Türkiye Gazetesi, #HürriyeteKayyum Kampanyası Başlattı

İhlas Medya Grubu bünyesindeki yayın organları Hürriyet gazetesine kayyum atanmasını talep ediyor. Sosyal medyada kampanya başlatıldı.


Haber Tarihi : 30 Aug 2017 11:26

İhlas Haber Ajansı, TGRT Haber, Türkiye Gazetesi gibi yayın organlarını bünyesinde barındıran İhlas Medya Grubu, Doğan Medya Grubu'nun önemli yayın organlarından Hürriyet gazetesine kayyum atanması için kampanya başlattı.

Sosyal medyada başını Türkiye Gazetesi’nin çektiği  TGRT Haber’in de destek verdiği #HürriyeteKayyum hashtagi ile kampanya başlatıldı. Kampanya Türkiye Gazetesinin yazarlarının Aydın Doğan ve Hürriyetti hedef alan yazılarıyla desteklendi.

Türkiye Gazetesi’nin internet sitesinde ‘1990’lı yıllar çoktan geride kaldı Aydın Bey…’ başlığı altında Türkiye Gazetesi yazarlarından Nuri Elibol, Batuhan Yaşar ve Cem Küçük'ün yazıları alt alta dizildi. Yazıların ana konusunu ise  “Hürriyet’e hala kayyum atanmaması” oluşturdu.

Nuri Elibol yazısında ; "28 Şubat’ın aktörleriyle 17-25 Aralık’ı, Gezi kalkışmasını planlayanlar aynı. Bu aktörlerden biri FETÖ elebaşı diğeri Aydın Doğan’dır. Haziran 2013’te açılan 28 Şubat davasında tutuklu sanık yok. Kesinlikle bu dava yeniden görülmeli." derken

Batuhan Yaşar; "Takvim yaprakları 25 Kasım 1997’yi gösteriyordu... FETÖ, Aydın Doğan’ı ziyarete gitti.. Aydın Bey, FETÖ’yü Milliyet gazetesinin kapısında karşıladı ve itinayla ağırladı... Doğan, “Bize düşen bir şey var mı? Bir emriniz var mı?” diyordu.." diye yazdı. 

Küçük'ün yazısında ise; "Devlet karar verdiği an Hürriyet gazetesine kayyum atanması ve Doğan Holding’in ‘Boydak’ların durumuna düşmesi sadece bir dakikalık iştir. Adaletin geciktirilmesi de asla doğru değildir. Çünkü adalet, devlet kavramının temelidir."

#HürriyeteKayyum hashtagi ile başlatılan kampanya ise Türkiye gazetesinin hazırladığı aşağıdaki gibi göresellerle desteklendi.

hürriyete kayyumhürriyet gazetesi aydın doğan ihlas medya grubu türkiye gazetesi tgrt haber iha ihlas haber ajansı
Altan Kardeşler ve Nazlı Ilıcak İçin Karar Açıklandı

FETÖ'nün medya yapılanması davasının bugünkü duruşmasında 6 sanık hakkında karar verildi.

ÖZEL HABER
Tutsak Reytingleri

Kanal D'de ekrana gelen Tutsak reytingleri nasıl? Tutsak dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı iyi mi? Tutsak reyting sonuçları sıralaması.

Açık ve Net'in Sunucusu Kim Oldu?

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de ekrana gelecek olan Açık ve Net programının sunucusu kim oldu?

Best FM'den Yeni Program

Dünya Adem Duysun, Best FM'de başlıyor.

Rolling Stone Dergisi Satılıyor

Medya dünyasında yeni bir satış haberi daha gündeme geldi.

11-17 Eylül 2017 Tiraj Sonuçları

Medya dünyasını yakından ilgilendiren haftalık tiraj sonuçlarında 11-17 Eylül döneminin raporu yayınlandı.

7YÜZ Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

BluTV'nin yeni dizisi 7YÜZ'ün yayın tarihi belli oldu. 7 Yüz ne zaman başlıyor?

Uygur Kardeşlerden Yeşilçam Gösterisi

Uygur Kardeşler'in Uğur Babürhan, Dilan Çıtak ve Ömer Yılmaz’la aynı sahneyi paylaştığı 'Yeşilçam Sahnede' kabaresi büyük ilgi gördü.

18 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

18.09.2017 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. Kayıtdışı, İsimsizler, Söz ve Kırgın Çiçekler reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Tutsak Kim Kimi Canlandırıyor? Karakterlerin Gerçek İsmi

Tutsak dizisinde kim kimdir? Tutsak Elif Kenan Bahadır Sevim Enver Leman Murat Derin Elmas Okan Bennu Sadullah Mehmet gerçek ismi nedir?

17 Eylül 2017 Pazar Reyting Sonuçları

17.09.2017 Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu. Çocuklar Duymasın, Savaşçı, Rüya ve İlk Buluşma reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Kayıtdışı Reytingleri

Erkan Petekkaya'nın başrol olduğu Kayıtdışı reytingleri. Kayıtdışı ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Kayıtdışı reyting sonuçları nasıl?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!