Meleklerin Aşkı Nerede Çekiliyor Hangi Şehirde İlçede?

Show TV'de yayınlanan Meleklerin Aşkı nerede çekiliyor? Romantik komedi dizisi Meleklerin Aşkı hangi şehirde ilçede geçiyor, çekim yeri.


Haber Tarihi : 02 Haz 2018 07:25 Son Düzenlenme Tarihi : 02 Haz 2018 07:26

Show TV'nin yeni dizisi Meleklerin Aşkı'nın nerede çekiliyor olduğu merak konusu oldu. Geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve setinden ilk karelerin paylaşıldığı dizi çekim yerleri il de ilgi çekmeyi başardı. Yakında seyirciyle buluşması beklenen Meleklerin Aşkı dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor, dizinin seti nereye kuruldu?

Süreç Film imzasıyla seyirciye servis edilecek olan dizinin genel koordinatörü olarak Akın Topuz görev alıyor. Senarist ve yönetmen olarak Ersoy Güler'in imzasını taşıyan dizinin oyuncu kadrosunda da birbirinden başarılı isimler bulunuyor. Didem Balçın, Oya Başar, Berkay Hardal, Gülper Özdemir, Serkan Kuru, Toygan Avanoğlu, Alihan Aracı, Özlem Mahmutoğlu, Rümeysa Arslan, Ebrar Alya Demirbilek, Arda Adil Görgen ve Deniz Kaynak gibi isimlerin rol aldığı dizi yaz sezonunun iddialı projelerinden birisi olarak öne çıkıyor.

meleklerin aşkı nerede çekiliyor hangi şehirde ilçede çekim yeri

Berkay Hardal'ın canlandırdığı Yağmur karakteri henüz bebek iken annesi tarafından huzurevine bırakılmıştır. Gayet zeki, sevgi dolu ve merhamet duygusu kabarık bir genç olan Yağmur'un aksine Gülper Özdemir'in hayat verdiği Melek karakteri ise inatçı bir yapıdadır ama adaletten taviz vermez ve kendi hayatını doğaya adamak konusunda bir dakika bile düşünmeden hareket edebilen bir genç kadındır. Dizide bu iki genci bir araya getirecek olan ise Oya Başar'ın canlandırdığı Rukiye karakteridir. Bu karakter Melek'in annesidir. 

Meleklerin Aşkı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Romantizm ve aşk ile dolu olan, güldürü ögelerinin de asla eksik olmadığı dizinin çekimleri İstanbul'un Zekeriyaköy semtinde başladı. Dizi genel olarak İstanbul'da geçecek ve çeşitli semtlerde set kurulacak.

Güçlü oyuncu kadrosuyla ilgi çeken yapım kısa bir süre sonra Show TV'de izleyenlerle buluşmaya başlayacak.meleklerin aşkı çekim yeri neresi meleklerin aşkı dizisi nerede çekiliyor meleklerin aşkı dizisindeki ev nerede
Yeni Haber Kanalı TR24 ile İlgili Olumsuz Bir Gelişme Yaşandı

TR24 adıyla yayına başlaması beklenen yeni haber kanalı neden hala açılmadı

Didem Koçak'a Demirören Medya'dan Üst Düzey Görev

Demirören Medya Grubu'nda Didem Koçak'a üst düzey görev verildi.

Hüseyin Can TGRT Haber'den Ayrıldı

TGRT Haber'in deneyimli editörlerinden Hüseyin Can, kanaldan ayrıldığını duyurdu.

CHP'den TRT Hakkında Suç Duyurusu

CHP'li Tuncay Özkan, TRT yöneticileri hakkında YSK, RTÜK ve Ankara Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Darısı Başımıza Kim Kimdir-Hangi Oyuncu Gerçek Adı

Darısı Başımıza Öykü Rüya Zerrin Cem Merter Canan Ozan Cem Ferrin Meryem Serkan Nur kimdir gerçek adı ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor?

Geleceğin Starı Sunucusu Kim Sunuyor?

Star TV'nin yeni yarışması Geleceğin Starı'nın sunucusu kimdir, programı kim sunuyor? Geleceğin Sunucusu kadın spikerin adı belli oldu.

Beşiktaş Hazırlık Maçları Hangi Kanalda-2018

2018-2019 yılına iddialı girmek isteyen Beşiktaş'ın hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak, şifreli mi yoksa şifresiz mi olacak?

Kiraz Mevsimi Tekrarlarıyla Teve2'de-Ne Zaman, Saat Kaçta?

Tekrar bölümleriyle Teve2'de seyirci karşısına çıkacak olan Kiraz Mevsimi ne zaman, hangi günler, saat kaçta yayınlanıyor?

Meleklerin Aşkı Kim Kimdir? Hangi Oyuncu - Gerçek Adı

Meleklerin Aşkı Rukiye Melek Melike Yağmur Şirin Teoman Necmettin Deniz Sercan Mehtap Kaya Oya kimdir, gerçek adı ismi, hangi oyuncu?

ÖZEL HABER
Erkenci Kuş Reytingleri Reyting Sonuçları

Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrol olduğu Erkenci Kuş reytingleri ne durumda? Erkenci Kuş reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı oldu?

Fenerbahçe Hazırlık Maçları Hangi Kanalda - 2018?

2018 yaz döneminde Fenerbahçe hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak? Fenerbahçe'nin 2018 yaz hazırlık maçları şifreli mi şifresiz mi?

Mustafa Aşçıoğlu Kanal D Haber'in Başına Geçti

Demirören Medya Grubu'nda hareketlilik sürüyor. Kanal D Haber'de Ramazan Kurnaz'ın yerine Mustafa Aşçıoğlu getirildi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!