Ailecek Şaşkınız TV'de İlk Kez Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Selçuk Aydemir'in Mart 2018'de vizyona giren filmi Ailecek Şaşkınız TV'de ilk kez hangi kanalda yayınlanacak, ne zaman ekranda olacak?


Haber Tarihi : 04 Mar 2018 17:23 Son Düzenlenme Tarihi : 04 Mar 2018 17:26

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisiyle önemli bir bağ kuran ve daha önceki projeleriyle bu bağı kuvvetlendiren başarılı yazar ve yönetmen Selçuk Aydemir'in Mart 2018'de gösterime giren son filmi Ailecek Şaşkınız TV'de ilk kez hangi kanalda yayınlanacak? Televizyonda ilk kez nerede yayınlanacağı belli olan filmin hangi tarihte, ne zaman seyirciyle buluşması bekleniyor? İşte detaylar...

Ramazan Güzeldir ile ekrana adım atan ve daha sonra Üsküdar'a Giderken, İşler Güçler ve Kardeş Payı gibi dizileri hayatımıza kazandıran, bunların yanı sıra Düğün Dernek ile Çalgı Çengi film serilerini de başarıyla seyirciye aktaran Selçuk Aydemir yakın zamanda Mahalleden Arkadaşlar ve Liseden Arkadaşlar adlı iki kitap kaleme almıştı. Tüm bunların ardından ustalık yolunda adım adım ilerleyen yönetmen yeni filmi Ailecek Şaşkınız'ı da seyircilere sundu. Kadrosunda Kural ve Cemcir'in yanı sıra Saadet Işıl Aksoy, Mustafa Alabora, Çağlar Ertuğrul, Cengiz Bozkurt, Bihter Dinçel, Günay Karacaoğlu gibi isimlerin de yer aldığı film ilk günden itibaren sinemalarda seyircilerin ilgisini çekmeyi başardı. Küçük yaşlardan beri arkadaş olan Ferhat ile Gökhan'ın, Elif ile tanışmalarından itibaren değişen hayatını konu alan sinema filmi Ailecek Şaşkınız'ın hangi kanalda yayınlanacağı belli oldu.

AİLECEK ŞAŞKINIZ NEREDE ÇEKİLDİ?

2 Mart'ta vizyona giren filmin televizyondaki şifresiz yayın haklarını Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalı aldı. Daha önce birçok başarılı sinema filmini de televizyonda ilk kez yayına süren TV8'in bu filmi 2019 senesinde seyirciye sunması bekleniyor. ailecek şaşkınız televizyonda ne zaman yayınlanacak ailecek şaşkınız tvde ilk kez hangi kanal yayınlayacak
ÖZEL HABER
Ege'nin Hamsisi Reytingleri-Ne Kadar İzlendi?

TRT dizisi Ege'nin Hamsisi reytingleri ne durumda, kaçıncı oldu, izlenme oranı nasıl? Egenin Hamsisi reyting sonuçları ne kadar izlendi?

Selcan Aydın Oğuzhan Uğur ve Babala TV'den Neden Ayrıldı?

Selcan Aydın,Oğuzhan Uğur ve Babala TV ekibinden neden ayrıldı, niye artık ekipte yer almıyor?

2. Sayfa Teve2'de Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor?

Teve2 ekranlarının yeni programı 2. Sayfa ne zaman hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor? İkinci Sayfa yayın günü ve saati belli oldu mu?

RTÜK Vezir Parmağı Filmi İçin Star TV'ye Ceza Kesti

RTÜK hangi gerekçeyle Star TV'ye Vezir Parmağı filmini yayınladığı için ceza kesti?

Bartu Ben Yakında BluTV'de Başlıyor

BluTV'nin yeni dizisi Bartu Ben'in detayları belli oldu. Dizinin başrol oyuncusu ve yönetmeni kim olacak?

Hindistan'da Yayınlanan Türk Dizileri Artmaya Devam Ediyor

Üç yapım daha Hindistan'da yayınlanan Türk dizileri arasına girdi. Hangi diziler Hindistan'a satıldı ve burada yayınlanacak?

Ufak Tefek Cinayetler Hangi Ülkelerde Yayınlanıyor Kaç Ülkeye Satıldı?

Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler hangi ülkelerde yayınlanıyor, kaç ülkeye satıldı, yurtdışında nerelerde izleniyor?

Kurtlar Vadisi Vatan Nerede Çekildi Çekimler Hangi Şehirde Yapıldı?

Kurtlar Vadisi Vatan filminin çekimleri hangi şehirde, ülkede, ilçede, köyde yapıldı? Kurtlar Vadisi Vatan nerede çekildi?

Oğuzhan Uğur Hangi Kanalda Program Yapacak?

Babala TV ve Onedio'nun YouTube kanallarında yaptığı programlarla ses getiren Oğuzhan Uğur hangi televizyon kanalında program yapacak?

Boomerang TV Digiturk'te Yayına Başladı-Kaçıncı Kanalda?

Tivibu ve D-Smart'ın ardından çocuk kanalı Boomerang TV Digiturk'te de yayına başladı. Boomerang kaçıncı kanalda, hangi frekansta?

2018 Emmy Adayları Açıklandı-Hangi Diziler ve Oyuncular Aday Oldu?

2018 Emmy Ödülleri'nde adaylar belli oldu. 70. Emmy Ödülleri'nde hangi diziler ve oyuncular adaylıklarıyla ön plana çıktı?

Çok Tatlı Sunucusu Kimdir Hangi Kadın Spiker Sunuyor (Kanal D)

Kanal D'nin yeni programı Çok Tatlı'yı kim sunuyor, kadın spikerin adı ismi nedir? Çok Tatlı sunucusu kimdir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!