Ailecek Şaşkınız Nerede Çekildi Hangi Şehirde İlçede Geçiyor?

Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrol olduğu Ailecek Şaşkınız nerede çekildi, çekim yeri neresi? Ailecek Şaşkınız hangi şehirde ilçede?


Haber Tarihi : 03 Mar 2018 02:15

Çalgı Çengi'yle başlayan macerasını İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek gibi işlerle zirveye taşıyan ve Mahalleden Arkadaşlar ile Liseden Arkadaşlar kitaplarıyla da ses getirmeyi başaran usta yönetmen Selçuk Aydemir'in yazıp yönettiği Ailecek Şaşkınız nerede çekildi, filmin çekim yeri neresi? Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in başrolde yer aldığı ve izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatan Ailecek Şaşkınız hangi şehirde geçiyor, çekimler hangi ilçede yapıldı? 

ailecek şaşkınız nerede çekildi

Aydemir ve ekibi yine seyircileri güldürmek için bir araya geldi. Son olarak Düğün Dernek 2: Sünnet ve Çalgı Çengi İkimiz filmleri için toplanan ekip geçen sene de Ailecek Şaşkınız'ın çekimleri için bir araya gelmişti. Uzun zamandır vizyona girmesi beklenen proje 2 Mart 2018 itibariyle seyirciyle buluşmaya başladı. İlk günden sinemada büyük ilgi gören film, çekim yerleri ve izleyenlerin dikkatini çeken set alanlarıyla da beğeni topladı. İstanbul dışında da çekimleri yapılan Ailecek Şaşkınız'ın nerede çekildiği zaten aylardır belliydi. Film, ana karakterlerin çocukluğunun işlendiği Yalova sahneleriyle başlıyor ve o andan itibaren projenin büyük bir çoğunluğu Bursa'da geçiyor. Bu şehrin Mudanya ilçesinde yer alan Trilye beldesinde de bazı anların çekildiği film, İstanbul dışında çekilmesi itibariyle ayrı bir özellik taşıyor. Kural ve Cemcir'e Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Çağlar Ertuğrul, Mustafa Alabora, Bihter Dinçel, Günay Karacaoğlu gibi isimlerin de eşlik ettiği filmin gişede önemli bir başarı elde etmesi bekleniyor.

Ailecek Şaşkınız filminin konusunu kısaca özetleyecek olursak; Ferhat, babasının şirketinin başına CEO olarak geçer ve oldukça şımarık tavırlarıyla enteresan işler peşinde koşar. Şımarık olduğu kadar duygusuz, çalışanlarına acımayan birisi olan Ferhat, sağ kolu olan çocukluk arkadaşı Gökhan ile birlikte oldukça çalışkan tavırlar da sergilemektedir. Bu ikilinin hayatı bir anda Elif ile tanıştıklarında değişecektir. Elif'in hayatlarına girmesiyle beraber yeni maceralara yelken açan ikili birbirinden komik anların içerisinde kendilerini bulacaklar.
Cumhuriyet'e 5 Yeni Yazar Daha Katıldı

Cumhuriyet Gazetesi kadrosuna beş yeni yazar daha kattı.

Çukur Dizisi Kemal Gerçek Adı Asıl İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Show TV'de yayınlanan Çukur dizisinde Kemal kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur dizisi Kemal gerçek adı asıl ismi nereli?

Çukur Yamaç'ın Abisi Gerçek Adı Cumali Koçovalı Kimdir?

Çukur dizisinde Yamaç'ın abisi kimdir, hangi oyuncu canlandırıyor? Çukur Cumali Koçovalı gerçek adı, asıl ismi nedir, nereli?

Ege'nin Hamsisi Nuri Gerçek Adı Fikret'in Eski Nişanlısı Kimdir?

Ege'nin Hamsisi dizisinde Fikret'in eski nişanlısı, sevgilisi kimdir, hangi oyuncu? Egenin Hamsisi Nuri gerçek adı, asıl ismi nedir?

ÖZEL HABER
Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

24.09.2018 tarihli Fenerbahçe Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda yayınlanıyor? FB BJK maçını canlı yayınlayan yabancı kanallar.

Akhisar Galatasaray Maçı Şifresiz Hangi Yabancı Kanalda?

23.09.2018 tarihli Akhisar Belediyespor Galatasaray maçı şifresiz hangi yabancı kanalda? Akhisarspor GS maçını yayınlayan yabancı kanallar.

Mesut Yar Star TV'de Program Yapacak

Doğuş Medya Grubu bünyesindeki Star TV, Mesut Yar ile yeni bir program için anlaşmaya vardı.

Sky İçin Düzenlenen İhaleyi Comcast Kazandı

Medya dünyasını yakından ilgilendiren satış ihalesinde önemli bir gelişme yaşandı.

4N1K İlk Aşk Neden Final Yapıyor Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

FOX TV'de yayınlanan 4N1K İlk Aşk dizisi neden final yapıyor, bitecek mi? 4N1K İlk Aşk neden bitti, yayından kaldırıldı mı?

Tolgshow Neden Final Yaptı Niye Bitti Yayından Kalktı mı?

Tolga Çevik'in sevilen programı Tolgshow neden final yaptı? FOX TV'de yayınlanan Tolgshow niye bitti, yayından kaldırıldı mı?

Göç Yolu Filmi Nerede Çekildi? Hangi Şehirde Çekimleri Yapıldı?

Dönem filmi Göç Yolu nerede çekildi? Göç Yolu filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede yapıldı?

Bizim Hikaye Zeynep Gerçek Adı Hikmet'in Sevgilisi Kimdir?

Bizim Hikaye'de Hikmet'in sevgilisi olan ve hamile kalan kız kimdir? Bizim Hikaye Zeynep gerçek adı asıl ismi hangi oyuncu kaç yaşında?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!