Macera Gemisi Nerede Çekiliyor? Hangi Şehirde, Ülkede?

Kanal D ekranlarının yeni yarışma programı Macera Gemisi nerede çekiliyor? Macera Gemisi çekimleri hangi şehirde ülkede yapılıyor?


Haber Tarihi : 24 May 2017 09:09 Son Düzenlenme Tarihi : 26 May 2017 09:53

Kanal D'de Limon Film imzasıyla Mayıs 2017'nin son haftası ekrana gelecek olan yeni yarışma programı Macera Gemisi nerede çekiliyor? Macera Gemisi'nin çekimleri hangi şehirde, hangi ülkede, sahilde, denizde yapılıyor? Program nerede geçiyor?

macera gemisi nerede çekiliyor hangi şehirde ülkede denizde çekimler24 Mayıs 2017 Çarşamba akşamı saat 22'de ilk bölümüyle seyirciye merhaba diyecek olan Macera Gemisi Kanal D'de yayına başlıyor. Yaz ayında eğlence, Kanal D'nin yeni yarışması sayesinde denize taşınacak. Dev bir gemi, içinde ise birbirinden iddialı rakip çiftler... Hem hayalleri süsleyen bir yolculuk hem de nefes nefese mücadele., zorlu görevlerin yanı sıra sürpriz ödüllerin de olacağı yarışma, her limanda farklı bir maceraya yelken açacak. 

Limon Film imzasıyla ekrana gelecek olan bu yarışmanın yapımcısı Hayri Aslan. Programda her hafta iki evli çift yarışacak, yarışmanın yapıldığı mekanlar fotoğrafik açıdan o kadar güzel görüntülerin oluşmasını sağlıyor ki "Macera gemisi nerede çekiliyor" sorusu seyircilerin aklına takılıyor. 

Programın çekimleri Ege sularında gerçekleşiyor. Ege'de hareket halinde olan Macera Gemisi her limanda, adada durarak yarışmacılara yeni maceralar sunacak. Programın çekimleri hem Türkiye'de hem Yunanistan'da gerçekleşecek. Ege adalarında da çekimleri yapılan program, denize kıyısı olan her yere uğrayabilir. 

Macera Gemisi'nin ilk bölümünün çekimleri ise Mykanos'da yapıldı. Gemi Çeşme'den harekete başladı ve macera nereye taşınacaksa, nerede olacaksa oraya doğru hareket etmeye devam edecek.macera gemisi nerede çekiliyor macera gemisi çekimleri nerede yapılıyor macera gemisi hangi adada çekiliyor macera gemisi hangi ülkede geçiyor macera gemisi yarışması hangi denizde yapılıyor macera gemisi hangi limanda macera gemisi hangi şehirde çekiliyor
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!