Tehlikeli Karım Hangi Diziden Uyarlandı? Senaryo Japon Uyarlaması mı?

Show TV'nin yeni dizisi Tehlikeli Karım hangi diziden uyarlandı senaryo uyarlama mı çalıntı mı? Tehlikeli Karım Kore mi Japon mu uyarlaması?


Haber Tarihi : 01 Mar 2018 13:29

Yakında Show TV'de ekrana gelecek olan yeni dizi Tehlikeli Karım'ın hangi diziden uyarlama olduğu belli oldu. Seyirciler bu dizinin senaryosu çalıntı mı yoksa Kore, Japon ya da Amerikan uyarlaması olup olmadığını merak etmeye başladı. Çarpıcı bir tanıtım ile izleyenlere tanıtılan Tehlikeli Karım hangi diziden uyarlandı, orijinal ismi ve İngilizce adı nedir, gerçek versiyonu kaç bölüm sürdü? İşte konuyla alakalı bütün bilgiler.

Sete çıkan ve hazırlıklara başlayan dizinin başrol oyuncuları arasında Seçkin Özdemir, Gonca Vuslateri, Bige Önal ve Mustafa Üstündağ yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bu isimlere eşlik eden ekip içerisinde ise Erdem Akakçe, Nilay Erdönmez, Bihter Dinçel, Fatih Dönmez, Ceren Soylu, Emine Şans Umar, Hakan Atalay gibi isimler bulunuyor. MF Yapım imzasıyla ekrana gelecek dizinin uygulayıcı yapımcılığını Şelale Baskıcı üstleniyor. Bir Japon uyarlaması olarak ekrana gelecek olan dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Bayrak oturuyor.

Tehlikeli Karım Hangi Diziden Uyarlama?

Daha önce birçok Kore dizisini Türk televizyonlarına uyarlayan MF Yapım, bu sefer bir Japon uyarlaması ile karşımızda. My Dangerous Wife ya da orijinal ismiyle Boku no Yabai Tsuma ismiyle bilinen dizinin Türkiye versiyonu Tehlikeli Karım, Show ekranlarında seyircilere servis edilecek. Fuji TV ekranlarında orijinali 2016 senesinde yayınlanan ve toplamda 9 bölüm süren dizinin hikayesini Tsutomu Kuroiwa yazmıştı. tehlikeli karım hangi diziden uyarlama

Dizi evli bir çiftin aşk ile başlayan ilişkilerinin gün geçtikçe hayatın da yüklediği telaşla değişimini ele alıyor. Bu değişim sonucunda bir kadının, bir erkeğin ve çevrelerindeki insanların şaşırtıcı bir şekilde nelere sebep olabileceğini suç, aşk ve kara mizah üçgeninde anlatacak olan Tehlikeli Karım izleyicisini her bölüm şaşırtmaya hazırlanıyor.
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!