Cici Babam Nerede Çekildi Hangi Şehirde Geçiyor?

BKM filmi Cici Babam nerede çekildi? Filmin çekimlerinin yapıldığı set mekanı neresi? Cici Babam hangi şehirde köyde ilçede geçiyor


Haber Tarihi : 26 Mar 2018 18:17 Son Düzenlenme Tarihi : 26 Mar 2018 18:33

Güldür Güldür Show ekibinden birçok oyuncunun içerisinde yer aldığı BKM imzalı yeni komedi filmi Cici Babam nerede çekildi? Televizyonda her hafta seyirciyi ekrana bağlamayı başaran sevilen güldürü ekibi Dedemin Fişi'nden sonra yeni bir film ile daha seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 20 Nisan 2018'de vizyona girmesi beklenen Cici Babam'ın çekimleri hangi şehirde, ilçede, köyde yapıldı?

2013 yılından bu yana seyirciyle buluşan ve hala ilgiyle seyredilmeye devam eden Güldür Güldür ekibinin aşk ve aile ilişkileri üzerine kurulu yeni filmi Cici Babam gösterime girmek için gün sayıyor. Kadrosunda Mahir İpek, Onur Atilla, Derya Karadaş, Derya Alabora, Burak Topaloğlu, Meltem Yılmazkaya, Onur Buldu gibi birçok sevilen ismin yer aldığı filmin senaryosunu yazan ekipte Mahmut Özbey, Uğur Güvercin, Murat Kepez, Eray Akyamaner, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin gibi isimler yer alıyor. Cici Babam'ın yönetmen koltuğunda ise Meltem Bozoflu oturuyor. 

Cici Babam Filmi Nerede Çekildi?

cici babam filmi nerede çekildi hangi şehirde köyde ilçede geçiyor

Kültür çatışmalarını ve bu çatışmalardan doğan komik öyküleri işleyen yeni sinema filmi Cici Babam, yapısı itibariyle komedi unsurları barındıran bir ailenin içine düşen yeni gelinin öyküsünü de anlatıyor. Şanlıurfa kökenli olup İstanbul'da yaşayan ama Muğla'da büyümüş İsveçli bir gurbetçi olan bir kişinin hikayesini seyirciye sunacak olan Cici Babam'ın çekimleri için Muğla'nın Köyceğiz ilçesi kullanıldı. Bazı sahneler için İstanbul'da da çalışmalar yürütüldü. 


ÖZEL HABER
LASK Linz Beşiktaş Maçını Şifresiz Yayınlayan Yabancı Kanallar

Lask Linz Beşiktaş maçı şifresiz hangi yabancı kanalda BJK Lask Linz maçını şifresiz yayınlayan yabancı kanallar hangi uyduda nasıl izlenir?

Çılgın Dersane 3 Nerede Çekildi Hangi Şehirde Otelde Geçiyor?

Çılgın Dersane 3 filmi nerede çekildi? Çılgın Dersane 3 hangi şehirde ilde ilçede denizde otelde çekildi, çekimlerin yapıldığı yer neresi?

Sağ Salim 2 Nerede Çekildi Hangi Şehirde Geçiyor?

Sağ Salim 2 Sil Baştan filminin çekimleri hangi şehirde ilçede köyde ormanda yapıldı? Sağ Salim 2 nerede çekildi, çekim yeri neresi?

ÖZEL HABER
Show Radyo ve Radyo Viva Satıldı Kim Satın Aldı?

Show Radyo ve Radyo Viva kanalları satıldı mı? Bu kanalları kim satın aldı? İşte iki kanalın yeni patronu.

My Fair Lady Uyarlaması Yerli Dizinin Kadrosu Belli Oldu

Kore yapımı My Fair Lady dizisinin yerli uyarlaması için çalışmalar devam ediyor. Türk yapımı dizinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Sözcü'ye Zam Geldi

Sözcü gazetesinin satış fiyatına zam geldi.

ÖZEL HABER
İngiltere Premier Lig Maç Özetleri Hangi Kanalda 2018-2019

İngiltere Premier Lig maç özetleri hangi kanalda yayınlanıyor? 2018-2019 İngiltere Ligi özetleri şifresiz nasıl izlenir nerede yayınlanacak?

FOX TV'de 3 Ayrılık Daha Yaşandı

FOX TV'den kimler ayrıldı, hangi isimlerin işine son verildi?

Tunay Ergin'e Star TV'den Üst Düzey Görev

Doğuş Medya Grubu'nda yeniden yapılanma süreci devam ediyor. Star TV'den Tunay Ergin'e üst düzey bir görev verildi.

Hangi Türk Dizileri Pakistan'a Satıldı?

Pakistan'da yayınlanan Türk dizilerinin sayısı artmaya devam ediyor. Son olarak hangi Türk dizileri Pakistan'a satıldı?

Ay ve Güneş Hangi Diziden Uyarlama? Orijinal Hint Versiyonu Nedir?

ES Film imzalı Ay ve Güneş hangi diziden uyarlama? Orijinal yabancı versiyonu nedir, hangi Hint dizisinden uyarlandı, kaç bölüm sürdü?

Bir Zamanlar Çukurova Hangi Dönemi Zamanı Anlatıyor? Geçtiği Sene Yıl

ATV'nin yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova hangi dönemi anlatıyor, hangi zamanda geçiyor? Dizinin geçtiği yıl sene tarih nedir?Görüşleriniz bizim için önemli...


Bize Yazın!