Şükran Pakkan'a Habertürk TV'de Üst Düzey Görev

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Habertürk TV'de yeni bir gelişme yaşandı.


Haber Tarihi : 09 Sep 2017 10:10

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de Haber Koordinatörü olarak görev yapan Mehmet Yeşilkaya'nın TRT'ye transfer olduğunu kısa bir süre önce sizlere aktardık. 

Yeşilkaya'dan boşalan Haber Koordinatörlüğü ünvanı Haber Kuşakları Koordinatörlüğü olarak değiştirildi. Bu göreve de Planlama Koordinatörü olarak görev yapan Şükran Pakkan getirildi.

Şükran Pakkan, geçtiğimiz yılın Ağustos ayında Habertürk TV'de çalışmaya başlamıştı. Deneyimli gazetecinin atama kararını Habertürk TV Genel Müdürü Veyis Ateş böyle duyurdu:

Haber Koordinatörlüğü ünvanı Haber Kuşakları Koordinatörlüğü olarak değiştirilmiştir.

Planlama Koordinatörü Şükran Pakkan 8 Eylül 2017 tarihinden itibaren Haber Kuşakları Koordinatörü olarak görevlendirilmiştir.

Şükran Pakkan’a yeni görevinde başarılar dilerim.

Şükran Pakkan kimdir?

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdi. Mesleğe İzmir’de politika ve ekonomi muhabiri olarak başladı.

Londra’da Medya ve Gazetecilik eğitimi alan Pakkan, İngiltere'de; London Weekend Television, Women’s Journal gibi kurumların haber merkezlerinde görev yaptı.

2002’de Türkiye’de döndükten sonra dokuz yıl Milliyet Gazetesi özel haber servisinde çalıştı.

2011-2015 yılları arasında Al Jazeera Türk'te Haber Planlama Masası'nda çalışan Pakkan, bu süre içerisinde kanalın Katar'daki merkezinde de görev yaptı.

2016'da Habertürk TV'de Haber Planlama Koordinatörü olarak göreve başladı.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yüksek lisans ve doktorasını tamamlayan Dr. Pakkan, ABD’de de Edward R. Murrow Gazetecilik Programı’na katılmıştı. Üniversitelerde gazetecilik dersleri veren ve çeşitli kurumlar tarafından verilen gazetecilik ödülleri bulunan Pakkan, Bülent Dikmener Gazetecilik Ödülü’nün sahibidir.

Gazetelerin siyasi taraftarlığı ve haberin siyasi iletişim aracına dönüştürülmesi konulu doktora tezi 2016'da yayınlanan Pakkan, Hrant Dink cinayeti sürecinde medyanın rolünü inceleyen “Neler Yapmadık Şu Vatan İçin” isimli kitabın da yazarı.habertürk tv ciner medya grubu şükran pakkan
Altan Kardeşler ve Nazlı Ilıcak İçin Karar Açıklandı

FETÖ'nün medya yapılanması davasının bugünkü duruşmasında 6 sanık hakkında karar verildi.

ÖZEL HABER
Tutsak Reytingleri

Kanal D'de ekrana gelen Tutsak reytingleri nasıl? Tutsak dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı iyi mi? Tutsak reyting sonuçları sıralaması.

Açık ve Net'in Sunucusu Kim Oldu?

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de ekrana gelecek olan Açık ve Net programının sunucusu kim oldu?

Best FM'den Yeni Program

Dünya Adem Duysun, Best FM'de başlıyor.

Rolling Stone Dergisi Satılıyor

Medya dünyasında yeni bir satış haberi daha gündeme geldi.

11-17 Eylül 2017 Tiraj Sonuçları

Medya dünyasını yakından ilgilendiren haftalık tiraj sonuçlarında 11-17 Eylül döneminin raporu yayınlandı.

7YÜZ Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

BluTV'nin yeni dizisi 7YÜZ'ün yayın tarihi belli oldu. 7 Yüz ne zaman başlıyor?

Uygur Kardeşlerden Yeşilçam Gösterisi

Uygur Kardeşler'in Uğur Babürhan, Dilan Çıtak ve Ömer Yılmaz’la aynı sahneyi paylaştığı 'Yeşilçam Sahnede' kabaresi büyük ilgi gördü.

18 Eylül 2017 Pazartesi Reyting Sonuçları

18.09.2017 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu. Kayıtdışı, İsimsizler, Söz ve Kırgın Çiçekler reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Tutsak Kim Kimi Canlandırıyor? Karakterlerin Gerçek İsmi

Tutsak dizisinde kim kimdir? Tutsak Elif Kenan Bahadır Sevim Enver Leman Murat Derin Elmas Okan Bennu Sadullah Mehmet gerçek ismi nedir?

17 Eylül 2017 Pazar Reyting Sonuçları

17.09.2017 Pazar gününün reyting sonuçları belli oldu. Çocuklar Duymasın, Savaşçı, Rüya ve İlk Buluşma reytinglerde kaçıncı oldu?

ÖZEL HABER
Kayıtdışı Reytingleri

Erkan Petekkaya'nın başrol olduğu Kayıtdışı reytingleri. Kayıtdışı ne kadar izlendi izlenme oranı iyi mi? Kayıtdışı reyting sonuçları nasıl?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!