Buket Aydın Baykal Milliyet Pazar İçin Röportaj Yapacak

NTV Ana Haber sunucusu Buket Aydın Baykal, Demirören Medya bünyesindeki Milliyet Pazar'da röportajlarıyla okurların karşısına çıkacak.


Haber Tarihi : 09 Ara 2017 13:40

Yedi senedir Doğuş Medya Grubu bünyesindeki NTV ekranlarında seyirciyle buluşan başarılı haber sunucusu Buket Aydın Baykal, artık haftasonları Milliyet Pazar ekinde röportajlarıyla yer alacak. Yeni yayın döneminde NTV Ana Haber Bülteni sunucusu olarak görev almaya başlayan ekran yüzü daha önce 4.5 yıl boyunca aynı kanalda Gece Bülteni'nin sunuculuğunu üstlenmiş ve haftada iki gün "Bugün Yarın" adlı tartışma programının moderatörlüğünü üstlenmişti. 

Buket Aydın Baykal Kimdir?

buket aydın baykal kimdir

2013 senesinde Erce Baykal ile evlenen Buket Aydın Baykal, İstanbul Kültür Üniversitesi'nin Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde lisansını tamamladı ve daha sonra Marmara Üniversitesi'nde yine aynı alanda yüksek lisans yaptı. NTV macerasından önce ise dört sene Kanaltürk'te, altı ay CNN Türk'te, bir buçuk yıl ise TRT Türk'te görev aldı. Milliyet Pazar'da röportajlarıyla okur karşısına çıkmaya başlayacak olan başarılı isim, NTV'de ana haberleri sunmaya devam ediyor.buket aydın baykal kimdir milliyet pazar milliyet gazetesi ntv
Instagram, IGTV'yi Duyurdu

Instagram'ın duyurduğu IGTV uygulaması nedir, ne işe yarayacak?

FOX, Walt Disney'e Satıldı

Medya dünyasında dev satış gerçekleşmek üzere. İş bakanlığın onayına kaldı.

Yeni Haber Kanalı TR24 ile İlgili Olumsuz Bir Gelişme Yaşandı

TR24 adıyla yayına başlaması beklenen yeni haber kanalı neden hala açılmadı

Didem Koçak'a Demirören Medya'dan Üst Düzey Görev

Demirören Medya Grubu'nda Didem Koçak'a üst düzey görev verildi.

Hüseyin Can TGRT Haber'den Ayrıldı

TGRT Haber'in deneyimli editörlerinden Hüseyin Can, kanaldan ayrıldığını duyurdu.

CHP'den TRT Hakkında Suç Duyurusu

CHP'li Tuncay Özkan, TRT yöneticileri hakkında YSK, RTÜK ve Ankara Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Darısı Başımıza Kim Kimdir-Hangi Oyuncu Gerçek Adı

Darısı Başımıza Öykü Rüya Zerrin Cem Merter Canan Ozan Cem Ferrin Meryem Serkan Nur kimdir gerçek adı ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor?

Geleceğin Starı Sunucusu Kim Sunuyor?

Star TV'nin yeni yarışması Geleceğin Starı'nın sunucusu kimdir, programı kim sunuyor? Geleceğin Sunucusu kadın spikerin adı belli oldu.

Beşiktaş Hazırlık Maçları Hangi Kanalda-2018

2018-2019 yılına iddialı girmek isteyen Beşiktaş'ın hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak, şifreli mi yoksa şifresiz mi olacak?

Kiraz Mevsimi Tekrarlarıyla Teve2'de-Ne Zaman, Saat Kaçta?

Tekrar bölümleriyle Teve2'de seyirci karşısına çıkacak olan Kiraz Mevsimi ne zaman, hangi günler, saat kaçta yayınlanıyor?

Meleklerin Aşkı Kim Kimdir? Hangi Oyuncu - Gerçek Adı

Meleklerin Aşkı Rukiye Melek Melike Yağmur Şirin Teoman Necmettin Deniz Sercan Mehtap Kaya Oya kimdir, gerçek adı ismi, hangi oyuncu?

ÖZEL HABER
Erkenci Kuş Reytingleri Reyting Sonuçları

Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrol olduğu Erkenci Kuş reytingleri ne durumda? Erkenci Kuş reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı oldu?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!