ÖZEL HABER

Kırgın Çiçekler Ejder Kimdir? Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Kırgın Çiçekler Ejder gerçek ismi nedir, hangi oyuncu? Yeni sezonda diziye gelen Kırgın Çiçekler Ejder kimdir, asıl adı, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 02 Sep 2017 20:51

Eylül 2017'de yeni sezona başlayacak olan Kırgın Çiçekler'de Ejder rolünü hangi oyuncu oynuyor? Kırgın Çiçekler Ejder kimdir, gerçek adı asıl ismi nedir? Dizinin yeni karakteri kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde oynadı?

kırgın çiçekler ejder kimdir gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu

Özgür Çevik ile İpek Karapınar'ın başrolde olduğu, NTC Medya imzasıyla uzun süredir pazartesi akşamları ATV ekranlarında seyirciyle buluşan Kırgın Çiçekler, yeni sezon öncesi oyuncu kadrosunu başarılı isimler ile güçlendirmeye ve iddiasını korumaya devam ediyor. Genç oyuncularının göz dolduran performansı ile dikkat çeken ve kısa sürede büyük ilgi toplayan Kırgın Çiçekler dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor. Genç oyuncuların yanı sıra kendini ispatlamış deneyimli isimlere de kadrosunda yer veren Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümlerinde diziye Ejder adlı bir karakter daha katılacak. Kırgın Çiçekler Ali Kimdir?

Kırgın Çiçekler Ejder Karakterini Kim Canlandırıyor?

Diziye yeni sezonda dahil olacak Ejder karakterini deneyimli oyuncu Tayanç Ayaydın canlandıracak. Kırgın Çiçekler Ejder rolüne hayat verecek olan Ayaydın, son olarak Kanal D'de ekrana gelen Hayat Şarkısı dizisinde rol almış ve seyirciden iyi puan toplamıştı. 1979 senesinde doğan ve şu an 38 yaşında olan Ayaydın'ın rol aldığı projeler arasında Aliye, Sıla, Aşk Yakar, Ey Aşk Nerdesin, Sakarya Fırat, Büşra, Zeytin Tepesi, Emanet, Hayat Şarkısı gibi yapımlar bulunuyor. Pazar filminde sergilediği performans ile Locarno Film Festivali'nden ve Antalya Altın Portakal Film Festivali'nden en iyi erkek oyuncu ödülünü alarak başarısını ispatlayan Ayaydın, Kırgın Çiçekler'de hikayenin seyrini değiştirecek bir karaktere hayat verecek.kırgın çiçekler ejder hangi oyuncu kırgın çiçekler ejder gerçek ismi kırgın çiçekler ejder rolünü kim oynuyor tayanç ayaydın kırgın çiçekler
22 Eylül 2017 Cuma Reyting Sonuçları

22.09.2017 Cuma gününün reyting sonuçları belli oldu. İstanbullu Gelin, Şevkat Yerimdar, Aşk ve Mavi, Kalp Atışı reytinglerde kaçıncı oldu?

RTÜK O Dizilere Teşvik Verecek

RTÜK hangi dizilere teşvik verecek?

Socrates Dergi'den Önemli Başarı

Kress, geleceğin medyasına yön verme potansiyeline sahip olan girişimcileri açıkladı.

DHA'da 5 Kişi ile Yollar Ayrıldı

Doğan Medya'da ayrılık rüzgarı devam ediyor. Doğan Haber Ajansı'nda beş isimle daha yollar ayrıldı.

21 Eylül 2017 Perşembe Reyting Sonuçları

21.09.2017 Perşembe gününün reyting sonuçları belli oldu. Kanatsız Kuşlar, Ver Elini Aşk, Bizim Hikaye reytinglerde kaçıncı oldu?

Nevşin Mengü CNN Türk'ten Ayrıldı

Doğan Medya Grubu bünyesindeki CNN Türk'te önemli bir ayrılık yaşandı.

ÖZEL HABER
Ağustos 2017 Radyo Reyting Sonuçları

İşitsel medyada Ağustos 2017'nin kazananları belli oldu. İşte Ağustos 2017'ye ait radyo reyting sonuçları.

Fransa'da Gazeteler Basılmadı

Fransa medyası grev kararı aldı, günlük gazeteler basılmadı.

Doğan Medya Grubu'nda Üst Düzey Atama

Doğan Medya'da bir üst düzey atama daha gerçekleşti.

20 Eylül 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları

20.09.2017 Çarşamba gününün reyting sonuçları belli oldu. No 309, Seven Ne Yapmaz, Meryem ve Türk Malı reytinglerde kaçıncı oldu?

Suudi Arabistan'da Yasak Kalkıyor

Medyada çıkan haberlere göre Suudi Arabistan, WhatsApp ve Skype gibi programlara koyduğu yasağı kaldıracak.

16. Filmekimi Başlıyor

İKSV tarafından düzenlenen 16. Filmekimi 29 Eylül’de başlıyor.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!