CNN Türk Ferhat Boratav'ı Kovdu mu?

Demirören Medya bünyesine geçen CNN Türk'ün Haber Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Boratav kovuldu mu, neden kanaldan ayrıldı?


Haber Tarihi : 30 May 2018 16:37

Ziraat Bankası'ndan çektiği yüklü krediyle Doğan Medya'yı satın alan Demirören grubu CNN Türk ve Kanal D'de birçok kişiyi işten çıkarmıştı. Ekran yüzleri ve editörlerden sonra CNN Türk'ün Haber Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Boratav'ın da 11 aylık izne çıkarılıp işten uzaklaştırıldığı iddia edildi.

Odatv'de yer alan haber metni tam olarak şu şekilde:

ferhat boratav cnn türk'ten kovuldu mu neden ayrıldı niye işine son verildi

Demirören Grubu'nun satın almasıyla birlikte CNN TÜRK'te yaşanan tasfiye devam ediyor. Kanalın yüzleri ve editörlerinden sonra, sıra Haber Genel Yayın Yönetmeni'ne geldi. 

Ferhat Boratav'dan bahsediyoruz... 

Edindiğimiz bilgiye göre; Boratav çok uzun bir tatile gönderildi! "Çok uzun" diyoruz, zira Boratav birikmiş 277 günlük hakkını kullanması için izne çıkarıldı. Bu da eğer iş günü olarak hesaplanırsa, yaklaşık 11 aya denk geliyor. 

Sözün özü, CNN TÜRK Haber Genel Yayın Yönetmeni Boratav tuhaf bir yöntemle "kovuldu." ferhat boratav cnn türk doğan medya demirören medya
Yeni Haber Kanalı TR24 ile İlgili Olumsuz Bir Gelişme Yaşandı

TR24 adıyla yayına başlaması beklenen yeni haber kanalı neden hala açılmadı

Didem Koçak'a Demirören Medya'dan Üst Düzey Görev

Demirören Medya Grubu'nda Didem Koçak'a üst düzey görev verildi.

Hüseyin Can TGRT Haber'den Ayrıldı

TGRT Haber'in deneyimli editörlerinden Hüseyin Can, kanaldan ayrıldığını duyurdu.

CHP'den TRT Hakkında Suç Duyurusu

CHP'li Tuncay Özkan, TRT yöneticileri hakkında YSK, RTÜK ve Ankara Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Darısı Başımıza Kim Kimdir-Hangi Oyuncu Gerçek Adı

Darısı Başımıza Öykü Rüya Zerrin Cem Merter Canan Ozan Cem Ferrin Meryem Serkan Nur kimdir gerçek adı ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor?

Geleceğin Starı Sunucusu Kim Sunuyor?

Star TV'nin yeni yarışması Geleceğin Starı'nın sunucusu kimdir, programı kim sunuyor? Geleceğin Sunucusu kadın spikerin adı belli oldu.

Beşiktaş Hazırlık Maçları Hangi Kanalda-2018

2018-2019 yılına iddialı girmek isteyen Beşiktaş'ın hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak, şifreli mi yoksa şifresiz mi olacak?

Kiraz Mevsimi Tekrarlarıyla Teve2'de-Ne Zaman, Saat Kaçta?

Tekrar bölümleriyle Teve2'de seyirci karşısına çıkacak olan Kiraz Mevsimi ne zaman, hangi günler, saat kaçta yayınlanıyor?

Meleklerin Aşkı Kim Kimdir? Hangi Oyuncu - Gerçek Adı

Meleklerin Aşkı Rukiye Melek Melike Yağmur Şirin Teoman Necmettin Deniz Sercan Mehtap Kaya Oya kimdir, gerçek adı ismi, hangi oyuncu?

ÖZEL HABER
Erkenci Kuş Reytingleri Reyting Sonuçları

Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrol olduğu Erkenci Kuş reytingleri ne durumda? Erkenci Kuş reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı oldu?

Fenerbahçe Hazırlık Maçları Hangi Kanalda - 2018?

2018 yaz döneminde Fenerbahçe hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak? Fenerbahçe'nin 2018 yaz hazırlık maçları şifreli mi şifresiz mi?

Mustafa Aşçıoğlu Kanal D Haber'in Başına Geçti

Demirören Medya Grubu'nda hareketlilik sürüyor. Kanal D Haber'de Ramazan Kurnaz'ın yerine Mustafa Aşçıoğlu getirildi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!