TRT World ile Foxtel'den Önemli Anlaşma

Dünya medyasında söz sahibi olma hedefiyle kurulan TRT World yayın ağını genişletmeye devam ediyor.


Haber Tarihi : 15 Eyl 2017 10:24

Dünya çapında erişilebilir durumdaki yayınlarıyla TRT World, Avustralya’nın önde gelen Pay TV servis sağlayıcısı Foxtel ile yaptığı anlaşmayla erişim ağını genişleterek, daha çok kişiye ulaşacak.

Türkiye’nin ilk uluslararası haber platformu olan TRT World, İstanbul, Washington ve Londra stüdyolarının yanı sıra, haberin kaynağından yaptığı yayınlar, zengin belgesel ve program içeriği ile artık Avustralya’da da yayında. TRT World, Foxtel ile gerçekleştirilen çoklu platform anlaşması dahilinde aynı anda kablolu yayın, uydu yayıncılığı ve geniş bant üzerinden Avustralya’daki seyircilerine ulaşacak.

Foxtel ile böylesine büyük bir projeye imza atmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduklarını söyleyen TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, konuya ilişkin: “TRT World olarak dünya genelindeki konumumuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Foxtel ile yaptığımız bu anlaşma, genişleyen küresel izleyici kitlemizin daha da büyümesini sağlayacak ve uluslararası haber yayıncılığına yeni bir bakış açısı getirme hedefimizi Avustralya’da da gerçekleştirmemize imkân verecektir. ”dedi.

Foxtel Ticari İşler Müdürü Tony Pollit, TRT World ve Foxtel arasında gerçekleşen anlaşmadan duyduğu memnuniyeti ifade ederek şunları söyledi; “Yayın yelpazemize TRT World'ün küresel perspektifini ekleyerek Foxtel'in uluslararası haber alanındaki çeşitliliğini artırarak izleyicilerimizin dünyadaki gelişmelerden anında haberdar olabilmesi için programlama içeriğimizi genişlettik.”trt world foxtel avustralya ibrahim eren tony pollit
Galatasaray Trabzonspor Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

05.07.2020 Galatasaray Trabzonspor şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? GS TS maç linki canlı yayın nasıl izlenir, hangi uyduda?

Pırlanta Küpe

Sevginin Sembolü: Pırlanta Yüzük

Erkek Çocuk Eşofman Takımları

Mont Modelleri

Photoderm

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28.06.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Başakşehir GS maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir?

Suna Tanımaer, Best FM Genel Müdürü Oldu

Best FM'in yeni genel müdürü Suna Tanımaer oldu.

Galatasaray Gaziantep Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

28. hafta maçı Galatasaray Gaziantep şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? GS Gaziantep canlı yayın maç linki ile nasıl izlenir?

Kasımpaşa Fenerbahçe Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

20 Haziran 2020 Pazar Kasımpaşa Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Kasımpaşa FB maç linki canlı yayın hangi uyduda?

Denizlispor Beşiktaş Şifresiz Veren Yabancı Kanallar ve İzleme Yöntemleri

Yukatel Denizlispor Beşiktaş maçını şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Denizli BJK maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

Süper Lig Maçları Nasıl İzlenir?

Spor Toto Süper Lig'de oynanan maçlar canlı yayın ile şifresiz nasıl izlenir? Maç linki ile internetten izlenir mi, yabancı kanallar var mı?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!