İnsanlık Suçu Nerede Çekiliyor? Çekimler Hangi Şehirde İlçede Yapılıyor?

Kanal D'nin yeni dizisi İnsanlık Suçu nerede çekiliyor, çekim yeri neresi? İnsanlık Suçu çekimleri hangi şehirde ilçede yapılıyor?


Haber Tarihi : 01 Mar 2018 13:08

Hazırlıkları büyük bir iddialı ile devam eden Kanal D ekranlarının yeni dizisi İnsanlık Suçu'nun nerede çekiliyor olduğu belli oldu. Aksiyon ve dramı harmanlayarak seyircilere kaliteli bir yapım sunmaya hazırlanan İnsanlık Suçu hangi şehirde ilçede köyde çekiliyor, çekim yeri neresi? Çekimler için dizinin seti hangi ile kuruldu? İşte bütün detaylar.

Üç sezonluk ekran macerasıyla FOX Türkiye ekranlarında büyük başarı yakalayan O Hayat Benim adlı televizyon dizisinde de imzası olan Pastel Film'in çekimlerini üstlendiği dizinin başrol oyuncuları belli oldu. Deneyimli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan'ın yanı sıra Gizem Karaca, Kaan Yıldırım, Deniz Uğur, Melike İpek Yalova, Serkay Tütüncü, Laçin Ceylan gibi başarılı isimlerin de kadroda yer aldığı dizi çok yakında seyirciyle buluşacak. Senaryosunu Can Sinan'ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Barış Yöş üstleniyor. En son Star'da yayınlanan Ateşböceği dizisinde yönetmen olarak görev alan Yöş'ün bu projedeki performansı da merak konusu oldu. İnsanlık Suçu Dizisi Nerede Çekiliyor?

insanlık suçu nerede çekiliyor

Fragmanın gösterime girmesiyle beraber İnsanlık Suçu'nun hangi şehirde, ilçede çekildiği de belli oldu. Yapımcı olarak Yaşar İrvül'ün görev aldığı diziden ilk detaylar ortaya çıktı. Çekimlerin an itibariyle Adana'da devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu şehirdeki birçok önemli mekanı ekrana taşıyacak olan İnsanlık Suçu'nun ilerleyen bölümlerde İstanbul'da çekimlere devam etmesi bekleniyor.
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!