puhutv İlker Kaleli ile Neslihan Atagül'ü Yeni Dizide Buluşturdu

puhutv'nin kod adı İntiharcı olan yeni internet dizisinde İlker Kaleli ile Neslihan Atagül başrolü paylaşacak.


Haber Tarihi : 09 Ara 2017 22:49

Star TV, Kral TV, NTV, NTV Spor gibi önemli televizyon kanallarını bünyesinde bulunduran Doğuş Medya Grubu'nun internet yayıncılığı alanındaki ses getiren girişimi puhutv, sürprizlere devam ediyor. Netflix ve BluTV gibi rakiplerine kıyasla ücretsiz hizmet veren ve Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür, Osman Sonant gibi isimlerin başrolde olduğu Fi dizisi ile önemli bir başarı elde eden puhutv'nin yeni internet dizisinden ilk detaylar belli oldu.

Ranini'de yer alan habere göre; kod adı "İntiharcı" olarak belirlenen yeni projenin başrol oyuncuları netleşti. Poyraz Karayel dizisi ile Türk televizyonlarının unutulmazları arasına adını yazdıran İlker Kaleli ile Türkiye'ye ilk International Emmy ödülünü getiren Kara Sevda dizisinin kadın başrolü Neslihan Atagül, yeni dizinin başrol oyuncuları olacak.

puhutv yeni dizi ilker kaleli neslihan atagül intiharcı

TMC Yapım imzası ile seyirci karşısına çıkacak olan yeni dizinin yönetmenliğini Altan Dönmez üstlenecek. Dizinin senaryosunu ise Emre Özdür ile Başar Başaran kaleme alacak. İkili daha önce Bodrum Masalı ve Meryem gibi dizilerin de yazarlığını yapmıştı. 

İşler yolunda giderse ve bir karar değişikliği yaşanmazsa adı şu an için "İntiharcı" olan dizi 2018'in ilk yarısında seyirciye merhaba diyecek. puhutv puhu tv neslihan atagül ilker kaleli intiharcı dizisi intiharcı ne zaman başlayacak puhutv yeni dizi
Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?

Bizim Hikaye Hangi Üniversitede Çekiliyor? Çekildiği Okul Neresi?

FOX TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye hangi üniversitede çekiliyor? Bizim Hikaye'nin çekildiği okul neresi, Rahmet'in çalıştığı yer nerede?

İstanbullu Gelin Güneş Gerçek Adı Ülfet'in Arkadaşı Kimdir?

İstanbullu Gelin dizisinde Ülfet'in arkadaşı, asistanı kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? İstanbullu Gelin Güneş gerçek adı asıl ismi.

İstanbullu Gelin Okan Gerçek Adı Kimdir Hangi Oyuncu?

İstanbullu Gelin dizisinde Okan Korkmaz kimdir, hangi oyuncu oynuyor? İstanbullu Gelin Okan gerçek adı asıl ismi kim canlandırıyor?

İstanbullu Gelin Ülfet Gerçek Adı Esma'nın Görümcesi Kimdir?

O3 Medya imzalı İstanbullu Gelin'de Ülfet Kavaklı kimdir, Esma'nın görümcesi hangi oyuncu? İstanbullu Gelin Ülfet gerçek adı ismi modacı.

İstanbullu Gelin Yaz Gerçek Adı Faruk'un ve Süreyya'nın Kızı Kimdir?

İstanbullu Gelin dizisinde Süreyya'nın ve Faruk'un kızı kimdir hangi oyuncu oynuyor? İstanbullu Gelin Yaz gerçek adı asıl ismi, kim oynuyor?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!