ÖZEL HABER

Arif V 216 Nerede Çekildi?

Cem Yılmaz'ın yeni filmi Arif V 216'nı çekimleri hangi şehirde yapıldı? Arif V 216 nerede çekildi?


Haber Tarihi : 03 Sep 2017 11:35

G.O.R.A'nın devam filmi olarak kabul edilen Arif V 216 nerede çekildi? Cem Yılmaz'ın iddialı projesinin çekimleri tamamlandı.

arif v 216 nerede çekildi filmin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı

2004 senesinde gösterime giren ve Türk sinemasının efsane filmleri arasında yer edinmeyi başaran G.O.R.A filminin baş kahramanlarından Arif ile robot 216'nın maceraları bu sefer Arif V 216 filminde işleniyor. Cem Yılmaz ile Ozan Güven'in başrolde olduğu, yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü'nün oturduğu sinema filmi 5 Ocak 2018 tarihinde gösterime girecek.

Eylül 2017 itibariyle çekimleri tamamlanan sinema filminde 150 kişilik bir teknik ekip prodüksiyonda çalıştı. Çekimleri yaklaşık 13 hafta süren Arif V 216 filminde rol alan diğer oyuncular arasında Özkan Uğur, Farah Zeynep Abdullah, Çağlar Çorumlu, Seda Bakan, Zafer Algöz ve Can Yılmaz gibi isimler de bulunuyor. Yaklaşık olarak 5 bin kişinin yardımcı oyuncu olarak emek verdiği film için İstanbul'un tarihi, güncel ve doğal dokusu dekor olarak kullanıldı. Arif V 216'nın çekimleri için İstanbul'un önemli mekanlarının bulunduğu Sirkeci, Büyükada, Yeniköy, Çerkezköy gibi alanlar kullanıldı. Diğer taraftan Ümraniye Platoları ile Beykoz Kundura Fabrikası da filmin çekimleri için kullanılan yerler arasında bulunuyor.

arif v 216 nerede çekildi

Yaklaşık 5 ay önce Cem Yılmaz, Arif V 216 filmi için 145 saniyelik bir tanıtım videosu paylaşmıştı. CMYLMZ Fikir Sanat'ın yapım şirketi olarak görev aldığı, Mars Dağıtım tarafından sinemalara servis edilecek Arif V 216'nın senaryosunu da Cem Yılmaz yazmıştı.arif v 216 filmi hangi şehirde çekildi arif v 216nın çekimleri nerede yapıldı arif ve 216 nerede çekildi arif v 216 çekimleri nerede yapıldı
Altan Kardeşler ve Nazlı Ilıcak İçin Karar Açıklandı

FETÖ'nün medya yapılanması davasının bugünkü duruşmasında 6 sanık hakkında karar verildi.

ÖZEL HABER
Tutsak Reytingleri

Kanal D'de ekrana gelen Tutsak reytingleri nasıl? Tutsak dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı iyi mi? Tutsak reyting sonuçları sıralaması.

Açık ve Net'in Sunucusu Kim Oldu?

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de ekrana gelecek olan Açık ve Net programının sunucusu kim oldu?

Best FM'den Yeni Program

Dünya Adem Duysun, Best FM'de başlıyor.

Rolling Stone Dergisi Satılıyor

Medya dünyasında yeni bir satış haberi daha gündeme geldi.

11-17 Eylül 2017 Tiraj Sonuçları

Medya dünyasını yakından ilgilendiren haftalık tiraj sonuçlarında 11-17 Eylül döneminin raporu yayınlandı.

7YÜZ Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

BluTV'nin yeni dizisi 7YÜZ'ün yayın tarihi belli oldu. 7 Yüz ne zaman başlıyor?

Uygur Kardeşlerden Yeşilçam Gösterisi

Uygur Kardeşler'in Uğur Babürhan, Dilan Çıtak ve Ömer Yılmaz’la aynı sahneyi paylaştığı 'Yeşilçam Sahnede' kabaresi büyük ilgi gördü.

18 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

18.09.2017 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. Kayıtdışı, İsimsizler, Söz ve Kırgın Çiçekler reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Tutsak Kim Kimi Canlandırıyor? Karakterlerin Gerçek İsmi

Tutsak dizisinde kim kimdir? Tutsak Elif Kenan Bahadır Sevim Enver Leman Murat Derin Elmas Okan Bennu Sadullah Mehmet gerçek ismi nedir?

17 Eylül 2017 Pazar Reyting Sonuçları

17.09.2017 Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu. Çocuklar Duymasın, Savaşçı, Rüya ve İlk Buluşma reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Kayıtdışı Reytingleri

Erkan Petekkaya'nın başrol olduğu Kayıtdışı reytingleri. Kayıtdışı ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Kayıtdışı reyting sonuçları nasıl?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!