ÖZEL HABER

Twitter WEB Sürümüne Gece Modu Özelliği Geldi

Sosyal medya devi Twitter'ın gece modu özelliği bilgisayar için de aktif oldu. Twitter gece modu özelliği PC'de nasıl kullanılır?


Haber Tarihi : 02 Sep 2017 15:02

Yaklaşık bir sene önce Twitter'ın mobil uygulamalarına "gece modu" özelliği gelmişti. Kullanıcıların gözünü rahatsız etmemesi için gece modu özelliğiyle birlikte sitenin arka planı koyu bir renge bürünüyordu. Kullanıcı deneyimi konusundaki kaliteyi son derece artıran ve oldukça beğenilen bu özelliğin ardından Twitter bugünlerde WEB sürümü için gece modunu test etmeye başladı.

Türkiye'de henüz tüm kullanıcılarda aktif olmasa da bilgisayardan Twitter'a giren bazı kullanıcılar gece modu özelliğini kullanmaya başladılar. İnternet tarayıcınızdan Twitter'a girdikten sonra gece modunu çalıştırmak için sağ üst köşede "tweetle" butonunun hemen solunda yer alan profil resminize tıklayın ve açılan menüde en altta bulunan "gece modu" yazısına tıklayın.

Gece modunu kapatmak istiyorsanız yeniden aynı işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

twitter gece modu bilgisayar için web sürümütwitter gece modu bilgisayarda nasıl çalıştırılır twitter web sürümü gece modu özelliği açma
Altan Kardeşler ve Nazlı Ilıcak İçin Karar Açıklandı

FETÖ'nün medya yapılanması davasının bugünkü duruşmasında 6 sanık hakkında karar verildi.

ÖZEL HABER
Tutsak Reytingleri

Kanal D'de ekrana gelen Tutsak reytingleri nasıl? Tutsak dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı iyi mi? Tutsak reyting sonuçları sıralaması.

Açık ve Net'in Sunucusu Kim Oldu?

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de ekrana gelecek olan Açık ve Net programının sunucusu kim oldu?

Best FM'den Yeni Program

Dünya Adem Duysun, Best FM'de başlıyor.

Rolling Stone Dergisi Satılıyor

Medya dünyasında yeni bir satış haberi daha gündeme geldi.

11-17 Eylül 2017 Tiraj Sonuçları

Medya dünyasını yakından ilgilendiren haftalık tiraj sonuçlarında 11-17 Eylül döneminin raporu yayınlandı.

7YÜZ Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

BluTV'nin yeni dizisi 7YÜZ'ün yayın tarihi belli oldu. 7 Yüz ne zaman başlıyor?

Uygur Kardeşlerden Yeşilçam Gösterisi

Uygur Kardeşler'in Uğur Babürhan, Dilan Çıtak ve Ömer Yılmaz’la aynı sahneyi paylaştığı 'Yeşilçam Sahnede' kabaresi büyük ilgi gördü.

18 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

18.09.2017 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. Kayıtdışı, İsimsizler, Söz ve Kırgın Çiçekler reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Tutsak Kim Kimi Canlandırıyor? Karakterlerin Gerçek İsmi

Tutsak dizisinde kim kimdir? Tutsak Elif Kenan Bahadır Sevim Enver Leman Murat Derin Elmas Okan Bennu Sadullah Mehmet gerçek ismi nedir?

17 Eylül 2017 Pazar Reyting Sonuçları

17.09.2017 Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu. Çocuklar Duymasın, Savaşçı, Rüya ve İlk Buluşma reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Kayıtdışı Reytingleri

Erkan Petekkaya'nın başrol olduğu Kayıtdışı reytingleri. Kayıtdışı ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Kayıtdışı reyting sonuçları nasıl?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!