Ketenpere Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Şafak Sezer'in yeni filmi Ketenpere'nin vizyon tarihi ve oyuncu kadrosu belli oldu. Ketenpere ne zaman vizyona girecek, konusu nedir?


Haber Tarihi : 25 Ağu 2017 11:25

Şafak Sezer'in başrolde olduğu yeni sinema filmi Ketenpere'nin vizyon tarihi belli oldu. Ketenpere ne zaman vizyona girecek, filmin oyuncu kadrosu hangi isimlerden oluşuyor, konusu nedir?

ketenpere vizyon tarihi oyuncu kadrosu konusu

Kamil Çetin'in yönetmen koltuğunda oturduğu, Şafak Sezer'in hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünü üstlendiği Ketenpere filminin vizyon tarihi açıklandı. Çekimlerine İstanbul'da devam edilen Ketenpere filminin başrol oyuncuları arasında Şafak Sezer ile birlikte Hakan Ural, Mehmet Esen, Serkan Şengül ve Elif Erdoğan da bulunuyor. 

Ketenpere Vizyon Tarihi ve Oyuncu Kadrosu

Bir figüran oyuncunun başından geçen talihsiz olayları beyazperdeye taşıyacak olan Ketenpere filminin vizyon tarihi 3 Kasım 2017 olarak duyuruldu. Yapımcılığını İsmail Filiz ve Sefa Tiryaki'nin yaptığı Ketenpere filminin oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Serkan Şengül, Hakan Ural, Elif Erdoğan ve Mehmet Esen'le birlikte Abidin Yerebakan, Turabi Çamkıran, Orhan Aydın, Afrikalı Ali, Uğur Kalabaş, Ali Yerlikaya, Ömer Kurt, Şenol İpek, Ümit Okur, Volkan Başaran gibi isimler bulunuyor. ketenpere vizyon tarihi ketenpere gösterim tarihi ketenpere filmi ne zaman vizyona girecek ketenpere filmi ne zaman çıkacak ketenpere başrol oyuncuları ketenpere hangi oyuncular var şafak sezer turabi çamkıran
Instagram, IGTV'yi Duyurdu

Instagram'ın duyurduğu IGTV uygulaması nedir, ne işe yarayacak?

FOX, Walt Disney'e Satıldı

Medya dünyasında dev satış gerçekleşmek üzere. İş bakanlığın onayına kaldı.

Yeni Haber Kanalı TR24 ile İlgili Olumsuz Bir Gelişme Yaşandı

TR24 adıyla yayına başlaması beklenen yeni haber kanalı neden hala açılmadı

Didem Koçak'a Demirören Medya'dan Üst Düzey Görev

Demirören Medya Grubu'nda Didem Koçak'a üst düzey görev verildi.

Hüseyin Can TGRT Haber'den Ayrıldı

TGRT Haber'in deneyimli editörlerinden Hüseyin Can, kanaldan ayrıldığını duyurdu.

CHP'den TRT Hakkında Suç Duyurusu

CHP'li Tuncay Özkan, TRT yöneticileri hakkında YSK, RTÜK ve Ankara Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Darısı Başımıza Kim Kimdir-Hangi Oyuncu Gerçek Adı

Darısı Başımıza Öykü Rüya Zerrin Cem Merter Canan Ozan Cem Ferrin Meryem Serkan Nur kimdir gerçek adı ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor?

Geleceğin Starı Sunucusu Kim Sunuyor?

Star TV'nin yeni yarışması Geleceğin Starı'nın sunucusu kimdir, programı kim sunuyor? Geleceğin Sunucusu kadın spikerin adı belli oldu.

Beşiktaş Hazırlık Maçları Hangi Kanalda-2018

2018-2019 yılına iddialı girmek isteyen Beşiktaş'ın hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak, şifreli mi yoksa şifresiz mi olacak?

Kiraz Mevsimi Tekrarlarıyla Teve2'de-Ne Zaman, Saat Kaçta?

Tekrar bölümleriyle Teve2'de seyirci karşısına çıkacak olan Kiraz Mevsimi ne zaman, hangi günler, saat kaçta yayınlanıyor?

Meleklerin Aşkı Kim Kimdir? Hangi Oyuncu - Gerçek Adı

Meleklerin Aşkı Rukiye Melek Melike Yağmur Şirin Teoman Necmettin Deniz Sercan Mehtap Kaya Oya kimdir, gerçek adı ismi, hangi oyuncu?

ÖZEL HABER
Erkenci Kuş Reytingleri Reyting Sonuçları

Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrol olduğu Erkenci Kuş reytingleri ne durumda? Erkenci Kuş reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı oldu?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!