Tehlikeli Karım Hangi Diziden Uyarlandı? Senaryo Japon Uyarlaması mı?

Show TV'nin yeni dizisi Tehlikeli Karım hangi diziden uyarlandı senaryo uyarlama mı çalıntı mı? Tehlikeli Karım Kore mi Japon mu uyarlaması?


Haber Tarihi : 01 Mar 2018 13:29

Yakında Show TV'de ekrana gelecek olan yeni dizi Tehlikeli Karım'ın hangi diziden uyarlama olduğu belli oldu. Seyirciler bu dizinin senaryosu çalıntı mı yoksa Kore, Japon ya da Amerikan uyarlaması olup olmadığını merak etmeye başladı. Çarpıcı bir tanıtım ile izleyenlere tanıtılan Tehlikeli Karım hangi diziden uyarlandı, orijinal ismi ve İngilizce adı nedir, gerçek versiyonu kaç bölüm sürdü? İşte konuyla alakalı bütün bilgiler.

Sete çıkan ve hazırlıklara başlayan dizinin başrol oyuncuları arasında Seçkin Özdemir, Gonca Vuslateri, Bige Önal ve Mustafa Üstündağ yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bu isimlere eşlik eden ekip içerisinde ise Erdem Akakçe, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Fatih Dönmez, Ceren Soylu, Emine Şans Umar, Hakan Atalay gibi isimler bulunuyor. MF Yapım imzasıyla ekrana gelecek dizinin uygulayıcı yapımcılığını Şelale Baskıcı üstleniyor. Bir Japon uyarlaması olarak ekrana gelecek olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturuyor.

Tehlikeli Karım Hangi Diziden Uyarlama?

Daha önce birçok Kore dizisini Türk televizyonlarına uyarlayan MF Yapım, bu sefer bir Japon uyarlaması ile karşımızda. My Dangerous Wife ya da orijinal ismiyle Boku no Yabai Tsuma ismiyle bilinen dizinin Türkiye versiyonu Tehlikeli Karım, Show ekranlarında seyircilere servis edilecek. Fuji TV ekranlarında orijinali 2016 senesinde yayınlanan ve toplamda 9 bölüm süren dizinin hikayesini Tsutomu Kuroiwa yazmıştı. tehlikeli karım hangi diziden uyarlama

Dizi evli bir çiftin aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatın da yüklediği telaşla değişimini ele alıyor. Bu değişim sonucunda bir kadının, bir erkeğin ve çevrelerindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere sebep olabileceğini suç, aşk ve kara mizah üçgeninde anlatacak olan Tehlikeli Karım izleyicisini her bölüm şaşırtmaya hazırlanıyor.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!