ÖZEL HABER

Sarı Melekler Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Yeni dizi Sarı Melekler oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? İşte Sarı Melekler oyuncuları ve konusu. Dizi hangi kanalda yayınlanacak?


Haber Tarihi : 09 Eyl 2017 10:25 Son Düzenlenme Tarihi : 10 Eyl 2017 12:01

Ekranların yeni dizisi Sarı Melekler hangi kanalda yayınlanacak, dizinin konusu nedir? Sarı Melekler oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? İşte Sarı Melekler oyuncuları...

sarı melekler oyuncu kadrosu başrol oyuncuları dizinin konusu

Erler Film imzasıyla ekrana gelecek olan yeni dizi Sarı Melekler oyuncuları hakkında ilk detaylar basına yansıdı. Türk sinema ve dizi tarihinin en başarılı yapımcılarından biri olan duayen Türker İnanoğlu'nun şirketi tarafından çekilecek olan Sarı Melekler dizisinin senaryosunu Resul Ertaş kaleme alacak. Yönetmen koltuğunda Levent Gürkan ile Deniz Çelebi'nin yer alacağı dizi Alişan ve Çağla Şikel'i yeniden aynı projede buluşturuyor. Sarı Melekler oyuncu kadrosu sürpriz isimlerle de dikkat çekiyor. Bir taksi durağı hikayesini ekrana taşıyacak olan dizi yakında seyirciye merhaba diyecek.

Sarı Melekler Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Erler Film'in Arka Sokaklar ve Akasya Durağı gibi uzun soluklu projelerinin yayıncısı olan Kanal D, Sarı Melekler dizisini de seyirciye servis edecek yayın kuruluşu oldu. Dizinin cast çalışmaları ve senaryo iyileştirmeleri devam ederken bir yandan da Kanal D yönetimi Sarı Melekler dizisinin hangi gün yayınlanacağı konusunda beyin fırtınası yapmaya başladı.  

Sarı Melekler Oyuncuları

Kanal D'nin yeni dizisi Sarı Melekler'in oyuncu kadrosunun ana isimleri arasında Çağla Şikel ile son zamanların tartışılan ismi Alişan yer alıyor. Yapımda taksici Metin karakterini canlandıracak olan Alişan'ın gözü eşi Füsun'dan başka kimseyi görmez. Taksici Metin'in dizide bir de Bilge adında kız çocuğu vardır. Sarı Melekler dizisinde Füsun karakterini Hande Katipoğlu canlandıracak. 

sarı melekler oyuncuları

Metin karakterinin yengesi Seher karakterini ise Çağla Şikel canlandıracak. Bu bir ters köşe olarak yorumlandı çünkü Cennet Mahallesi'nde senelerce partner olarak görev almış olan ikili bu dizide sevgilileri canlandırmayacak. Tamamıyla kendisine zıt olan Çetin ile aynı durakta taksicilik yaparak ekmeğini kazanmaya çalışan Metin ile kuaför olarak evine ekmek taşıyan Seher dizinin önemli karakterleri arasında bulunuyor.

sarı melekler oyuncu kadrosu

Sarı Melekler dizisinde eşi Çetin'i bol bol döven Seher karakteri bir de Yamaç adında yaramaz bir evlada sahip. Pastaneci eltisi Füsun ile hiç geçinemeyen Seher karakteri sert bir yapıda olacak. Dizide taksi durağının sahibi Neriman Anne rolünü hangi oyuncunun canlandıracağı ise henüz kesinleşmedi. Neriman Anne karakteri hayatını kaybeden kocasının yerine taksinin başına geçen bir kadın olarak karşımıza çıkacak. Sarı Melekler dizisinin en büyük sürprizlerinden birisi ise taksici Selim'in karısı Olga rolünü canlandıracak olan Irina Ivkina oldu. Son olarak Ali Baba ve 7 Cüceler dizisinde Cem Yılmaz'a eşlik eden Ivkina'nın bu dizide nasıl bir performans sergileyeceği şimdiden büyük merak konusu oldu.

Sarı Melekler oyuncu kadrosu ile ilgili yeni gelişmeler oldukça Medyanoz'dan detayları takip edebilirsiniz.sarı melekler oyuncu kadrosu sarı melekler oyuncuları sarı melekler hangi kanalda yayınlanacak sarı melekler dizisi başrol oyuncuları alişan çağla şikel hande katipoğlu irina ivkina
Avrupa Birliği'nden Airbnb'ye Uyarı

AB, online rezervasyon ve konaklama servisi Airbnb'yi uyardı.

Fikret Bulut Habertürk TV Haber Müdürü Oldu

Ciner Medya bünyesindeki Habertürk TV'nin yeni Haber Müdürü Fikret Bulut kimdir?

Fatmagül'ün Suçu Ne İspanya Reytingleri ile Göz Dolduruyor

Türk televizyonlarının başarılı dizisi Fatmagül'ün Suçu Ne İspanya reytingleri ile göz doldurmaya devam ediyor.

Sosyetik Gelin Nerede Çekildi Hangi Şehirde Geçiyor?

FOX TV'de yayınlanan Sosyetik Gelin nerede çekildi, filmin çekim yeri neresi? Sosyetik Gelin hangi şehirde ilçede köyde çekildi?

Erdem Gül Beraat Etti

Cumhuriyet gazetesi Ankara temsilcisi Erdem Gül beraat etti.

Rakamlarla 2018 Emmy Ödülleri

Hangi dizi kaç adaylık aldı? Hangi kanal, projeleriyle kaç dalda aday gösterildi? İşte rakamlarla 2018 Emmy Ödülleri...

Washington Post'ta Tam Sayfa FETÖ Uyarısı

Amerikan medyasının önemli gazetelerinden Washington Post'ta tam sayfa FETÖ uyarısı ilanı yer aldı.

Ege'nin Hamsisi Hangi Şehirde İlçede Köyde Çekiliyor Nerede Çekildi?

TRT 1'in yeni dizisi Ege'nin Hamsisi hangi şehirde çekiliyor? Dizinin çekimleri hangi ilçede köyde yapılıyor? Egenin Hamsisi nerede çekildi?

Hayati ve Diğerleri Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Kanal D dizisi Hayati ve Diğerleri neden final yapıyor, sona erdi mi? Hayati ve Diğerleri niye bitti, yayından kalktı mı?

Koyverdin Gittin Beni Nerede Çekildi Hangi Şehirde Geçiyor?

TRT 1 TV filmi Koyverdin Gittin Beni nerede çekildi? Filmin çekimleri hangi şehirde ilde ilçede köyde kasabada yapıldı? Çekim yeri neresi?

ÖZEL HABER
Ege'nin Hamsisi Reytingleri-Ne Kadar İzlendi?

TRT dizisi Ege'nin Hamsisi reytingleri ne durumda, kaçıncı oldu, izlenme oranı nasıl? Egenin Hamsisi reyting sonuçları ne kadar izlendi?

Selcan Aydın Oğuzhan Uğur ve Babala TV'den Neden Ayrıldı?

Selcan Aydın,Oğuzhan Uğur ve Babala TV ekibinden neden ayrıldı, niye artık ekipte yer almıyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!