VİDEO HABER

Erhan Çelik TRT'ye Veda Etti

TRT 1 Ana Haber sunucusu Erhan Çelik seyirciye veda etti.


Haber Tarihi : 07 Eki 2017 10:03

TRT 1 Ana Haber Bülteni sunucusu Erhan Çelik'in, dün akşam (06.10.2017) yayınlanan bültenin kapanışında yaptığı konuşma ile TRT'ye veda etti.

erhan çelik trtden neden ayrıldı

Erhan Çelik, "Başta Genel Müdür İbrahim Eren olmak üzere TRT camiasına teşekkür ediyorum. Buna bir kan değişimi olarak da bakabilirsiniz. Hayırlısı olur inşallah" ifadelerini kullandı.

'Merak etmeyin, çok uzun ara vermeyeceğiz'

Erhan Çelik konuşmasını, "Merak etmeyin, çok uzun ara vermeyeceğiz. Yeniden ekranda birlikte olacağımız o ilk güne kadar sağlıkla, huzurla, mutlulukla ve özellikte iyi insanlarla kalın inşallah...", cümleleriyle tamamladı.

İşte, Erhan Çelik'in bülten sonunda yaptığı o konuşma;

Canlı yayında TRT'ye veda ettiğini açıklayan Erhan Çelik, kararının ardından sosyal medya hesaplarından isim vermeden Gülben Ergen hakkında çok sert bir açıklama yayınladı. Aldatılma iddialarını doğrular ifadeler kullananan Çelik, TRT'de çalıştığı zaman zarfında çok sessiz kaldığı, bundan sonra ise Gülben Ergen'le yargı önünde hesaplaşacağını söyledi. Çelik'ın açıklaması şöyle:

İşte Erhan Çelik'in o paylaşımı:

Bir süre önce gerçeklerin zamanla ortaya çıkmak gibi güzel bir huyu ve iyi bir alışkanlığı var demiştim. Efendiliğimi, 3 erkek çocuğu masum bir kadın ve küçük bir kız çocuğunu da koruyabilmek için söyleyip sonra aylarca susmakta ne kadar haklı olduğumu herkes delilleri ile gördü.

Bu ahlaksızlıkları yapanlar ise bir taraftan kaçıp saklanırken, diğer taraftan beni ve bulunduğum saygın kurumu yıpratmaktan geri durmadı. Buna bir son vermek adına attığım ve atacağım adımların devamı gelecek.

Artık konuşma engelim yok. İlgili kişilerle yargı önünde hesaplaşırken bugüne kadar çıkanların dışında tüm görüntü, belge ve delilleri yargı ile paylaşacağım. Gayrı ahlaki bu durumun taraflarıyla artık yargı önünde hesaplaşacağız.

ERHAN ÇELİKerhan çelik trt 1 ana haber
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!