Buket Aydın Baykal Milliyet Pazar İçin Röportaj Yapacak

NTV Ana Haber sunucusu Buket Aydın Baykal, Demirören Medya bünyesindeki Milliyet Pazar'da röportajlarıyla okurların karşısına çıkacak.


Haber Tarihi : 09 Ara 2017 13:40

Yedi senedir Doğuş Medya Grubu bünyesindeki NTV ekranlarında seyirciyle buluşan başarılı haber sunucusu Buket Aydın Baykal, artık haftasonları Milliyet Pazar ekinde röportajlarıyla yer alacak. Yeni yayın döneminde NTV Ana Haber Bülteni sunucusu olarak görev almaya başlayan ekran yüzü daha önce 4.5 yıl boyunca aynı kanalda Gece Bülteni'nin sunuculuğunu üstlenmiş ve haftada iki gün "Bugün Yarın" adlı tartışma programının moderatörlüğünü üstlenmişti. 

Buket Aydın Baykal Kimdir?

buket aydın baykal kimdir

2013 senesinde Erce Baykal ile evlenen Buket Aydın Baykal, İstanbul Kültür Üniversitesi'nin Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde lisansını tamamladı ve daha sonra Marmara Üniversitesi'nde yine aynı alanda yüksek lisans yaptı. NTV macerasından önce ise dört sene Kanaltürk'te, altı ay CNN Türk'te, bir buçuk yıl ise TRT Türk'te görev aldı. Milliyet Pazar'da röportajlarıyla okur karşısına çıkmaya başlayacak olan başarılı isim, NTV'de ana haberleri sunmaya devam ediyor.buket aydın baykal kimdir milliyet pazar milliyet gazetesi ntv
Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?

Bizim Hikaye Hangi Üniversitede Çekiliyor? Çekildiği Okul Neresi?

FOX TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye hangi üniversitede çekiliyor? Bizim Hikaye'nin çekildiği okul neresi, Rahmet'in çalıştığı yer nerede?

İstanbullu Gelin Güneş Gerçek Adı Ülfet'in Arkadaşı Kimdir?

İstanbullu Gelin dizisinde Ülfet'in arkadaşı, asistanı kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? İstanbullu Gelin Güneş gerçek adı asıl ismi.

İstanbullu Gelin Okan Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

İstanbullu Gelin dizisinde Okan Korkmaz kimdir, hangi oyuncu oynuyor? İstanbullu Gelin Okan gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?

İstanbullu Gelin Ülfet Gerçek Adı Esma'nın Görümcesi Kimdir?

O3 Medya imzalı İstanbullu Gelin'de Ülfet Kavaklı kimdir, Esma'nın görümcesi hangi oyuncu? İstanbullu Gelin Ülfet gerçek adı ismi modacı.

İstanbullu Gelin Yaz Gerçek Adı Faruk'un ve Süreyya'nın Kızı Kimdir?

İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya'nın ve Faruk'un kızı kimdir hangi oyuncu oynuyor? İstanbullu Gelin Yaz gerçek adı asıl ismi, kim oynuyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!