ÖZEL HABER

Türk Malı Kim Kimi Canlandırıyor? Hangi Oyuncu Kimdir?

Star TV'de yayınlanan Türk Malı dizisinde hangi oyuncu kimi oynuyor? Türk Malı kim kimdir? Valeri Deren Selin Şehnaz Atom gerçek ismi nedir?


Haber Tarihi : 28 May 2017 15:27 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Nis 2019 00:54

Bir dönem büyük ilgiyle izlenen güldürü dizisi Türk Malı yeni bölümleri ile Star TV'de ekrana dönüyor. Türk Malı oyuncu kadrosu içinde kendine yer bulan hangi oyuncu, dizide hangi rolde olacak? Türk Malı'nda kim kimdir? Dizide yer alan karakterlerin gerçek ismi nedir? 

türk malı erman kim gerçek ismi asıl adı hangi oyuncu

Türk Malı Erman > Şafak Sezer

Erman Kuzu emekli postacı olmasına rağmen hayatına özel halk otobüsü şoförü olarak devam eder. Eski karısı Abiye'den ayrılan Erman, oğlu ve kızını da Abiye'ye kaptırmış yalnız bir insandır. Erman'ın yeni eşi Bakiye olacak mı? Bu soru dizinin ilk bölümlerinde yanıt bulacak.

 

 

 

türk malı bahattin gerçek ismi şadumanın kocası ermanın komşusu

Türk Malı Bahattin > Mehmet Ali Erbil

Erman Kuzu'nun komşusu olan Bahattin Sümbül seksenli senelerin ünlü bir piyanist şantörü iken daha sonra sosyete kızıyla evlenip iç güveyi olarak hayatına devam etti. Kayınpederinin fabrikasından emekli olan Bahattin karısıyla vakit geçirmekten bıkmış ve komşu evin hizmetlisi Valeri'ye karşı arzular beslemeye başlamıştır.

 

türk malı bakiye gerçek ismi hangi oyuncu

Türk Malı Bakiye > Hasibe Eren

Daha önce süper market kasiyeri olarak görev alan ve hiç evlenmemiş bir dadı olarak dizide karşımıza çıkan Bakiye Çekirdek'in en büyük hayali zengin bir koca bulup anne olmak. Neşeli, enerjik biraz da ukela bir kadın olan Bakiye Erman'ın yeğenlerinin bakıcısı.

türk malı şaduman gerçek ismi bahattinin karısı kim

Türk Malı Şaduman > Nergis Kumbasar

Şaduman Sümbül, Bahattin'in karısı olarak karşımıza çıkar. Eski dönemlerin en gözde kadınları arasında yer alan Şaduman sosyete kızıdır ve hayatı boyunca hiç çalışmamıştır. Kötü bir sesi olmasına rağmen diva olmak isteyen Şaduman kocası Bahattin'in çapkınlıklarıyla uğraşır.

Türk Malı Onur > Anıl İlter

Deren'in sevgilisi. Erman'ın komşusu.

Türk Malı Deren > Burcu Binici

Onur'un sevgilisi. Erman ve Bahattin'in sarışın ve güzel komşusu.

Türk Malı Hidayet > Gülhan Tekin

Türk Malı Şehnaz > Selen Görgüzel

Türk Malı Rıfkı > Serkan Şengül

Türk Malı Valeri >  Polina CH 

Komşu evin hizmetlisi. Ukraynalı sarışın güzel, Bahattin'in ilgisini çeker.

Türk Malı Selin > Buse Narcı

Eymen Kuzu'nun kızı, Atom'un ablası.

Türk Malı Atom > İlke Korkmaz 

Erman'ın yeğeni, Selin'in kardeşi, Eymen'in oğlu.

Türk Malı Eymen Kuzu > Şafak Sezer

Erman Kuzu'nun amcasının oğlu, süper market zinciri sahibi. 

türk malı kim kimdir hangi oyuncu gerçek ismi

Türk Malı dizisinde karakterlerin annesi, babası, abisi ablası, karısı kocası, eşi hanımı beyi, komşusu, hademesi, amcası, yeğeni, sevgilisi, eski karısı rolünü kim oynuyor? Türk Malı dizisindeki Rus kadının ismi nedir?
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!