ÖZEL HABER

Arif V 216 Nerede Çekildi?

Cem Yılmaz'ın yeni filmi Arif V 216'nı çekimleri hangi şehirde yapıldı? Arif V 216 nerede çekildi?


Haber Tarihi : 03 Eyl 2017 11:35

G.O.R.A'nın devam filmi olarak kabul edilen Arif V 216 nerede çekildi? Cem Yılmaz'ın iddialı projesinin çekimleri tamamlandı.

arif v 216 nerede çekildi filmin çekimleri hangi şehirde ilçede yapıldı

2004 senesinde gösterime giren ve Türk sinemasının efsane filmleri arasında yer edinmeyi başaran G.O.R.A filminin baş kahramanlarından Arif ile robot 216'nın maceraları bu sefer Arif V 216 filminde işleniyor. Cem Yılmaz ile Ozan Güven'in başrolde olduğu, yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü'nün oturduğu sinema filmi 5 Ocak 2018 tarihinde gösterime girecek.

Eylül 2017 itibariyle çekimleri tamamlanan sinema filminde 150 kişilik bir teknik ekip prodüksiyonda çalıştı. Çekimleri yaklaşık 13 hafta süren Arif V 216 filminde rol alan diğer oyuncular arasında Özkan Uğur, Farah Zeynep Abdullah, Çağlar Çorumlu, Seda Bakan, Zafer Algöz ve Can Yılmaz gibi isimler de bulunuyor. Yaklaşık olarak 5 bin kişinin yardımcı oyuncu olarak emek verdiği film için İstanbul'un tarihi, güncel ve doğal dokusu dekor olarak kullanıldı. Arif V 216'nın çekimleri için İstanbul'un önemli mekanlarının bulunduğu Sirkeci, Büyükada, Yeniköy, Çerkezköy gibi alanlar kullanıldı. Diğer taraftan Ümraniye Platoları ile Beykoz Kundura Fabrikası da filmin çekimleri için kullanılan yerler arasında bulunuyor.

arif v 216 nerede çekildi

Yaklaşık 5 ay önce Cem Yılmaz, Arif V 216 filmi için 145 saniyelik bir tanıtım videosu paylaşmıştı. CMYLMZ Fikir Sanat'ın yapım şirketi olarak görev aldığı, Mars Dağıtım tarafından sinemalara servis edilecek Arif V 216'nın senaryosunu da Cem Yılmaz yazmıştı.arif v 216 filmi hangi şehirde çekildi arif v 216nın çekimleri nerede yapıldı arif ve 216 nerede çekildi arif v 216 çekimleri nerede yapıldı
Şeytan Tüyü Nerede Çekildi Çekimler Hangi Şehirde İlçede Yapıldı?

Star TV'de yayınlanan sinema filmi Şeytan Tüyü nerede çekildi? Şeytan Tüyü filminin çekimleri hangi ilde şehirde ilçede yapıldı, çekim yeri.

Şansa Bak Nerede Çekildi Hangi Şehirde Köyde Çekimleri Yapıldı?

FOX ekranlarında yayınlanan TV filmi Şansa Bak nerede çekildi? Şansa Bak filminin çekimleri hangi şehirde ilde ilçede köyde yapıldı?

Milliyet Yuvaya Döndü

Demirören Medya Grubu bünyesindeki Milliyet gazetesi eski yuvasına döndü.

Halil Özer Habertürk'ten Ayrıldı mı?

Ciner Medya Grubu'nda ayrılıklar devam ediyor. Habertürk Gazetesi'nin spor müdürü Halil Özer kurumdan ayrıldı.

Facebook Vidpresso'yu Satın Aldı

Sosyal medya devi Facebook Vidpresso'yu satın alarak video rekabetinde öne geçmeyi hedefliyor.

ÖZEL HABER
LASK Linz Beşiktaş Maçını Şifresiz Yayınlayan Yabancı Kanallar

Lask Linz Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda BJK Lask Linz maçını şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Show Radyo ve Radyo Viva Satıldı Kim Satın Aldı?

Show Radyo ve Radyo Viva kanalları satıldı mı? Bu kanalları kim satın aldı? İşte iki kanalın yeni patronu.

My Fair Lady Uyarlaması Yerli Dizinin Kadrosu Belli Oldu

Kore yapımı My Fair Lady dizisinin yerli uyarlaması için çalışmalar devam ediyor. Türk yapımı dizinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Sözcü'ye Zam Geldi

Sözcü gazetesinin satış fiyatına zam geldi.

ÖZEL HABER
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri Hangi Kanalda 2018-2019

İngiltere Premier Lig maç özetleri hangi kanalda yayınlanıyor? 2018-2019 İngiltere Ligi özetleri şifresiz nasıl izlenir nerede yayınlanacak?

FOX TV'de 3 Ayrılık Daha Yaşandı

FOX TV'den kimler ayrıldı, hangi isimlerin işine son verildi?

Tunay Ergin'e Star TV'den Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu'nda yeniden yapılanma süreci devam ediyor. Star TV'den Tunay Ergin'e üst düzey bir görev verildi.Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!