ÖZEL HABER

Fi Reytingleri - Fi'yi Puhu TV'de Kaç Milyon Kişi Seyretti?

Fi reyting sonuçları nasıl? Fi reytingleri iyi mi, dizi ne kadar izlendi? Fi dizisinin izlenme oranı ne seviyede, kaç milyon kişi seyretti?


Haber Tarihi : 08 Haz 2017 07:09 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Nis 2019 12:18

Puhu TV'nin ilk orijinal içeriği Fi dizisi ne kadar izlendi? Fi reytingleri nasıl? Diziyi kaç milyon kişi seyretti? İlgi çekici hikayesi ve görmeye alışık olmadığımız karakterleriyle kısa sürede çok ses getiren Fi izlenme oranı ve reyting sonuçları açısından klasik dizilere karşı nasıl bir başarı yakaladı?

fi reytingleri. fi dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı reyting sonuçlarıOzan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsur, Berrak Tüzünataç, Osman Sonant, Büşra Develi gibi isimlerin ana kadrosunda yer aldığı Fi dizisi ilk 9 bölümüyle milyonlarca seyirciyi kendisine çekmeyi başardı. Dijital yayın platformu PuhuTV'nin ilk dizi projesi olmasına rağmen Fi reytingleri ile yayıncısını tatmin etti. 

Fi Ne Kadar İzlendi?

1 milyon kayıtlı üyesi olan PuhuTV'nin her ay 9 milyon tekil seyirciye hitap ettiği bilgisini vererek Fi'nin reyting sonuçları hakkında daha doğru analiz yapabiliriz. Ay Yapım imzasıyla ekranlara taşınan Fi dizisinin bugüne kadar (8 Haziran 2017) dokuz bölümü yayınlandı ve bu 9 bölüm toplamda 50 milyon kez seyredildi. Fi izlenme oranı 9 bölümlük bir performans göz önüne alındığında yeni bir mecra olan PuhuTV için ve sponsorlar için oldukça tatmin edici bir sonuç olarak görünüyor. Fi'nin tekil seyirci sayısı ise 8 milyona ulaşmış durumda.

Türkiye'de tekil internet kullanıcı sayısının 48 milyon kişi olduğunu göz önüne alırsak 8 milyon kişi tarafından izlenen Fi'nin her 6 seyirciden birinin ilgisini çekmeyi başarmış olduğunu söyleyebiliriz. 
beIN Sports Selçuk Dereli'nin Programını Neden İptal Etti?

Eski hakem Selçuk Dereli'nin beIN Sports ekranlarında yapacağı program neden iptal edildi?

Tuba Emlek Halk TV'den Neden Ayrıldı?

Halk TV'nin önemli isimlerinden Tuba Emlek kanaldan ayrıldığını duyurdu. Emlek, ayrılık nedenini de sosyal medyadan açıkladı.

Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

19.08.2019 Fenerbahçe Gazişehir Gaziantep maçı şifresiz hangi yabancı kanalda frekansta? FB Gazişehir maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Kasımpaşa Trabzonspor Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

18.08.2019 Kasımpaşa Trabzonspor maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Kasımpaşa TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Sivasspor Beşiktaş Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

17.08.2019 Sivasspor Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda uyduda frekansta? Sivas BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Denizlispor Galatasaray Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

16.08.2019 Denizlispor Galatasaray şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? Denizli GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Trabzonspor Sparta Prag Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

15.08.2019 rövanş maçı Trabzonspor Sparta Prag şifresiz hangi yabancı kanalda? TS Sparta Prag maçı nasıl izlenir maç linki canlı yayın.

Galatasaray Fiorentina Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

11.08.2019 Galatasaray Fiorentina şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? GS Fiorentina maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Beşiktaş Panathinaikos Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda Nasıl İzlenir?

10.08.2019 tarihli Beşiktaş Panathinaikos şifresiz hangi yabancı kanalda, uyduda, frekansta? BJK Panathinaikos maç linki nasıl izlenir?

Demirören Medya CEO'su Mehmet Soysal Görevden Alındı mı?

Hareketlilik sürüyor. Demirören Medya Grubu'nun CEO'su Mehmet Soysal'ın görevden alındığı belirtiliyor.

ÖZEL HABER
2019-2020 Hangi Kanalda Hangi Lig Yayınlanıyor Nasıl Şifresiz İzlenir?

2019-2020 sezonunda hangi kanalda hangi lig yayınlanıyor, lig maçlarını hangi kanal veriyor, maçlar nasıl şifresiz izlenir?

Elimi Bırakma'nın 2. Sezon Yeni Oyuncuları Belli Oldu

2019-2020 yayın döneminde iddialı hazırlanan TRT 1 dizisi Elimi Bırakma'nın 2. sezon yeni oyuncuları açıklandı.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!