Buse Yıldırım NTV'ye Transfer Oldu

Beyaz TV'deki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Buse Yıldırım bu kanaldan ayrıldı, hangi kanalda haber sunmaya başlayacağı belli oldu.


Haber Tarihi : 31 May 2018 17:52

Demirören Grubu tarafından satın alınan CNN Türk ve Kanal D'de işten çıkarılan ekran yüzlerinin yerini doldurmak adına NTV bünyesinde çalışan Buket Aydın ve Sultan Arınır transfer edilmişti. Bu kan kayıplarının ardından harekete geçen NTV bir transfer hamlesi yaptı ve Beyaz TV'nin başarılı ekran yüzü - haber sunucusu Buse Yıldırım'ı transfer etti.

buse yıldırım hangi kanalda haber sunuyor 2018 2019 ntv

Buse Yıldırım, Beyaz TV ekranlarında hafta sonu ana haber bültenini sunuyordu. Yıldırım'ın geçmişine baktığımızda ise Habertürk TV'de gece haberlerini sunduğunu ve Beyaz TV'de bir süre sabah haber sunuculuğu yaptığını görüyoruz.

buse yıldırım beyaz tvden neden ayrıldı niye kovuldu mubuse yıldırım beyaz tv'den neden ayrıldı buse yıldırım beyaz tv'den ayrıldı mı niye yok buse yıldırım hangi kanala transfer oldu
Yeni Haber Kanalı TR24 ile İlgili Olumsuz Bir Gelişme Yaşandı

TR24 adıyla yayına başlaması beklenen yeni haber kanalı neden hala açılmadı

Didem Koçak'a Demirören Medya'dan Üst Düzey Görev

Demirören Medya Grubu'nda Didem Koçak'a üst düzey görev verildi.

Hüseyin Can TGRT Haber'den Ayrıldı

TGRT Haber'in deneyimli editörlerinden Hüseyin Can, kanaldan ayrıldığını duyurdu.

CHP'den TRT Hakkında Suç Duyurusu

CHP'li Tuncay Özkan, TRT yöneticileri hakkında YSK, RTÜK ve Ankara Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Darısı Başımıza Kim Kimdir-Hangi Oyuncu Gerçek Adı

Darısı Başımıza Öykü Rüya Zerrin Cem Merter Canan Ozan Cem Ferrin Meryem Serkan Nur kimdir gerçek adı ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor?

Geleceğin Starı Sunucusu Kim Sunuyor?

Star TV'nin yeni yarışması Geleceğin Starı'nın sunucusu kimdir, programı kim sunuyor? Geleceğin Sunucusu kadın spikerin adı belli oldu.

Beşiktaş Hazırlık Maçları Hangi Kanalda-2018

2018-2019 yılına iddialı girmek isteyen Beşiktaş'ın hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak, şifreli mi yoksa şifresiz mi olacak?

Kiraz Mevsimi Tekrarlarıyla Teve2'de-Ne Zaman, Saat Kaçta?

Tekrar bölümleriyle Teve2'de seyirci karşısına çıkacak olan Kiraz Mevsimi ne zaman, hangi günler, saat kaçta yayınlanıyor?

Meleklerin Aşkı Kim Kimdir? Hangi Oyuncu - Gerçek Adı

Meleklerin Aşkı Rukiye Melek Melike Yağmur Şirin Teoman Necmettin Deniz Sercan Mehtap Kaya Oya kimdir, gerçek adı ismi, hangi oyuncu?

ÖZEL HABER
Erkenci Kuş Reytingleri Reyting Sonuçları

Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrol olduğu Erkenci Kuş reytingleri ne durumda? Erkenci Kuş reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı oldu?

Fenerbahçe Hazırlık Maçları Hangi Kanalda - 2018?

2018 yaz döneminde Fenerbahçe hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak? Fenerbahçe'nin 2018 yaz hazırlık maçları şifreli mi şifresiz mi?

Mustafa Aşçıoğlu Kanal D Haber'in Başına Geçti

Demirören Medya Grubu'nda hareketlilik sürüyor. Kanal D Haber'de Ramazan Kurnaz'ın yerine Mustafa Aşçıoğlu getirildi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!