VİDEO HABER

Forza Horizon 3'ün Demosu Yayınlandı

Forza Horizon 3, hangi işletim sistemleriyle uyumlu? Windows 7, Windows 8 ve Xbox 360 Forza Horizon 3'ü çalıştırır mı?


Haber Tarihi : 07 Kas 2016 12:08

Microsoft’un elindeki en önemli oyunlardan olan Forza serisi yeni oyunun çıkışı için hazırlık yapmaya devam ediyor. Forza Horizon 3 adındaki oyunun demosu yayınlandı. Ama kötü bir haber var.

Araba yarışları konusunda en önemli oyun serileri arasında olan Forza serisi sunduğu yüksek grafikler ile büyük beğeni topluyordu. Xbox One’un çıkışıyla birlikte de başarısını devam ettiren oyun yeni versiyonu ile oyun severler ile kısa süre önce buluşmuştu.

12 Eylül’de Çıkışını Yapmıştı

Hem Windows hem de Xbox platformuna gelecek olan oyun bu anlamda büyük bir yenilik taşıyor. Şimdiye kadar sadece Xbox üzerinden çalışan oyun Microsoft’un yeni politikası ile birlikte Windows üzerinde de çalışmaya başlayacak. Daha öncesinde de kendisine ait özel oyunları Windows platformuna çıkarmaya başlayan firma bu oyunlar ile kısmen de olsa başarılı olmuştu. AAA olarak tabir edilen yüksek grafiklere ve bütçeye sahip oyunlardan biri olan Horizon 3 de bu kervana katıldı. Windows 10 üzerinde oynanabilecek oyun aynı zaman Xbox One platformunda da oynanabilecek. Windows 8 ve Windows 7 ile çalışmayacak olan oyun aynı zamanda Xbox 360 ile de çalışmayacak.

Demosu Artık İndirilebilir

12 Eylül tarihinde çıkışını yapan oyun için Forza Motorsport topluluk yöneticisi Brian Ekberg  “Takipçilerin Forza Horizon 3’ün PC demosu hakkındaki meraklarını biliyoruz. Horizon 3’ün PC demosu oyun çıkış yaptıktan sonra bir ara gelecek. demişti.

Kaynak: CNN Türkforza horizon 3 forza horizon 3 oyunu forza horizon 3 çıktı mı forza horizon 3 ne zaman çıktı forza horizon 3 özellikleri forza horizon 3 hangi sistemleri destekliyor
Kulak Üstü Kulaklık

Well Dermo Cilt Bakım Ürünleri

Tulum Modelleri Sizlerle

Fenerbahçe Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

29.11.2020 Fenerbahçe Beşiktaş şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda maç linki canlı yayın nasıl izlenir? FB BJK frekans, kanal bilgi

Rizespor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

28.11.2020 Çaykur Rizespor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? Rize GS uydu, frekans bilgileri.

Galatasaray Kayserispor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

23.11.2020 Galatasaray Kayserispor şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? GS Kayseri maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Başakşehir Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Beşiktaş Başakşehir şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? BJK İBFK hangi uyduda frekansta?

Gençlerbirliği Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

21.11.2020 Gençlerbirliği Fenerbahçe şifresiz hangi yabancı kanalda, maç linki canlı yayın nasıl izlenir? GB - FB hangi uyduda frekansta?

Sivasspor Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

08.11.2020 Sivasspor Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Sivas GS yabancı kanallar hangi uyduda frekansta? Maç linki canlı yayın nerede...

Fenerbahçe Konyaspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

07.11.2020 Fenerbahçe Konyaspor şifresiz nasıl izlenir? FB Konya yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda? Maç linki canlı yayın nerede...

Başakşehir Manchester United Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

04.11.2020 Başakşehir Manchester United şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda frekansta?

Antalyaspor Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Canlı Yayın

02.11.2020 Antalyaspor Fenerbahçe şifresiz nasıl izlenir? FB Antalya hangi yabancı kanalda, uyduda, maç linki canlı yayın nerede?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!