ÖZEL HABER

Bizim Hikaye Kim Kimi Canlandırıyor? Gerçek İsmi Hangi Oyuncu?

Bizim Hikaye kim kimi canlandırıyor? Bizim Hikaye Tülay İsmet Rahmet Esra Cengiz Fikret Kiraz Rahmi Hikmet Barış gerçek ismi, kaç yaşında?


Haber Tarihi : 12 Eyl 2017 13:11 Son Düzenlenme Tarihi : 14 Eyl 2017 13:23

FOX TV'de yayınlanan Bizim Hikaye'de kim kimi canlandırıyor? Bizim Hikaye karakterleri gerçek ismi - asıl adı nedir, dizideki rolleri hangi oyuncular oynuyor?

bizim hikaye kim kimdir gerçek ismi

Bizim Hikaye dizisinde rol alan bütün oyuncular: Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan, Nesrin Cevadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu, Ömer Sevgi.

Bizim Hikaye Filiz > Hazal Kaya

bizim hikaye filiz kimdir gerçek ismi

Dizide bu karakteri ekranların en sevilen isimlerinden biri olan Hazal Kaya canlandıracak. Bizim Hikaye Filiz, evin oldukça güzel ama güzel olduğu kadar da bahtsız kızıdır. Evin en büyük kızı olan ve diğer çocukların ablası olan Filiz karakteri, kardeşleri mağdur olmasın, annesizliğin acısını çok fazla çekmesinler diye liseden sonra eğitim hayatına nokta koymuş ve kardeşlerin bakımını, evin bütün maddi yükünü sırtlanıp bütün sorumluğu üzerine almıştır.

bizim hikaye reytingleri

Dik başlı ve gururlu bir karakter olan Filiz, kardeşleri için adeta bir anne pozisyonundadır. Onların eğitimleriyle yakından ilgilenip hatalarında onlara yardımcı olan güzel kızımız gayet tavizsiz ve sert bir yapıdadır. Bizim Hikaye Filiz'in en büyük korkusu ise ailesinin dağılması, kardeşlerinin eğitim hayatlarını yarıda bırakması ve devletin çocuklara el koyarak bir yurda yerleştirmesidir. Filiz'in babası Fikri her ne kadar katlanılmaz hareketler yapsa da Filiz bunları görmezden gelerek ailenin saadeti için kendini paralamaya devam etmek zorundadır.

Bizim Hikaye Barış > Burak Deniz

bizim hikaye barış gerçek ismi filizin sevgilisi kimdir

Shameless adlı yapımdan uyarlanan dizide Barış rolünü Burak Deniz oynuyor. Bizim Hikaye Barış, özgüveni yüksek, kendine güvenen ve gayet zeki, dik kafalı bir karakterdir. Bir yerden sonra yolu Filiz'le kesişen ve onun hayatına girmek için türlü oyunlar oynayan gizemli, esrarengiz bir genç adam olan Barış, Filiz'in sevgilisi olarak mutlu bir hayat sürmek ister. 

Bizim Hikaye Barış, ilk bakışta tanınabilecek birisi değildir. Araba hırsızı mı yoksa vale mi, fakir mi yoksa zengin mi anlayamazsınız. Çünkü Barış yaşamının bir noktasında son derece önemli bir kırılma yaşamış ve hayatını baştan kurmak zorunda kalmıştır. Filiz'le karşılaştıktan sonra ona aşık olan Barış, Filiz'in güçlü yapısından etkilenir. Diğer taraftan fakir hayatında ailesine sahip çıkmak için her türlü fedakarlığa katlanan Filiz'i etkilemek, onun sevgilisi, aşkı olabilmek hiç de kolay olmayacaktır. Dizinin ana kadın karakteri Filiz'in güvenini kazanmak için her türlü mücadeleyi verecek olan Barış,söylemek zorunda kaldığı yalanlar yüzünden köşeye sıkışır ve Filiz'i kaybedecek pozisyona gelir. Yukarıda da söylediğimiz gibi Bizim Hikaye Barış gerçek ismi Burak Deniz'dir.

Bizim Hikaye Fikri > Reha Özcan

bizim hikaye filizin babası fikri kimdir gerçek ismi

Altı çocuk babası olan Fikri, yavrularına pek de babalık yapan bir tip değildir. O kadar umursamaz, alkolik bir yapıdadır ki Fikri'nin en büyük kızı olan Filiz tüm yükü tek başına üstlenmek durumunda kalmıştır. Küçük hesapların arkasından koşarak kendi yaşamını sürdürme sevdasında olan Bizim Hikaye Fikri'nin hayat felsefesi çalışmamak üzerine kurulmuştur. Çocuklarını doğru düzgün tanımayan bir baba olan Fikri, onların neyden hoşlanıp neyi sevmedikleri konusunda bile fikir sahibi değildir. Kavgacı, sözünü sakınmayan, zaman zaman patavatsız ve gayet çıkarcı bir kişiliğe sahip olan Fikri, karşısına çıkan her olayda en büyük faydayı kazanmak ister. Seveni pek olmayan Fikri, yine de hayatından son derece memnundur. Bizim Hikaye Fikri gerçek adı Reha Özcan'dır.  

Bizim Hikaye Rahmet > Yağızcan Konyalı 

bizim hikaye rahmet gerçek ismi filizin erkek kardeşi abisi kaç yaşında

16-17 yaşında olan Rahmen, lise son sınıfa giden bir öğrencidir. Hayatının en kritik noktalarından birinde olan Rahmet'in eğitim hayatı gayet güzel bir şekilde işlemektedir. Okulunda son derece başarılı olsa da bu durum onun için pek anlam ifade etmez. Arkadaş çevresini ve gittiği okulu para kazanmak için bir araç şeklinde gören Rahmet, zaman zaman arkadaşlarının yerine sınava girer ve evin ekonomisine katkı sağlamaya çalışır. Kafası iyi çalışan, algıları açık, derin düşünebilme yeteneğine sahip bir genç olan Rahmet, bu kabiliyetlerini ciddiye almaz. Rahmet'in ablası Filiz ise erkek kardeşinin bu kafayla giderse harcanacağı, kendini heba edeceği konusunda korku yaşar. Bir erkek kardeş olarak ablasına her meselede destek olmaya çalışan Rahmet, kardeşlerini sever ve onları korur. Onları terk edip giden annesi için ise öfke besler. Bizim Hikaye Rahmet asıl adı Yağızcan Konyalı'dır.

Bizim Hikaye Hikmet > Nejat Uygur

bizim hikaye hikmet rolünü kim oynuyor

Lise öğrencisi olup ergen çağlarını yaşayan Hikmet, genç yaşında olmasına rağmen içine kapalı, utangaç ve duygusal birisidir. Okuldan kalan vakitlerde marketlerde çalışıp evin maddi döngüsüne katkı sağlamaya çalışan Bizim Hikaye Hikmet, annesine en çok benzeyen evlat olduğu için babasının şiddetine en çok maruz kalan kişi de olmuştur. Çalıştığı marketin sahibinin genç ve güzel karısı olan Esra'ya aşıktır. Dizinin en büyük çıkmazlarından biri de bu aşktır. Hikmet'in aşkı karşılıksız mı kalacak yoksa Esra'yı Hikmet'in sevgilisi olarak görebilecek miyiz? Fiziksel görünüşünü çok beğenmeyen, özgüveni düşük, sessiz bir karakter olan Bizim Hikaye Hikmet rolünü Nejat Uygur oynuyor.

Bizim Hikaye Kiraz > Zeynep Selimoğlu

bizim hikaye kiraz filizin kız kardeşi fikrinin kızı gerçek ismi yaşı

Ortaokul öğrencisi olan ve yaşı küçük olmasına rağmen son derece olgun bir karaktere sahip olan Bizim Hikaye Kiraz, gayet duyarlı ve iyi niyetli bir kızdır. Filiz'in kız kardeşi Kiraz, ev işlerinde ve küçü kardeşlerinin bakımı gibi konularda ablası Filiz'e yardımcı olur. Diğer kardeşlerinden farklı olarak babasına düşkün olup ona sevgi ve şefkat ile yaklaşan Kiraz, Fikri'nin en sevdiği evladıdır. Çocukların babası Fikri, kendini yalnızca Kiraz'ın sevdiğini düşünür. Bizim Hikaye Kiraz rolünü canlandıran küçük çocuk oyuncu ise Zeynep Selimoğlu'dur.

Bizim Hikaye Fikret > Alp Akar

bizim hikaye fikret rolünü oynayan çocuk oyuncu kimdir

Filiz'in erke kardeşlerinden biri olan Fikret henüz ortaokula giden ufak yaşta bir çocuktur. Haylaz ve hareketli yapısı ile tanınan Bizim Hikaye Fikret, yaşadıkları sokağın en haşarı, en yaramaz çocuğudur. Elinden mançukasını düşürmeyen Fiko, kendisinden yaşça büyük olan serserilere özenir. Kapalı ve duygularını fazla belli etmeyen Fikret, babasını da pek sevmez, ona ilgi göstermez. Abilerini sever, onları kendine rol molde alır. Bizim Hikaye Fikret de zor yaşamın getirdiği şartların bilincindedir. Bu karakteri çocuk oyuncu Alp Akar oynuyor.

Bizim Hikaye İsmet > Ömer Sevgi

bizim hikaye ismet kaç yaşında hangi oyuncu ismi ne

Evin en küçük çocuğu, Fikri'nin en küçük oğlu, Filiz'in en küçük kardeşi olan İsmet gayet sessiz sakin ve uyumlu bir çocuktur. İlginç bir görünüme sahip olan İsmet için babasının çılgın planları vardır. İsmet'i oyuncu yaparak para kazanmak isteyen Fikri, çocuğunun hayatı konusunda değişik kararlar alacaktır. En küçük aile ferdi olduğu için anneye en çok ihtiyacı hisseden İsmet, annesi eve döndüğünde bütün çocuklar kadını reddetse bile onu benimser ve "anne" der. Bizim Hikaye İsmet gerçek ismi Ömer Sevgi'dir. 2015 senesinde doğan İsmet karakterini oynayan Ömer Sevgi 2 yaşında.

Bizim Hikaye Filizin annesi > ???

Diziye ilerleyen bölümlerde katılacak olan Fikrinin karısı çocukların tepkisi ile karşılaşacaktır.

Bizim Hikaye Tülay > Nesrin Cavadzade

bizim hikaye tülay gerçek ismi hangi oyuncu

Filiz'in en yakın arkadaşı. Bu iki arkadaş birbirlerinin dertlerini dinlerler, sıkıntılarına ortak olurlar ve beraber çözüm ararlar. Hikayenin akışı bu iki güzel dostun bağına ne gibi katkı sağlayacak?

Bizim Hikaye Cengiz > ??

Yıllardır ana karakterimiz Filiz'e aşık olan Cengiz bir polis memurudur. Barış'ın devreye girmesiyle beraber aşkı konusundaki tereddütleri artan Bizim Hikaye Cengiz karakteri, Filiz'in gönlünü kazanmak için her şeyi yapacaktır. 

Bizim Hikaye Esra > ??

Hikmet'in aşık olduğu kadın. Market sahibinin genç karısı. 

bizim hikaye kim kimdir gerçek ismi kaç yaşında hangi oyuncu

Bizim Hikaye dizisinde hangi karakteri kim oynuyor? Karakterlerin annesi babası abisi ablası erkek kardeşi kız kardeşi kimdir? Sevgilisi karısı kocası nişanlısı oğlu kızı gerçek ismi nedir? Avukat öğretmen polis hakim savcı bakkal patron rolünü kim oynuyor?bizim hikaye kim kimdir bizim hikaye dizisi oyuncu kadrosu bizim hikaye karakterleri bizim hikaye tülay gerçek ismi bizim hikaye esra hangi oyuncu bizim hikaye filiz kimdir bizim hikaye filizin sevgilisi gerçek ismi bizim hikaye filizin babası rolünü kim oynuyor bizim hikaye barış kaç yaşında bizim hikaye barış kimdir bizim hikaye fikri hangi oyuncu bizim hikaye filizin annesi bizim hikaye rahmet kimdir bizim hikaye hikmet gerçek adı bizim hikaye hikmetin sevgilisi bizim hikaye kiraz rolünü kim oynuyor bizim hikaye ismet kaç yaşında
Faruk Bildirici Haber Sitelerini Eleştirdi

Hürriyet'in okur temsilcisi Faruk Bildirici, dijital medyadaki haber siteleri hakkında eleştirilerde bulundu.

This is Us Uyarlaması Türk Dizisi Geliyor

This is Us uyarlaması Türk dizisinin oyuncu kadrosu ortaya çıkmaya başladı. Yerli dizinin hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu.

Asla Vazgeçmem Hangi Ülkelere Satıldı Kaç Ülkede Yayınlanıyor?

Tolgahan Sayışman ile Amine Gülşe'nin başrol olduğu Asla Vazgeçmem hangi ülkelere satıldı, kaç ülkede yayınlanıyor?

Comcast'tan 21st Century Fox'a Yeni Teklif

Comcast, 21st Century Fox için 65 milyar dolarlık teklifte bulundu.

Ramazan Kurnaz Kanal D'den Neden Ayrıldı?

Kanal D Haber'in şefi Ramazan Kurnaz neden ayrıldı? Show TV'den transfer edilen Ramazan Kurnaz Kanal D'den kovuldu mu?

CHP, TRT Yayınına Katılmayacak

Meral Akşener'in ardından CHP yönetimi de TRT yayınına katılmama kararı aldı.

Meral Akşener TRT'ye Çıkmayacak

Meral Akşener'den TRT kararı...

Periscope Davasında Karar Açıklandı

Canlı yayın uygulaması Periscope hakkında karar verildi.

RTÜK Başkanı: Her Adaya Eşit Süre Verilmesini Bekleyemeyiz

24 Haziran seçimleri için yapılan televizyon yayınları hakkında konuşan Yerlikaya "Her adaya eşit süre verilmesini bekleyemeyiz" dedi.

Özel Kanallar Hangi Partiye Ne Kadar Zaman Ayırdı?

24 Haziran 2018 seçimlerine giderken NTV, CNN Türk, Habertürk gibi kanallar AK Parti, CHP, İyi Parti, MHP ve HDP'ye ne kadar yer ayırdı?

TRT CHP'nin Reklam Filmini Neden Yayınlamadı?

Kemal Kılıçdaroğlu TRT'nin CHP'nin reklam filmini neden yayınlamadığını açıkladı.

Facebook Sahte Haber Okuyacak Editör Arıyor

Sosyal medya devi Facebook, sahte haberlerle mücadele edebilmek için haber okuyacak editör arıyor.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!