Bizim Köyün Şarkısı Nerede Çekildi Hangi Şehirde Geçiyor?

BKM'nin Güldüy Güldüy Show Çocuk ile çektiği sinema filmi Bizim Köyün Şarkısı nerede çekildi, hangi şehirde köyde ilçede geçiyor (Saklıca)?


Haber Tarihi : 28 Mar 2018 20:11

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür adlı programın çocuk versiyonu olan Güldüy Güldüy ekibi oyuncularının yer aldığı BKM imzalı aile komedisi filmi Bizim Köyün Şarkısı nerede çekildi? Oyuncu kadrosunda geleceğin yıldızları ile son dönemin başarılı yetişkinlerinin yer aldığı Bizim Köyün Şarkısı filminin çekimleri hangi şehirde ilde ilçede köyde yapıldı?

Yönetmen koltuğunda Tuğçe Soysop'un oturduğu, geniş oyuncu kadrosunda Berat Efe Parlar, Esat Polat Güler, Dora Dalgıç, Tansel Öngel, Güneş Sayın, Sezai Aydın, Aslı Omağ, Eda Döğer, Alperen Efe Esmer, İhsan Berk Aydın, Taha Sönmez Işık, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Zeynep Ilgın Çelik, Efe Aydın, Doğa Rutkay, Yonca Evcimik, İskender Paydaş, Burak Kut, Kıvanç Baran Arslan gibi isimlerin yer aldığı film 30 Mart 2018 tarihinde gösterime giriyor. BKM ile CJ Entertainment'ın ortak yapımında vizyona girecek olan filmin yapımcısı ise Necati Akpınar. Murat Kepez'in senaryosunu kaleme aldığı film Denizbank'ın sponsorluğuyla sinema salonlarında seyirciyle buluşacak.

Bizim Köyün Şarkısı Filmi Nerede Çekildi?

bizim köyün şarkısı nerede çekildi saklıca hangi şehirde ilçede ilde çekimler

Film İstanbul'dan Muğla'ya taşınan bir ailenin öyküsünü anlatıyor. Doğal olarak çekimler de İstanbul ve Muğla'da yapıldı. Muğla'nın doğal güzelliklerinin kullanıldığı ve köy manzaralarıyla seyircileri büyüleyen çekim yerleri herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

Türk televizyonlarının kısa sürede büyük beğeni toplayan çocuk yıldızlarının başrolde yer aldığı film İstanbul'da yaşayan Çınar'ın ve ailesinin bir anda Anadolu'ya taşınmasını konu alıyor. Hayali bir müzik yarışmasında yer almak olan Çınar, bu planları ile meşgulken babası bir anda köye dönmeyi kafasına koyar ve Çınar'ın tüm isyanına rağmen aile İstanbul'u terk edip köye taşınır. Çınar'ın kendisi gibi zeki kız kardeşi Zeynep de bu karardan doğal olarak etkilenmiştir ve aile yeni mekanlarında yani köylerinde ortama adapte olmaya çalışırlar. Grup Saklıca adlı bir müzik ekibi ile Çınar burada başarıyı yakalayabilecek mi
Aşkım Kapışmak'ın Yeni Radyo Programı Hangi Kanalda Olacak?

Aşkım Kapışmak hangi radyo kanalında program yapıyor?

2017 Medyada Nefret Söylemi Raporu Yayınlandı

2017 yılını kapsayan Medyada Nefret Söylemi ve Ayrımcı Söylem Raporu yayınlandı. Hangi gazeteler nefret söylemini daha çok kullandı?

Çiftlikbank Film Oluyor

Çift'lik Bank Tosun Firarda filminden ilk detaylar ortaya çıktı.

Seda Selek'in Yeni Adresi Belli Oldu

Medya dünyasından bir transfer haberi daha geldi.

Ti: Bir Fi Parodisi

Fi dizisinin parodisinin yapılacağı yeni mini internet dizisi Ti'nin oyuncu kadrosu ve yayın tarihi açıklandı, fragmanı yayınlandı.

TR Haber Yayın İçin Gün Sayıyor

Türk medyasına yeni bir ses geliyor. TR Haber yayın için gün sayıyor.

Fransa'dan WhatsApp ve Telegram Önlemi

Fransa'da bakanlar ve üst düzey devlet çalışanlarının WhatsApp ile Telegram uygulamalarını kullanması yasaklanacak.

Google'dan Yeni Reklam Formatı

Google yeni reklam formatını duyurdu.

Oksimoron: Emre Karayel'den Tek Kişilik Oyun

Doğan Burda Dergi Grubu'nda Üst Düzey Ayrılık İddiası Yalanlandı

Demirören Medya Grubu bünyesine geçen Doğan Burda Dergi Grubu'nda üst düzey bir ayrılık yaşandığı iddia edilmişti.

Star TV'nin Yeni Genel Müdürü Kim Oldu?

Ömer Özgüner'in ayrılmasıyla beraber Star TV'nin yeni genel müdürü kim oldu?

Ömer Özgüner Star TV'den Ayrıldı

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV'de sürpriz bir ayrılık daha yaşandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!