ÖZEL HABER

Siyah İnci Reytingleri

Siyah İnci reytingleri ne durumda? Siyah İnci dizisi ne kadar izlendi, reyting sonuçları nasıl? Siyah İnci izlenme oranı, rating sıralaması.


Haber Tarihi : 28 Eyl 2017 13:29 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Nis 2019 12:22

Bu sayfada Star TV'de yayınlanan 'Siyah İnci' dizisinin bölümlerine ait tüm reytingleri bulma imkanına sahipsiniz. Yukarıdaki menüden Rating kategorisine giderek tüm reytinglere ulaşabilirsiniz. Siyah İnci reyting sonuçları ya da diğer bir deyişle Siyah İnci'nin reyting karnesi ise bu sayfada elinizin altında.

Not: Buradaki yazıları kopyalamak yasaktır. Aksi takdirde yasal işlem başlatılır.2. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Siyah İnci 5 Ekim 2017 Perşembe günü Total'de 4. oldu. 4,59 reyting alan dizi 11,76 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 5. oldu. 3,92 reyting alan dizi 10,15 share aldı.

 

1. Bölüm Reytingleri : 

Total Grubu : Siyah İnci 28 Eylül 2017 Perşembe günü Total'de 12. oldu. 3,20 reyting alan dizi 8,08 share aldı.

A-B Grubu : Dizi A-B grubunda ise 9. oldu. 2,77 reyting alan dizi 7,45 share aldı.

siyah inci reytingleri rating sonuçları

Star TV'de 28 Eylül 2017 Perşembe günü ilk bölümüyle izleyene merhaba diyen dizi Siyah İnci reytinglerde kaçıncı oldu, dizinin rating sonuçları ne durumda? Siyah İnci reyting karnesi ve dizinin izlenme oranı her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bu sayfada güncellenecek. Tolgahan Sayışman ile Hande Erçel'in başrolde olduğu Siyah İnci dizisi tuttu mu, izlenme oranı düştü mü, reyting rekoru kaç?
Leipzig Başakşehir Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

20.10.2020 Leipzig Başakşehir şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Şampiyonlar Ligi maçı hangi kanalda, maç linki nasıl izlenir?

Fenerbahçe Karagümrük Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

3 Ekim 2020 Cumartesi Fenerbahçe Karagümrük şifresiz veren yabancı kanallar. FB Fatih Karagümrük maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

En İyi Kadın Giyim Siteleri

Kulaklık Modelleri 2020

Glasgow Rangers Galatasaray Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

1 Ekim 2020 Glasgow Rangers Galatasaray şifresiz veren yabancı kanallar hangi uyduda? Rangers GS maç linki canlı yayın nasıl izlenir?

ÖZEL HABER
Uyanış Büyük Selçuklu Reytingleri

TRT 1 dizisi Uyanış Büyük Selçuklu reytingleri, ne kadar izlendi, kaçıncı oldu? Uyanış Büyük Selçuklu reyting karnesi, rating sonuçları...

Konyaspor Beşiktaş Şifresiz Nasıl İzlenir Hangi Yabancı Kanalda?

27.09.2020 Konyaspor Beşiktaş şifresiz nasıl izlenir yabancı kanallar hangi uyduda? Konya BJK maç linki canlı yayın ve frekans bilgileri...

Galatasaray Fenerbahçe Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

27.09.2020 Galatasaray Fenerbahçe şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir hangi uyduda yayınlanıyor? GS FB maç linki ile canlı yayın

Beşiktaş Rio Ave Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

Beşiktaş Rio Ave şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? Maç linki canlı yayın hangi uyduda, frekansta? BJK maçı Türksat uydusunda...

Galatasaray Hajduk Split Şifresiz Veren Yabancı Kanallar Nasıl İzlenir?

24.09.2020 Galatasaray Hajduk Split şifresiz veren yabancı kanallar maç linki ile canlı yayın nasıl izlenir? GS maçı hangi uyduda frekansta?

Fenerbahçe Hatayspor Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

21.09.2020 Fenerbahçe Hatayspor şifresiz veren yabancı kanallar nasıl izlenir? FB Hatay maç linki canlı yayın izlemek mümkün mü?

Başakşehir Galatasaray Şifresiz Nasıl İzlenir? Yabancı Kanallar ve Yöntemler

20.09.2020 Başakşehir Galatasaray şifresiz nasıl izlenir? Maçı veren yabancı kanallar hangi uyduda, maç linki ile canlı yayın izlenir mi?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!