İnsanlık Suçu Nerede Çekiliyor? Çekimler Hangi Şehirde İlçede Yapılıyor?

Kanal D'nin yeni dizisi İnsanlık Suçu nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? İnsanlık Suçu çekimleri hangi şehirde ilçede yapılıyor?


Haber Tarihi : 01 Mar 2018 13:08

Hazırlıkları büyük bir iddialı ile devam eden Kanal D ekranlarının yeni dizisi İnsanlık Suçu'nun nerede çekiliyor olduğu belli oldu. Aksiyon ve dramı harmanlayarak seyircilere kaliteli bir yapım sunmaya hazırlanan İnsanlık Suçu hangi şehirde ilçede köyde çekiliyor, çekim yeri neresi? Çekimler için dizinin seti hangi ile kuruldu? İşte bütün detaylar.

Üç sezonluk ekran macerasıyla FOX Türkiye ekranlarında büyük başarı yakalayan O Hayat Benim adlı televizyon dizisinde de imzası olan Pastel Film'in çekimlerini üstlendiği dizinin başrol oyuncuları belli oldu. Deneyimli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan'ın yanı sıra Gizem Karaca, Kaan Yıldırım, Deniz Uğur, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan gibi başarılı isimlerin de kadroda yer aldığı dizi çok yakında seyirciyle buluşacak. Senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Barış Yöş üstleniyor. En son Star'da yayınlanan Ateşböceği dizisinde yönetmen olarak görev alan Yöş'ün bu projedeki performansı da merak konusu oldu. İnsanlık Suçu Dizisi Nerede Çekiliyor?

insanlık suçu nerede çekiliyor

Fragmanın gösterime girmesiyle beraber İnsanlık Suçu'nun hangi şehirde, ilçede çekildiği de belli oldu. Yapımcı olarak Yaşar İrvül'ün görev aldığı diziden ilk detaylar ortaya çıktı. Çekimlerin an itibariyle Adana'da devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu şehirdeki birçok önemli mekanı ekrana taşıyacak olan İnsanlık Suçu'nun ilerleyen bölümlerde İstanbul'da çekimlere devam etmesi bekleniyor.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!