ÖZEL HABER

Kırgın Çiçekler Ali Kimdir? Komiser Ali Gerçek İsmi Polis

Kırgın Çiçekler Ali kimdir? Diziye yeni giren erkek polis karakteri hangi oyuncu? Kırgın Çiçekler Komiser Ali gerçek ismi asıl adı nedir?


Haber Tarihi : 02 Eyl 2017 19:13 Son Düzenlenme Tarihi : 02 Eyl 2017 20:52

ATV'nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler'e Komiser Ali rolü ile hangi oyuncu katıldı? Kırgın Çiçekler Ali kimdir, gerçek adı asıl ismi nedir? Diziye yeni katılan sarışın polis rolünü kim oynuyor, kaç yaşında?

kırgın çiçekler ali kimdir komiser ali polis sarışın gerçek ismi kaç yaşında

NTC Medya imzasıyla ATV ekranlarında her pazartesi büyük beğeni ile izlenen Kırgın Çiçekler, yeni sezon öncesi oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Serkan Birinci'nin yönetmen koltuğunda oturduğu, Mehmet Yiğit Alp'in yapımcılığını üstlendiği Kırgın Çiçekler dizisinin yeni sezondaki karakterlerinden birisi de "Komiser Ali" oldu. Oyuncu kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Gökçe Akyıldız, Biran Damla Yılmaz, Aleyna Solaker, Çağla Irmak, Hazar Motan, Arif Diren, Mehmet Aykaç, Zeynep Irgat ve Sacide Taşaner gibi isimlerin yer aldığı Kırgın Çiçekler, hem hikayesi hem de yeni oyuncularıyla yeni sezona sıkı bir giriş yapmak istiyor.  

Kırgın Çiçekler Komiser Ali Rolünü Kim Oynuyor?

Diziye yeni sezonda dahil olan Ali Komiser rolünü genç oyuncu Burak Tozkoparan canlandıracak. Kasım 1992 doğumlu olan ve şu anda 24 yaşında olan ekranların genç yıldızı Burak Tozkoparan, Star TV'de yayınlanan ve Türkiye'nin yanı sıra dünyanın dört bir köşesinde büyük ses getiren Paramparça dizisinde rol almıştı. Kırgın Çiçekler Ali Komiser olarak karşımıza çıkacak olan Tozkoparan, Hesapta Aşk adlı sinema filminde de başrol oyuncularından biri olarak performans sergilemişti. Tozkoparan'ın oyunculuk haricinde müzik alanında da çeşitli deneyimleri bulunuyor.

KIRGIN ÇİÇEKLER EJDER KİMDİR?kırgın çiçekler ali gerçek adı kırgın çiçekler ali komiser kimdir kırgın çiçekler diziye yeni giren polis hangi oyuncu burak tozkoparan kırgın çiçekler ali kaç yaşında kırgın çiçekler komiser ali asıl adı
Kurt Seyit ve Şura Arjantin'de Yayınlanacak

Türk dizilerinin Güney Amerika macerası sürüyor.

Ekşi Sözlük 1 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Yerli sosyal medya sitesi Ekşi Sözlük, 1 milyon kullanıcıya ulaştığını açıkladı.

Yerel Kanallardan İndirim Talebi

Yerel televizyon kanallarından uydu fiyatlarında indirim talebi... Yerel medyacılar TÜRKSAT ve RTÜK'e seslendi.

2017'nin Sinema Verileri Açıklandı

2017'de sinema salonlarında toplam izleyici sayısı ne seviyede? 2017'nin en çok izlenen yerli ve yabancı filmleri hangi yapımlar oldu?

Kanal A Kapatıldı

1996'dan beri medya dünyasının önemli yayın organlarından biri olan Kanal A sessiz bir şekilde kapandı.

7. Malatya Film Festivali'nde Ödüller Sahiplerini Buldu

7. Uluslararası Malatya Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu.

iPhone X Kaç Paraya Mal Ediliyor?

Apple'ın son gözdesi iPhone X'in maliyeti kaç parayı buluyor?

Seminer: 2020'de Gazetecilik Nasıl Olacak?

Oxford ve Reuters işbirliğiyle medyanın geleceğine yönelik bir seminer düzenlenecek.

ABD 2027'de 1 Trilyon Dolarlık Online Satış Bekliyor

ABD'de internet üzerinden yapılan satışların 10 yıl sonra, 2027'de 1 trilyon dolara ulaşmasının öngörüldüğü bildirildi.

İnternete Erişim, 2 Yaşına Kadar Düştü

İnternete erişim yaşı her geçen gün düşmeye devam ediyor. İstismar içerikli sosyal medya paylaşımlarına karşı dikkat etmek gerekir.

Her 3 Kişiden 2'si Çevrimiçi Alışverişe Sıcak Bakıyor

Araştırma kuruluşu GfK tarafından Türkiye'de alışveriş davranışlarının sorgulandığı "2017 GfK Futurebuy Shopper" araştırması sonuçlandı.

İnternete Değil, Hekimlere Başvurun

Teknolojinin gelişmesi ve medyanın evrilmesiyle beraber "siberkondria" adlı bir psikolojik rahatsızlık kendini göstermeye başladı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!