Fi, Güney Kore'de Yayına Giriyor

Fi, Güney Kore'de yayınlanan ilk Türk dizisi olacak.


Haber Tarihi : 28 Eyl 2017 12:26

Fi dizisi Güney Kore'de yayına girmeye hazırlanıyor.

Ay Yapım'ın ilk sezonu PuhuTV'de yayınlanan ve oldukça beğenilen dizisi, Eccho Rights'ın yaptığı anlaşmayla Kore televizyonunda yayınlanan ilk Türk dizisi de olacak. 

fi dizisi güney kore

Kadın izleyiciye yönelik içerik yayını yapan GTV kanalı kasım ayında diziyi yayınlamaya başlayacak ve kanal, dizinin 4K versiyonunu da izleyicilerin beğenisine sunacak. Eccho Rights ise şimdiden web sitesine diziyi tanıtıcı Korece içerik ekledi.

Dizinin ülkedeki yayını için anlaşma yapan Mint Media Group Fi'ye Korece dublaj yaparken tanınmış oyuncuları kullanacak. Şirketin CEO'su Lee Hak Rae, "Kore izleyicisi Türk dizilerine henüz aşina değil. O yüzden dublajlı versiyon Kore'de tanıtmak için mükemmel bir fırsat olacak," şeklinde konuştu. 

Eccho Rights'ın yöneticilerinden Fredrik af Nalmborg ise "Fi, kalitesi, süresi ve formatıyla Türk dizilerinin yeni piyasalara açılmasında önemli bir yeni yol oluşturuyor. Kore'den bir kanalla anlaşma yapmak büyük bir adım ve bu anlaşmayı takiben mükemmel dizileri daha fazla izleyiciye ulaştırmak için sabırsazlanıyoruz," dedi.

Kaynak: raninifi dizisi puhu tv ecco rights ay yapım güney kore gtv
En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?

Chelsea Liverpool Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.09.2020 Chelsea Liverpool şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Hangi uyduda, frekansta, maç linki canlı yayın nereden izlenir?

Neftçi Bakü Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

17.09.2020 Neftçi Bakü Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki ile canlı yayın izlenir mi? Azeri uyduda hangi..Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!