Ailecek Şaşkınız'ın Vizyon Tarihi Belli Oldu

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'li Ailecek Şaşkınız'ın vizyon tarihi belli oldu. Ailecek Şaşkınız ne zaman, hangi tarihte vizyona girecek?


Haber Tarihi : 19 Ağu 2017 22:22 Son Düzenlenme Tarihi : 19 Ağu 2017 22:26

Selçuk Aydemir'in senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda oturduğu komedi filmi Ailecek Şaşkınız'ın vizyon tarihi açıklandı. Başrollerinde son dönemin en sevilen güldürü ikilisi olan Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in yer aldığı Ailecek Şaşkınız ne zaman, hangi tarihte vizyona girecek?

ailecek şaşkınız vizyon tarihi ne zaman hangi tarihte

Çalgı Çengi, Düğün Dernek gibi filmlerde imzası bulunan ve İşler Güçler ile Kardeş Payı ile televizyon tarihine damga vuran Selçuk Aydemir'in yeni sinema filmi Ailecek Şaşkınız'ın başrollerini de Murat Cemcir ile Ahmet Kural paylaşacak. Filmin oyuncu kadrosunda Kural ve Cemcir'e Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Bihter Dinçel, Çağlar Ertuğrul, Mustafa Alabora, Serhat Özcan gibi isimler eşlik edecek. 

Ailecek Şaşkınız filminde Ahmet Kural zengin bir müteahhitin oğlu Ferhat'ı, Murat Cemcir Ferhat'ın beraber çalıştığı çocukluk arkadaşı Gökhan'ı, Saadet Işıl Aksoy ise Ferhat'ın aşık olduğu Elif karakterini canlandıracak.

Film 2 Mart 2018 tarihinde vizyona girecek.ailecek şaşkınız ne zaman vizyona girecek ailecek şaşkınız filmi selçuk aydemir ahmet kural murat cemcir saadet ışıl aksoy ailecek şaşkınız vizyon tarihi ailecek şaşkınız gösterim tarihi ailecek şaşkınız hangi tarihte sinemalara gelecek
Avrupa Birliği'nden Airbnb'ye Uyarı

AB, online rezervasyon ve konaklama servisi Airbnb'yi uyardı.

Fikret Bulut Habertürk TV Haber Müdürü Oldu

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'nin yeni Haber Müdürü Fikret Bulut kimdir?

Fatmagül'ün Suçu Ne İspanya Reytingleri ile Göz Dolduruyor

Türk televizyonlarının başarılı dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne İspanya reytingleri ile göz doldurmaya devam ediyor.

Sosyetik Gelin Nerede Çekildi Hangi Şehirde Geçiyor?

FOX TV'de yayınlanan Sosyetik Gelin nerede çekildi, filmin çekim yeri neresi? Sosyetik Gelin hangi şehirde ilçede köyde çekildi?

Erdem Gül Beraat Etti

Cumhuriyet gazetesi Ankara temsilcisi Erdem Gül beraat etti.

Rakamlarla 2018 Emmy Ödülleri

Hangi dizi kaç adaylık aldı? Hangi kanal, projeleriyle kaç dalda aday gösterildi? İşte rakamlarla 2018 Emmy Ödülleri...

Washington Post'ta Tam Sayfa FETÖ Uyarısı

Amerikan medyasının önemli gazetelerinden Washington Post'ta tam sayfa FETÖ uyarısı ilanı yer aldı.

Ege'nin Hamsisi Hangi Şehirde İlçede Köyde Çekiliyor Nerede Çekildi?

TRT 1'in yeni dizisi Ege'nin Hamsisi hangi şehirde çekiliyor? Dizinin çekimleri hangi ilçede köyde yapılıyor? Egenin Hamsisi nerede çekildi?

Hayati ve Diğerleri Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Kanal D dizisi Hayati ve Diğerleri neden final yapıyor, sona erdi mi? Hayati ve Diğerleri niye bitti, yayından kalktı mı?

Koyverdin Gittin Beni Nerede Çekildi Hangi Şehirde Geçiyor?

TRT 1 TV filmi Koyverdin Gittin Beni nerede çekildi? Filmin çekimleri hangi şehirde ilde ilçede köyde kasabada yapıldı? Çekim yeri neresi?

ÖZEL HABER
Ege'nin Hamsisi Reytingleri-Ne Kadar İzlendi?

TRT dizisi Ege'nin Hamsisi reytingleri ne durumda, kaçıncı oldu, izlenme oranı nasıl? Egenin Hamsisi reyting sonuçları ne kadar izlendi?

Selcan Aydın Oğuzhan Uğur ve Babala TV'den Neden Ayrıldı?

Selcan Aydın,Oğuzhan Uğur ve Babala TV ekibinden neden ayrıldı, niye artık ekipte yer almıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!