Messenger'a PayPal Desteği Geldi

Facebook'un mesajlaşma uygulaması Messenger'a PayPal desteği geldi.


Haber Tarihi : 29 Eki 2016 01:08

Facebook Messenger’a eklenen yeni özellik sayesinde, uygulama içerisinde Paypal aracılığı ile ödeme yapmak mümkün hale geldi. Daha önce ön ödemeli kartlara benzer bir destek veren Messenger, şimdi aynı altyapıyı Paypal ile kullanılıyor. Yapılan ödemelerle ilgili bildirimlerin takibi de yine Messenger içerisinde yapılabilecek.

Geçtiğimiz yaz döneminin başında ülkemizden çekilen Paypal, o dönemden beri pek gündeme gelmiyordu. Tekrar Türkiye pazarına gireceği söylense de şimdiye kadar resmi bir açıklama yapılmadı. Dolayısıyla bu özellik, şimdilik, ülkemizdeki Facebook Messenger kullanıcılarına hitap etmiyor. Ancak ilerleyen dönemlerde mümkün olabilir.

Facebook Messenger içerisindeki Paypal kullanımı ilk etapta sadece ABD’deki kullanıcılar için aktifleştirildi. Önümüzdeki dönemde diğer bölgelerde de kullanıma sunulması bekleniyor. Kullanıcılar, hem ödeme yapmak hem de ödeme almak için Facebook Messenger kullanabilecek.

Facebook, Messenger isimli mesajlaşma servisini bir adım öteye taşımak konusunda kararlı. Rakiplerinde olmayan özellikler ile giderek geliştirilen servis, her yeni özellikte daha kullanışlı olmayı hedefliyor.

Kaynak: CNN Türkfacebook messenger paypal ödeme
Kulak Üstü Kulaklık

Well Dermo Cilt Bakım Ürünleri

Tulum Modelleri Sizlerle

Fenerbahçe Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

29.11.2020 Fenerbahçe Beşiktaş şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda maç linki canlı yayın nasıl izlenir? FB BJK frekans, kanal bilgi

Rizespor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

28.11.2020 Çaykur Rizespor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? Rize GS uydu, frekans bilgileri.

Galatasaray Kayserispor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

23.11.2020 Galatasaray Kayserispor şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? GS Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Başakşehir Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Beşiktaş Başakşehir şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? BJK İBFK hangi uyduda frekansta?

Gençlerbirliği Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Gençlerbirliği Fenerbahçe şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? GB - FB hangi uyduda frekansta?

Sivasspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

08.11.2020 Sivasspor Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Sivas GS yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Maç linki canlı yayın nerede...

Fenerbahçe Konyaspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

07.11.2020 Fenerbahçe Konyaspor şifresiz nasıl izlenir? FB Konya yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Maç linki canlı yayın nerede...

Başakşehir Manchester United Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

04.11.2020 Başakşehir Manchester United şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda frekansta?

Antalyaspor Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

02.11.2020 Antalyaspor Fenerbahçe şifresiz nasıl izlenir? FB Antalya hangi yabancı kanalda, uyduda, maç linki canlı yayın nerede?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!