Şükran Pakkan'a Habertürk TV'de Üst Düzey Görev

Ciner Medya Grubu bünyesindeki Habertürk TV'de yeni bir gelişme yaşandı.


Haber Tarihi : 09 Eyl 2017 10:10

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'de Haber Koordinatörü olarak görev yapan Mehmet Yeşilkaya'nın TRT'ye transfer olduğunu kısa bir süre önce sizlere aktardık. 

Yeşilkaya'dan boşalan Haber Koordinatörlüğü ünvanı Haber Kuşakları Koordinatörlüğü olarak değiştirildi. Bu göreve de Planlama Koordinatörü olarak görev yapan Şükran Pakkan getirildi.

Şükran Pakkan, geçtiğimiz yılın Ağustos ayında Habertürk TV'de çalışmaya başlamıştı. Deneyimli gazetecinin atama kararını Habertürk TV Genel Müdürü Veyis Ateş böyle duyurdu:

Haber Koordinatörlüğü ünvanı Haber Kuşakları Koordinatörlüğü olarak değiştirilmiştir.

Planlama Koordinatörü Şükran Pakkan 8 Eylül 2017 tarihinden itibaren Haber Kuşakları Koordinatörü olarak görevlendirilmiştir.

Şükran Pakkan’a yeni görevinde başarılar dilerim.

Şükran Pakkan kimdir?

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdi. Mesleğe İzmir’de politika ve ekonomi muhabiri olarak başladı.

Londra’da Medya ve Gazetecilik eğitimi alan Pakkan, İngiltere'de; London Weekend Television, Women’s Journal gibi kurumların haber merkezlerinde görev yaptı.

2002’de Türkiye’de döndükten sonra dokuz yıl Milliyet Gazetesi özel haber servisinde çalıştı.

2011-2015 yılları arasında Al Jazeera Türk'te Haber Planlama Masası'nda çalışan Pakkan, bu süre içerisinde kanalın Katar'daki merkezinde de görev yaptı.

2016'da Habertürk TV'de Haber Planlama Koordinatörü olarak göreve başladı.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yüksek lisans ve doktorasını tamamlayan Dr. Pakkan, ABD’de de Edward R. Murrow Gazetecilik Programı’na katılmıştı. Üniversitelerde gazetecilik dersleri veren ve çeşitli kurumlar tarafından verilen gazetecilik ödülleri bulunan Pakkan, Bülent Dikmener Gazetecilik Ödülü’nün sahibidir.

Gazetelerin siyasi taraftarlığı ve haberin siyasi iletişim aracına dönüştürülmesi konulu doktora tezi 2016'da yayınlanan Pakkan, Hrant Dink cinayeti sürecinde medyanın rolünü inceleyen “Neler Yapmadık Şu Vatan İçin” isimli kitabın da yazarı.habertürk tv ciner medya grubu şükran pakkan
Instagram, IGTV'yi Duyurdu

Instagram'ın duyurduğu IGTV uygulaması nedir, ne işe yarayacak?

FOX, Walt Disney'e Satıldı

Medya dünyasında dev satış gerçekleşmek üzere. İş bakanlığın onayına kaldı.

Yeni Haber Kanalı TR24 ile İlgili Olumsuz Bir Gelişme Yaşandı

TR24 adıyla yayına başlaması beklenen yeni haber kanalı neden hala açılmadı

Didem Koçak'a Demirören Medya'dan Üst Düzey Görev

Demirören Medya Grubu'nda Didem Koçak'a üst düzey görev verildi.

Hüseyin Can TGRT Haber'den Ayrıldı

TGRT Haber'in deneyimli editörlerinden Hüseyin Can, kanaldan ayrıldığını duyurdu.

CHP'den TRT Hakkında Suç Duyurusu

CHP'li Tuncay Özkan, TRT yöneticileri hakkında YSK, RTÜK ve Ankara Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Darısı Başımıza Kim Kimdir-Hangi Oyuncu Gerçek Adı

Darısı Başımıza Öykü Rüya Zerrin Cem Merter Canan Ozan Cem Ferrin Meryem Serkan Nur kimdir gerçek adı ismi nedir, hangi oyuncu oynuyor?

Geleceğin Starı Sunucusu Kim Sunuyor?

Star TV'nin yeni yarışması Geleceğin Starı'nın sunucusu kimdir, programı kim sunuyor? Geleceğin Sunucusu kadın spikerin adı belli oldu.

Beşiktaş Hazırlık Maçları Hangi Kanalda-2018

2018-2019 yılına iddialı girmek isteyen Beşiktaş'ın hazırlık maçları hangi kanalda yayınlanacak, şifreli mi yoksa şifresiz mi olacak?

Kiraz Mevsimi Tekrarlarıyla Teve2'de-Ne Zaman, Saat Kaçta?

Tekrar bölümleriyle Teve2'de seyirci karşısına çıkacak olan Kiraz Mevsimi ne zaman, hangi günler, saat kaçta yayınlanıyor?

Meleklerin Aşkı Kim Kimdir? Hangi Oyuncu - Gerçek Adı

Meleklerin Aşkı Rukiye Melek Melike Yağmur Şirin Teoman Necmettin Deniz Sercan Mehtap Kaya Oya kimdir, gerçek adı ismi, hangi oyuncu?

ÖZEL HABER
Erkenci Kuş Reytingleri Reyting Sonuçları

Demet Özdemir ile Can Yaman'ın başrol olduğu Erkenci Kuş reytingleri ne durumda? Erkenci Kuş reyting sonuçları, izlenme oranı, kaçıncı oldu?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!