WhatsApp'a GIF Güncellemesi Geldi

WhatsApp'tan Gif paylaşımı nasıl yapılır? Gif fotoğrafları WhatsApp'tan nasıl paylaşırım?


Haber Tarihi : 07 Kas 2016 11:34

Facebook Messenger, iMessage ve diğer popüler mesajlaşma platformlarına benzer şekilde Giphy ile iş birliğine giden WhatsApp, uygulama içinde popüler GIF’lere anında ulaşmayı mümkün hale getirdi. Bunun için mesajlaşma ekranında fotoğraf/video paylaşımını seçmek ve açılan ekranın sol alt köşesindeki “Gif Ara” ikonuna dokunmak yeterli.

whatsapp gif özelliği

WhatsApp’ın güncellemesi, rakiplerinden farklı olarak GIF paylaşma ve oynatma desteğiyle sınırlı değil. Uygulama üzerinden WhatsApp’ın 1 milyar kullanıcısının kendi GIF’lerini oluşturması da, 6 saniye ve altında uzunluğa sahip videolar için mümkün. Kullanıcıların GIF’leştirmek istedikleri videoyu yine WhatsApp paylaşım menüsünden seçip, gerekirse kısaltmaları ve GIF geçiş butonuna dokunmaları gerekiyor.

whatsapp gif özelliği

Tekrar eden animasyon video desteği WhatsApp’ta iPhone 6S ile birlikte tanıttığı Live Photos paylaşımının da önünü açtı. Güncellemeyle birlikte iPhone’la çekilen Live Photos, WhatsApp’ta 3D Touch ile seçilip, yukarı sürüklendiğinde fotoğraf ya da GIF ile paylaşma seçeneği görülüyor. “GIF ile paylaş” tercih edildiğinde, WhatsApp bu görselleri doğrudan GIF formatına dönüştürüp, karşı tarafla paylaşıyor.

Kaynak: Webrazziwhatsapp gif whatsapp gif güncellemesi whatsapp gif paylaşımı
Kulak Üstü Kulaklık

Well Dermo Cilt Bakım Ürünleri

Tulum Modelleri Sizlerle

Fenerbahçe Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

29.11.2020 Fenerbahçe Beşiktaş şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda maç linki canlı yayın nasıl izlenir? FB BJK frekans, kanal bilgi

Rizespor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

28.11.2020 Çaykur Rizespor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? Rize GS uydu, frekans bilgileri.

Galatasaray Kayserispor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

23.11.2020 Galatasaray Kayserispor şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? GS Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Başakşehir Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Beşiktaş Başakşehir şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? BJK İBFK hangi uyduda frekansta?

Gençlerbirliği Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Gençlerbirliği Fenerbahçe şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? GB - FB hangi uyduda frekansta?

Sivasspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

08.11.2020 Sivasspor Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Sivas GS yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Maç linki canlı yayın nerede...

Fenerbahçe Konyaspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

07.11.2020 Fenerbahçe Konyaspor şifresiz nasıl izlenir? FB Konya yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Maç linki canlı yayın nerede...

Başakşehir Manchester United Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

04.11.2020 Başakşehir Manchester United şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda frekansta?

Antalyaspor Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

02.11.2020 Antalyaspor Fenerbahçe şifresiz nasıl izlenir? FB Antalya hangi yabancı kanalda, uyduda, maç linki canlı yayın nerede?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!