ÖZEL HABER

Kırgın Çiçekler Ejder Kimdir? Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Kırgın Çiçekler Ejder gerçek ismi nedir, hangi oyuncu? Yeni sezonda diziye gelen Kırgın Çiçekler Ejder kimdir, asıl adı, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 02 Eyl 2017 20:51

Eylül 2017'de yeni sezona başlayacak olan Kırgın Çiçekler'de Ejder rolünü hangi oyuncu oynuyor? Kırgın Çiçekler Ejder kimdir, gerçek adı asıl ismi nedir? Dizinin yeni karakteri kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde oynadı?

kırgın çiçekler ejder kimdir gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu

Özgür Çevik ile İpek Karapınar'ın başrolde olduğu, NTC Medya imzasıyla uzun süredir pazartesi akşamları ATV ekranlarında seyirciyle buluşan Kırgın Çiçekler, yeni sezon öncesi oyuncu kadrosunu başarılı isimler ile güçlendirmeye ve iddiasını korumaya devam ediyor. Genç oyuncularının göz dolduran performansı ile dikkat çeken ve kısa sürede büyük ilgi toplayan Kırgın Çiçekler dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor. Genç oyuncuların yanı sıra kendini ispatlamış deneyimli isimlere de kadrosunda yer veren Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümlerinde diziye Ejder adlı bir karakter daha katılacak. Kırgın Çiçekler Ali Kimdir?

Kırgın Çiçekler Ejder Karakterini Kim Canlandırıyor?

Diziye yeni sezonda dahil olacak Ejder karakterini deneyimli oyuncu Tayanç Ayaydın canlandıracak. Kırgın Çiçekler Ejder rolüne hayat verecek olan Ayaydın, son olarak Kanal D'de ekrana gelen Hayat Şarkısı dizisinde rol almış ve seyirciden iyi puan toplamıştı. 1979 senesinde doğan ve şu an 38 yaşında olan Ayaydın'ın rol aldığı projeler arasında Aliye, Sıla, Aşk Yakar, Ey Aşk Nerdesin, Sakarya Fırat, Büşra, Zeytin Tepesi, Emanet, Hayat Şarkısı gibi yapımlar bulunuyor. Pazar filminde sergilediği performans ile Locarno Film Festivali'nden ve Antalya Altın Portakal Film Festivali'nden en iyi erkek oyuncu ödülünü alarak başarısını ispatlayan Ayaydın, Kırgın Çiçekler'de hikayenin seyrini değiştirecek bir karaktere hayat verecek.kırgın çiçekler ejder hangi oyuncu kırgın çiçekler ejder gerçek ismi kırgın çiçekler ejder rolünü kim oynuyor tayanç ayaydın kırgın çiçekler
Kurt Seyit ve Şura Arjantin'de Yayınlanacak

Türk dizilerinin Güney Amerika macerası sürüyor.

Ekşi Sözlük 1 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Yerli sosyal medya sitesi Ekşi Sözlük, 1 milyon kullanıcıya ulaştığını açıkladı.

Yerel Kanallardan İndirim Talebi

Yerel televizyon kanallarından uydu fiyatlarında indirim talebi... Yerel medyacılar TÜRKSAT ve RTÜK'e seslendi.

2017'nin Sinema Verileri Açıklandı

2017'de sinema salonlarında toplam izleyici sayısı ne seviyede? 2017'nin en çok izlenen yerli ve yabancı filmleri hangi yapımlar oldu?

Kanal A Kapatıldı

1996'dan beri medya dünyasının önemli yayın organlarından biri olan Kanal A sessiz bir şekilde kapandı.

7. Malatya Film Festivali'nde Ödüller Sahiplerini Buldu

7. Uluslararası Malatya Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu.

iPhone X Kaç Paraya Mal Ediliyor?

Apple'ın son gözdesi iPhone X'in maliyeti kaç parayı buluyor?

Seminer: 2020'de Gazetecilik Nasıl Olacak?

Oxford ve Reuters işbirliğiyle medyanın geleceğine yönelik bir seminer düzenlenecek.

ABD 2027'de 1 Trilyon Dolarlık Online Satış Bekliyor

ABD'de internet üzerinden yapılan satışların 10 yıl sonra, 2027'de 1 trilyon dolara ulaşmasının öngörüldüğü bildirildi.

İnternete Erişim, 2 Yaşına Kadar Düştü

İnternete erişim yaşı her geçen gün düşmeye devam ediyor. İstismar içerikli sosyal medya paylaşımlarına karşı dikkat etmek gerekir.

Her 3 Kişiden 2'si Çevrimiçi Alışverişe Sıcak Bakıyor

Araştırma kuruluşu GfK tarafından Türkiye'de alışveriş davranışlarının sorgulandığı "2017 GfK Futurebuy Shopper" araştırması sonuçlandı.

İnternete Değil, Hekimlere Başvurun

Teknolojinin gelişmesi ve medyanın evrilmesiyle beraber "siberkondria" adlı bir psikolojik rahatsızlık kendini göstermeye başladı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!