ÖZEL HABER

Fi Reytingleri - Fi'yi Puhu TV'de Kaç Milyon Kişi Seyretti?

Fi reyting sonuçları nasıl? Fi reytingleri iyi mi, dizi ne kadar izlendi? Fi dizisinin izlenme oranı ne seviyede, kaç milyon kişi seyretti?


Haber Tarihi : 08 Haz 2017 07:09 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Nis 2019 12:18

Puhu TV'nin ilk orijinal içeriği Fi dizisi ne kadar izlendi? Fi reytingleri nasıl? Diziyi kaç milyon kişi seyretti? İlgi çekici hikayesi ve görmeye alışık olmadığımız karakterleriyle kısa sürede çok ses getiren Fi izlenme oranı ve reyting sonuçları açısından klasik dizilere karşı nasıl bir başarı yakaladı?

fi reytingleri. fi dizisi ne kadar izlendi, izlenme oranı reyting sonuçlarıOzan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsur, Berrak Tüzünataç, Osman Sonant, Büşra Develi gibi isimlerin ana kadrosunda yer aldığı Fi dizisi ilk 9 bölümüyle milyonlarca seyirciyi kendisine çekmeyi başardı. Dijital yayın platformu PuhuTV'nin ilk dizi projesi olmasına rağmen Fi reytingleri ile yayıncısını tatmin etti. 

Fi Ne Kadar İzlendi?

1 milyon kayıtlı üyesi olan PuhuTV'nin her ay 9 milyon tekil seyirciye hitap ettiği bilgisini vererek Fi'nin reyting sonuçları hakkında daha doğru analiz yapabiliriz. Ay Yapım imzasıyla ekranlara taşınan Fi dizisinin bugüne kadar (8 Haziran 2017) dokuz bölümü yayınlandı ve bu 9 bölüm toplamda 50 milyon kez seyredildi. Fi izlenme oranı 9 bölümlük bir performans göz önüne alındığında yeni bir mecra olan PuhuTV için ve sponsorlar için oldukça tatmin edici bir sonuç olarak görünüyor. Fi'nin tekil seyirci sayısı ise 8 milyona ulaşmış durumda.

Türkiye'de tekil internet kullanıcı sayısının 48 milyon kişi olduğunu göz önüne alırsak 8 milyon kişi tarafından izlenen Fi'nin her 6 seyirciden birinin ilgisini çekmeyi başarmış olduğunu söyleyebiliriz. 
2019 Copa America Hangi Kanalda? Amerika Kupası Nasıl İzlenir?

2019 Copa America heyecanı hangi kanalda? Amerika Kupası maçları nerede yayınlanıyor, nasıl izlenir, karşılaşmalar şifreli mi şifresiz mi?

VİDEO HABER
Özlenen Siyasi Mizah İsmail Baki ile Dönüyor

İstanbul BŞB Başkanlığı için yarışan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım'ın çıkacağı ortak yayın öncesinde İsmail Baki'den mizah dolu içerik.

Yeni Sezonda Halka'dan Hangi Oyuncular Ayrıldı?

İkinci sezonda Halka dizisinden kimler ayrıldı? Heyecanla beklenen Halka'nın yeni sezonunda hangi oyuncular olmayacak?

VİDEO HABER
Rastgele Sunucusu Kimdir? Hangi Oyuncu Sunuyor?

TRT 1'de yayınlanan yeni yarışma programı Rastlege'yi hangi oyuncu sunuyor, spiker moderatör kim? Rastgele sunucusu kimdir?

Ali Naci Küçük Hürriyet Gazetesinden Ayrıldı mı?

Deneyimli Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük Hürriyet gazetesinden ayrıldı mı?

Zeynep Özyol CNN Türk'ten Ayrıldı mı?

Demirören Medya bünyesindeki CNN Türk ile Zeynep Özyol'un yolları ayrıldı. Kanalda Bugün programını sunan Özyol'un yerine kim geçecek?

BJK TV Neden Kapandı?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi kanalı BJK TV neden kapandı?

İmamoğlu-Yıldırım Yayınını İsmail Küçükkaya Yönetecek

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım yayınını İsmail Küçükkaya yönetecek.

İspanyol Kanalı Nova Hangi Türk Dizilerini Yayınlıyor?

İspanyol kanalı Nova hangi Türk dizilerini yayınlıyor? Kanal, yedi Türk yapımını daha seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

ÖZEL HABER
2019 Kadınlar Dünya Kupası Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

FIFA 2019 Kadınlar Dünya Kupası hangi kanalda yayınlanıyor? Maçların yayıncısı belli oldu.

TRT World'den Fatih Er ve Selim Atalay'a Yeni Görev

TRT World yönetiminde önemli görev değişiklikleri yaşandı. Fatih Er ve Selim Atalay'ın yeni görevleri belli oldu.

Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu Hangi Kanalda Karşı Karşıya Gelecek?

İstanbul adayları Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu hangi kanalda karşı karşıya gelecek?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!