ÖZEL HABER

Fi Reytingleri - Fi'yi Puhu TV'de Kaç Milyon Kişi Seyretti?

Fi reyting sonuçları nasıl? Fi reytingleri iyi mi, dizi ne kadar izlendi? Fi dizisinin izlenme oranı ne seviyede, kaç milyon kişi seyretti?


Haber Tarihi : 08 Haz 2017 07:09 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Nis 2019 12:18

Puhu TV'nin ilk orijinal içeriği Fi dizisi ne kadar izlendi? Fi reytingleri nasıl? Diziyi kaç milyon kişi seyretti? İlgi çekici hikayesi ve görmeye alışık olmadığımız karakterleriyle kısa sürede çok ses getiren Fi izlenme oranı ve reyting sonuçları açısından klasik dizilere karşı nasıl bir başarı yakaladı?

fi reytingleri. fi dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı reyting sonuçlarıOzan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsur, Berrak Tüzünataç, Osman Sonant, Büşra Develi gibi isimlerin ana kadrosunda yer aldığı Fi dizisi ilk 9 bölümüyle milyonlarca seyirciyi kendisine çekmeyi başardı. Dijital yayın platformu PuhuTV'nin ilk dizi projesi olmasına rağmen Fi reytingleri ile yayıncısını tatmin etti. 

Fi Ne Kadar İzlendi?

1 milyon kayıtlı üyesi olan PuhuTV'nin her ay 9 milyon tekil seyirciye hitap ettiği bilgisini vererek Fi'nin reyting sonuçları hakkında daha doğru analiz yapabiliriz. Ay Yapım imzasıyla ekranlara taşınan Fi dizisinin bugüne kadar (8 Haziran 2017) dokuz bölümü yayınlandı ve bu 9 bölüm toplamda 50 milyon kez seyredildi. Fi izlenme oranı 9 bölümlük bir performans göz önüne alındığında yeni bir mecra olan PuhuTV için ve sponsorlar için oldukça tatmin edici bir sonuç olarak görünüyor. Fi'nin tekil seyirci sayısı ise 8 milyona ulaşmış durumda.

Türkiye'de tekil internet kullanıcı sayısının 48 milyon kişi olduğunu göz önüne alırsak 8 milyon kişi tarafından izlenen Fi'nin her 6 seyirciden birinin ilgisini çekmeyi başarmış olduğunu söyleyebiliriz. 
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!