.

Influencer Marketing Yatırımları Artmaya Devam Edecek

Medya ve pazarlama sektörünün yakından takip ettiği influencer marketing alanındaki yatırımların 2018'de artarak devam etmesi bekleniyor.

Ocak 2018 Radyo Reyting Sonuçları

Ocak 2018 dönemine ait radyo reyting sonuçları açıklandı. Medya sektörünü yakından ilgilendiren sıralamada birinci hangi kanal oldu?

TRT'nin Engelli Sporlarına Desteği Sürecek

Türk medyasının önemli kurumlarından TRT, engelli sporlarına destek vermeyi sürdürecek.

Ulusal Kanal'da Üst Düzey Atama

Ulusal Kanal'ın Ankara Haber Müdürü kim oldu?

Tinder'da Yeni Dönem

Sosyalleşme ve flört uygulaması olan Tinder'da yeni bir döneme giriliyor.

Emin Çapa CNN Türk'ten Neden Ayrıldı?

Doğan Medya Grubu bünyesindeki CNN Türk niye Emin Çapa'nın görevine son verdi? Çapa kanaldan neden ayrıldı, kovuldu mu?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!