Gerçeğin Peşinde'yi Kim Sunuyor? Programın Sunucusu Kimdir?

TV8'in yeni programı Gerçeğin Peşinde'yi kim sunuyor? Gerçeğin Peşinde sunucusu kimdir, kadın spikerin ismi nedir?


Haber Tarihi : 21 May 2017 01:26 Son Düzenlenme Tarihi : 21 May 2017 10:31

TV8'in kayıpları bulacak, şüpheli olayları soruşturacak programı Gerçeğin Peşinde sunucusu belli oldu. Gerçeğin Peşinde'yi kim sunuyor, programın kadın spikeri kimdir, ismi nedir?

tv8 gerçeğin peşinde sunucusu kim sunuyor kadın spiker ismi nereli kaç yaşındaEkranlarda Müge Anlı ile popüler hale gelen kayıpları arama, cinayet çözme temalı gündüz kuşağı programlarına bir yenisi daha ekleniyor. FOX TV'nin İnci Ertuğrul'un sunduğu Kaybolan Çiçekler programıyla başarılı bir tempo yakalaması TV8'in sahibi Acun Ilıcalı'nın da bu pazara göz dikmesine sebep oldu. Ilıcalı, ekranların tecrübeli isimlerinden biriyle Gerçeğin Peşinde sunucusu olması için anlaştı.

Gerçeğin Peşinde'yi Kim Sunuyor?

TV8'de yayınlanan Gerçeğin Peşinde programının spikeri Serap Ezgü Paköz oldu. Programın yaz döneminde başlaması ve hafta içi her gün ekrana gelmesi bekleniyor. "Kusursuz suç yoktur" diyen Ezgü, programın tanıtımında her taşın altına bakıp olayları aydınlatacaklarını söyledi. Suçların arkasındaki izleri birer birer ortaya çıkarıp olayların arkasındaki sır perdelerini aralamaya çalışacak olan Gerçeğin Peşinde yakında başlıyor.

 

Gerçeğin Peşinde Sunucusu Serap Ezgü Kimdir?

15 Haziran 1965 tarihinde doğan Gerçeğin Peşinde'nin sunucusu Serap Ezgü Ankara'da dünyaya gelmiştir. Karadeniz kökenli olan Ezgü, eğitim hayatını lisenin sonuna kadar Ankara'da sürdürmüş ve daha sonra üniversite okumak için Adana'ya gidip Çukurova Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi'nde eğitim almıştır. 

Henüz öğrenciyken TRT sınavlarında başarılı olup spikerlik yapmaya hak kazanan Serap Ezgü, 1982 senesinde TRT'nin Van ve Trabzon radyolarında görev aldı. 1986'da ise Ankara radyosu ve televizyonunda çeşitli görevlerde bulundu.

Gerçeğin Peşinde sunucusu Serap Ezgü, 1995 tarihinde Sümer Ezgü ile beraber TRT televizyonu için hazırladığı Ankara Rüzgarı isimli program ile büyük başarı yakaladı. 1997'de Kanal D'ye transfer olan deneyimli isim iki buçuk sene sonra Kanal 6'ya oradan da ATV'ye transfer oldu. TGRT'de Sabah Haberleri, Kadının Sesi ve Sizin Sesiniz gibi programlar ile başarısını sürdüren Serap Ezgü, 2005'te ise Show TV'ye geçti ve "Biz Bize" isimli programla seyirci karşısına çıktı. 2009 senesinde Star TV'ye transfer olan ve "Suç ve Ceza" isimli yapım ile ekran karşısına çıkan sunucu 2012'de ise ATV'de "Yeniden Başlayalım" ile ekrana çıktı. Televizyonlarda sunduğu kadın kuşağı yapımlarıyla adından söz ettirmeyi başaran Ezgü, 2013 yılında FOX TV'de "Yeni Bir Umut" programını sunmuştu.gerçeğin peşinde sunucusu kimdir gerçeğin peşinde spikeri kim gerçeğin peşinde sunucusunun adı gerçeğin peşinde programını kim sunuyor gerçeğin peşinde kadın spiker kaç yaşında gerçeğin peşinde serap ezgü paköz
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!