Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor? Ne Zaman Bitecek?

Hayat Şarkısı neden final yapıyor, niye bitiyor? Hayat Şarkısı ne zaman-hangi tarihte bitecek, sona erecek? Dizi seneye devam edecek mi?


Haber Tarihi : 09 Nis 2017 12:05 Son Düzenlenme Tarihi : 30 May 2017 23:23

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Hayat Şarkısı 2017 - 2018 sezonunda devam edecek mi? Hayat Şarkısı ne zaman final yapacak, kaçıncı sezonda bitecek? Dizi neden final yapıyor, niye sona eriyor? İşte detaylar...

hayat şarkısı neden final yapıyor? hayat şarkısı ne zaman bitecek, sona erecek?Başrollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Hayat Şarkısı iki sezondur salı günleri ekrana geliyordu. Kanal D yeni bir karar alarak Hayat Şarkısı'nı pazar gününe yerleştirdi ve dizi özetsiz olarak yayınlanmaya başladı. Bu gelişmenin ardından Hayat Şarkısı ile ilgili "final" haberleri de ortaya çıktı. 

HAYAT ŞARKISI SENEYE DEVAM EDECEK Mİ?

Milliyet Cadde köşe yazarı ve TV eleştirmeni Sina Koloğlu, Hayat Şarkısı'nın final yapacağını, dizinin yeni sezon bölümlerinin çekilmeyeceğini şu sözlerle açıklamıştı:

Kanalın yönetimi, “Yeni dizilere yer açmak gerek. Salı günü onlardan biri. ‘Hayat Şarkısı’nın izlenme oranları memnuniyet verici oranda. Son veremeyiz. O zaman ne yapalım? Kendi hikayesine uyumlu bir başka dizimiz var ‘Bodrum Masalı’ onun arkasına koyalım” diye düşünmüş. Bu arada belirteyim her iki dizi mayıs ve haziran sonu final yapıyor. İkisi de bu sezon final yapacaklarını önceden biliyormuş. Yani baştan konuşulmuş

HAYAT ŞARKISI REYTİNGLERİ

HAYAT ŞARKISI NE ZAMAN FİNAL YAPIYOR?

Dizinin ne zaman final yapacağı konusunda ise Hayat Şarkısı'nın yönetmeni Twitter'dan bir açıklama yaptı. Aşağıdaki açıklamadan da anlaşılacağı üzere Hayat Şarkısı Haziran 2017 ayının ilk haftasında 57. bölümüyle final yaparak son kez ekrana gelip seyirciye veda edecek.

"Sevgili Hayat Şarkısı ailesi. Evet günümüz değişti. 2 Nisan'dan itibaren 48. bölümümüzle ‘Bodrum Masalı' dizisinden hemen sonra saat 21.00'de özetsiz bölümlerimizle Mayıs sonuna kadar sizlerle beraberiz. Anlayışınız, desteğiniz ve güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkürler! Unutmayın biz büyük bir aileyiz"

HAYAT ŞARKISI NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Dizinin final kararı almasının arkasındaki ana etmen reytinglerde yaşanan düşüş olarak görülse de bir faktör daha bulunuyor. Hayat Şarkısı Kore yapımı Flames of Desire dizisinden uyarlama. Yani dizinin orijinali 50 bölüm sürdü ve dizi ekibi orijinal hikayeye bağlı kalmak adına da final kararının arkasında durdu.hayat şarkısı ne zaman bitecek hayat şarkısı neden final yapıyor hayat şarkısı yayından kalktı mı hayat şarkısı sona erecek mi hayat şarkısı yeni sezon çekilecek mi hayat şarkısı seneye yeni bölümleri olacak mı hayat şarkısı hangi tarihte final yapacak hayat şarkısı ne zaman sona erecek hayat şarkısı final tarihi belli oldu mu
Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!