Kullanım Koşulları

·         Medyanoz.org sitesine ilk kez girdiğiniz andan itibaren aşağıdaki koşulları kabul etmiş olursunuz. Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi tekrar ziyaret etmemeniz önerilir.

·         Medyanoz aşağıdaki kullanım koşullarını ilerleyen zamanlarda yenileyebilir. Koşulları düzenli olarak takip etmeniz önerilir.

·         Medyanoz, kişisel verilerinizi koşulları ihlal etmediğiniz sürece hiçbir şekilde elde etmez ve saklamaz.

·         Medyanoz’da yayınlanan özel haberler diğer yayın organları tarafından kaynak göstermek şartıyla yayınlanabilir.  Kaynak gösterme: Yayınlanacak içeriğin sonuna eklenecek "Kaynak : MEDYANOZ" ibaresidir. Bu ibare metin boyutu azami olarak 14 piksel veya 12 punto büyüklüğünde olmalı, ibare renginin içeriğin yayınlanacağı alanın arkaplan renginden gözle görülebilir ve net bir biçimde ayırt edilebilir olmalı, ilgili ibareye Medyanoz üzerinden erişilen uzantının köprü olarak atanmış ve ilgili ibareye yayınlanan alan adı ya da platform üzerinden tıklandığında Medyanoz üzerinden erişilen uzantınıya erişilebiliyor olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ibareler yok hükmünde sayılır ve Medyanoz hukuki işlem başlatma hakkını gizli tutar.

·         Medyanoz, kullanıcılarına reklam gösterme hakkına sahiptir, Medyanoz kullanıcılarının reklam engelleyici uygulama kullanarak kurumun gelir kaynaklarına zarar vermesi yasadışıdır ve Medyanoz kullanıcıları bu durumda yasal yaptırımlarla karşılaşacaklarını bilmektedir.

·         Medyanoz’daki yazılım ve kodlamalar hiçbir şekilde kopyalanamaz, başka bir mecrada paylaşılamaz.

·         Koşulların ihlali durumunda Medyanoz, her türlü yasal yaptırıma başvurmakla yükümlüdür.


Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!