Ailecek Şaşkınız Nerede Çekildi Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrol olduğu Ailecek Şaşkınız nerede çekildi, çekim yeri neresi? Ailecek Şaşkınız hangi şehirde ilçede?


Haber Tarihi : 03 Mar 2018 02:15

Çalgı Çengi'yle başlayan macerasını İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek gibi işlerle zirveye taşıyan ve Mahalleden Arkadaşlar ile Liseden Arkadaşlar kitaplarıyla da ses getirmeyi başaran usta yönetmen Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği Ailecek Şaşkınız nerede çekildi, filmin çekim yeri neresi? Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrolde yer aldığı ve izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatan Ailecek Şaşkınız hangi şehirde geçiyor, çekimler hangi ilçede yapıldı? 

ailecek şaşkınız nerede çekildi

Aydemir ve ekibi yine seyircileri güldürmek için bir araya geldi. Son olarak Düğün Dernek 2: Sünnet ve Çalgı Çengi İkimiz filmleri için toplanan ekip geçen sene de Ailecek Şaşkınız'ın çekimleri için bir araya gelmişti. Uzun zamandır vizyona girmesi beklenen proje 2 Mart 2018 itibariyle seyirciyle buluşmaya başladı. İlk günden sinemada büyük ilgi gören film, çekim yerleri ve izleyenlerin dikkatini çeken set alanlarıyla da beğeni topladı. İstanbul dışında da çekimleri yapılan Ailecek Şaşkınız'ın nerede çekildiği zaten aylardır belliydi. Film, ana karakterlerin çocukluğunun işlendiği Yalova sahneleriyle başlıyor ve o andan itibaren projenin büyük bir çoğunluğu Bursa'da geçiyor. Bu şehrin Mudanya ilçesinde yer alan Trilye beldesinde de bazı anların çekildiği film, İstanbul dışında çekilmesi itibariyle ayrı bir özellik taşıyor. Kural ve Cemcir'e Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Çağlar Ertuğrul, Mustafa Alabora, Bihter Dinçel, Günay Karacaoğlu gibi isimlerin de eşlik ettiği filmin gişede önemli bir başarı elde etmesi bekleniyor.

Ailecek Şaşkınız filminin konusunu kısaca özetleyecek olursak; Ferhat, babasının şirketinin başına CEO olarak geçer ve oldukça şımarık tavırlarıyla enteresan işler peşinde koşar. Şımarık olduğu kadar duygusuz, çalışanlarına acımayan birisi olan Ferhat, sağ kolu olan çocukluk arkadaşı Gökhan ile birlikte oldukça çalışkan tavırlar da sergilemektedir. Bu ikilinin hayatı bir anda Elif ile tanıştıklarında değişecektir. Elif'in hayatlarına girmesiyle beraber yeni maceralara yelken açan ikili birbirinden komik anların içerisinde kendilerini bulacaklar.
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!