Zehra Küçük NTV'de Haber Sunacak

Zehra Küçük 24 TV'den ayrıldı. Küçük'ün bundan böyle hangi kanalda haber sunacağı belli oldu.


Haber Tarihi : 02 Haz 2018 00:50

Ziraat Bankası'ndan çektiği krediyle CNN Türkve Kanal D'yi satın alan Demirören Grubu NTV'den Buket Aydın ve Sultan Arınır'ı transfer etmişti. Bunun üzerine yeni ekran yüzü konusunda transfer atağına girişen NTV ise ilk olarak Beyaz TV'den Buse Yıldırım ile anlaşmıştı.

NTV'nin ikinci transferi ise bugün kesinleşti. 24 TV ekranlarında haber programlarını sunan Zehra Küçük önümüzdeki dönemlerde NTV'de seyirci karşısına çıkacak.

zehra küçük hangi kanalda ntv 24 tv'den neden ayrıldı mı
Mesleğe Skyturk'te haber programcılığı yaparak başlayan Küçük daha sonra aynı kanalda muhabir ve sunuculuk yaptı. Ardından 360 TV bünyesinde çalışan Küçük, Günaydın Türkiyem isimli sabah programını ve ardından Ana Haberi sundu. Bir süre sonra geçtiği 24 TV'de Gece Raporu programını sunmaya başlayan Zehra Küçük son olarak Gece Moderatörlüğü ve Haftasonu Ana Haber sunuculuğu yapıyordu.zehra küçük ntv 24 tv kanal 24 zehra küçük hangi kanalda haber sunuyor zehra küçük 24 tv'den neden ayrıldı
Yeni Haber Kanalı TR24 ile İlgili Olumsuz Bir Gelişme Yaşandı

TR24 adıyla yayına başlaması beklenen yeni haber kanalı neden hala açılmadı

Didem Koçak'a Demirören Medya'dan Üst Düzey Görev

Demirören Medya Grubu'nda Didem Koçak'a üst düzey görev verildi.

Hüseyin Can TGRT Haber'den Ayrıldı

TGRT Haber'in deneyimli editörlerinden Hüseyin Can, kanaldan ayrıldığını duyurdu.

CHP'den TRT Hakkında Suç Duyurusu

CHP'li Tuncay Özkan, TRT yöneticileri hakkında YSK, RTÜK ve Ankara Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Darısı Başımıza Kim Kimdir-Hangi Oyuncu Gerçek Adı

Darısı Başımıza Öykü Rüya Zerrin Cem Merter Canan Ozan Cem Ferrin Meryem Serkan Nur kimdir gerçek adı ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor?

Geleceğin Starı Sunucusu Kim Sunuyor?

Star TV'nin yeni yarışması Geleceğin Starı'nın sunucusu kimdir, programı kim sunuyor? Geleceğin Sunucusu kadın spikerin adı belli oldu.

Beşiktaş Hazırlık Maçları Hangi Kanalda-2018

2018-2019 yılına iddialı girmek isteyen Beşiktaş'ın hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak, şifreli mi yoksa şifresiz mi olacak?

Kiraz Mevsimi Tekrarlarıyla Teve2'de-Ne Zaman, Saat Kaçta?

Tekrar bölümleriyle Teve2'de seyirci karşısına çıkacak olan Kiraz Mevsimi ne zaman, hangi günler, saat kaçta yayınlanıyor?

Meleklerin Aşkı Kim Kimdir? Hangi Oyuncu - Gerçek Adı

Meleklerin Aşkı Rukiye Melek Melike Yağmur Şirin Teoman Necmettin Deniz Sercan Mehtap Kaya Oya kimdir, gerçek adı ismi, hangi oyuncu?

ÖZEL HABER
Erkenci Kuş Reytingleri Reyting Sonuçları

Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrol olduğu Erkenci Kuş reytingleri ne durumda? Erkenci Kuş reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı oldu?

Fenerbahçe Hazırlık Maçları Hangi Kanalda - 2018?

2018 yaz döneminde Fenerbahçe hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak? Fenerbahçe'nin 2018 yaz hazırlık maçları şifreli mi şifresiz mi?

Mustafa Aşçıoğlu Kanal D Haber'in Başına Geçti

Demirören Medya Grubu'nda hareketlilik sürüyor. Kanal D Haber'de Ramazan Kurnaz'ın yerine Mustafa Aşçıoğlu getirildi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!