beIN Sports'ta Beklenmedik Ayrılık

Spor medyasının duayen ismi, Digiturk bünyesindeki beIN Sports'tan ayrıldı.


Haber Tarihi : 20 Eyl 2017 11:56

Murat Murathanoğlu ile beIN Sports'un yolları ayrıldı. Tecrübeli isim 7 yıldır Digiturk bünyesindeki spor kanallarında çalışıyordu.

murat murathanoğlu bein sportstan neden ayrıldı

Yayıncı kuruluşta yıllardır Euroleague ve Türkiye Ligi maçlarının anlatımını gerçekleştiren Murat Murathanoğlu, bir dönem spor yazarlığı ve basketbol menajerliği yapmıştı. Basketbol maçı anlatımı duayenlerinden biri olan Murat Murathanoğlu yıllarca NBA maçları da anlattı.

Murathanoğlu ayrılığı ile ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

Sevgili basketbolseverler. Son 24 saat içinde basında geleceğimle ilgili çıkan haberler sonrası göstermiş olduğunuz yakınlık ve destek için çok teşekkür ederim. Maalesef sorularınızı şu anda cevaplayamıyorum, çünkü geleceğimle ilgili net bir şey söyleyebileceğim bir noktada değiliz. Sadece gelecek yılın benim için farklı olacağını söyleyebilirim. Rahmetli babamın "Herşey iyi olacak" diye başladığı, kardeşim veya benim hayatımda belirsizliklerin olduğu dönemlerde kullandığı bir nasihattı bu. Rahmetli, "İnsan hayatında böyle gelişmeler olmasa, kimin gerçek dost olup olmadığını nasıl öğrenebilrsin ki oğlum?" derdi. Zincirlikuyu aile mezarlığında yatıyor olabilir, ama hala hayatıma yön veriyor, bana da destek oluyormurat murathanoğlu bein sports digiturk ligtv
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!