Survivor'da Dün Kim Elendi?

Survivor'da elenme adayı olan Şahika, Sema ve Sabriye arasındaki SMS yarışı nasıl sonuçlandı? Kim elendi?


Haber Tarihi : 26 Nis 2017 09:25

Survivor'da dün akşam nefes kesen bir ada konseyi yaşandı. Daha önce bir çok kez elenme potasına girmiş olan Şahika ve Sabriye dün akşam da elenme adayı olurken, potaya ilk kez giren Sema yarışmanın 3. elenme adayı olmuştu. Ödül oyununun ardından ada konseyi gerçekleşti. Peki Survivor'da dün akşam kim elendi?

survivor şahika elendi mi?Survivor yarışmasında dün akşam yarışmacıları oldukça zorlayan bir ödül oyunu oynandı. Ünlülerin kazandığı ödül oyununda yarışmacılar suyun içinde çevirdikleri çark ile yol almaya çalıştıkları etapta çok zorlandılar ve en çok şikayet ettikleri oyun bölümü burası oldu. Ödül oyununu kazanan ünlüler ardından stresli bir konseye çıktı.

SURVİVİOR'DA DÜN AKŞAM KİM ELENDİ?

Survivor'da dün akşam gerçekleşen ada konseyinde ünlüler takımından 3 aday elenme adayı olmuş bu adaylardan Sema ilk kez elenme potasına girmişti. SMS oylarının sonucunda adaya veda eden Şahika oldu.

HAKKIMDA HAYIRLISI BUYMUŞ

Elenme potasında rakiplerinden daha düşük SMS oyu alan Şahika elendikten sonra kısa bir açıklama yaptı. Şahika, 'Herkesin zor günleri olmuştur, bugünde öyle bir gün.. Ama her şerde bir hayır vardır. Ben böyle inanıyorum. Survivor sadece parkur performansı demek değildi benim için. Yıllardır bu özel yerde yer almak istedim uzun zamandır.

Survivor'ı dibine kadar yaşamaya çalıştım, zor havalarda balıkta tutmaya çalıştım, fırtına da yağmurda ateşte yakmaya çalıştım Tam bir Survivor olduğumu düşünüyorum. Umarım güzel bir iz bırakmışımdır burada. Aileme beni yetiştirenlere layık olabilmişimdir. Hepimiz için hayırlı olsun diye dua ettim. Bunun da arkasındayım demekki böylesi hayırlıymış..'

ACUN ILICALI TEŞEKKÜR ETTİ

Ben seni zaten önceden tanıyordum, Survivor'da daha da yakından tanıma fırsatı buldum. Ailene buradan teşekkür ediyorum hem milli sporcusun, hem de örnek bir milli sporcusun. Bunu Survivor'da gerçekten ispat ettin. Seni tanıdığım için zaten mutluydum ama, daha çok tanıdım daha çok mutlu oldum.

ŞAHİKA ERCÜMEN KİMDİR?

Şahika Ercümen, 16 Ocak 1985 yılında Çanakkale'de doğdu. Çanakkale Milli Piyango Anadolu Lisesi’ni bitiren Şahika Ercümen, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu halen yüksek lisans eğitimine devam etmekte.

Astım hastalığından dolayı çok zor bir çocukluk geçirdiğini ifade eden Şahika Ercümen, sualtı sporlarına başlamasını hayatının dönüm noktası olarak kabul ediyor. Sualtı Sporları Milli Takımı’nda sualtı hokeyi, sualtı rugbysi, monopalet ve serbest dalış branşlarında 100 üzerinde ulusal şampiyonluk ve rekorunun yanı sıra 8 tane de Dünya Rekoru sahibi olan Şahika Ercümen, spor kariyeri dışında diyetisyenlik yapıyor ve sualtı belgeselciliği ile uğraşıyor.

Doğanın korunması, nesli tehlike altında olan canlılar ve engelliler ile dalış gibi sosyal sorumluluk projelerini aktif olarak yürütmekte olan Şahika Ercümen, pek çok kurum ve kuruluş için başarı ve motivasyon seminerleri de vermekte. Yoğun seyahatler ve antrenman kampları dolayısı ile farklı dilleri ve kültürleri araştırmaya, kitap okumaya düşkün olduğunu ifade eden Şahika Ercümen, sürekli yurtdışı turnuvalara katıldığı için ev yemeklerini çok özlemekte...

Şahika Ercümen Survivor'a katılma sebebini “inanırlarsa her şeyi yapabileceklerini göstermek” ve “insanlara ilham olmak” olarak tanımlıyor. En büyük amacını ise; “Survivor'da yarışırken hayallerimi daha büyük kitlelerle paylaşıp birlikte çoğaltmak” olarak...survivor 2017 şahika ercümen
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!